2024 | İş Fikirleri

A101 Bayilik Şartları, Bayilik Veriyor mu?

A101 bayilik şartları neler? Türkiye’nin en gözde gelen marketler zincirlerinden birisi olan bu şirketin bayiliğini almak için neler yapmak gerekiyor? A101’in başarısının sırrı ne? Franchise bedeli ne kadar? Aylık cirosu ne kadar olur? Buna benzer soruların cevaplarını sizlere sunmak istedik.

A101, Bim ve Şok gibi marketler zincirleri sektörü neredeyse ele geçirdi diyebiliriz. Bakkallara olan ilgi gittikçe azalıyor ve bu büyük marketler zincirleri ülkenin dört bir yanına yayılmaya başladı. Türkiye’nin en zenginleri arasında bu market zincirlerinin sahipleri de bulunuyor. Bu demek oluyor ki; bu işlerde oldukça iyi miktarlarda para var.

 

A101 Hakkında Bilgiler

Türkiye’de en çok şubeye sahip olan market zincirlerinden birisidir. Ülkemizde 7 bin civarında şubesi bulunuyor ve bu sayı her geçen yıl daha da artmaktadır. Kısa sürede önemli bir büyüme elde eden bu şirket güncel olarak kiralık dükkan aramakta ve şube sayısını artırmaktadır. Bim ve Şok marketleriyle büyük rekabet içerisinde olan A101, rakiplerine oranla daha hızlı bir büyüme gösterdi diyebiliriz.

Şirket şuanda Türkiye’nin 81 ilinin tamamında şube açmış durumda. Gün içerisinde 2 milyondan fazla müşteri kitlesine sahip. Gelen müşteri genellikle tekrardan A101’e gelebilmektedir. A101 şirketinin asıl dikkat ettiği şey ise; gelen müşterinin tekrardan buraya gelmesidir. Bu nedenle müşteri memnuniyetine oldukça dikkat etmektedirler.

A101 Yeni Mağazacılık A.Ş.’nin %80’e yakın hissesi Turgut Aydın Holding’e aittir. Yönetimde söz sahibi olanlar ise:

  • Ahmet Yaşar Aydın – Yönetim Kurulu Başkanı
  • Turgut Aydın – Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
  • Ayhan Aydın – Yönetim Kurulu Üyesi

Ülkemizde en çok personeli bulunan şirketlerin başında gelmektedir. Aynı şekilde Bim ve Şok’ta bu sıralamalarda yer alıyor. Çok sayıda insana iş imkanı sunan bu firma gün geçtikçe şube sayılarını ve personel sayılarını da artırıyor.

İçerisinde bulundurduğu çok fazla çeşitli ürün sayesinde ve ürünlerin kalite oranıyla fiyat oranı arasında güzel bir bağlam olması sonucunda büyük bir müşteri kitlesi oluşmuş durumda. Çalışanlarını bile özenle seçen bu şirket müşteri memnuniyetine oldukça dikkat etmektedir.

 

A101 Bayilik Veriyor mu?

Türkiye’nin en gözde ve en çok tercih edilen market zincirlerinden olan A101 bayilik vermiyor. Bayilik vermeyi tercih etmeyen bazı şirketler bulunuyor. Onlardan birisi de A101. İsmine zarar gelmesini istemiyor ve tüm şubelerinin yönetimlerinin kendilerinde olmasını tercih ediyor.

A101 bayilik vermiyor fakat şube açacak kiralık dükkan arayışlarına devam ediyor. Eğer kiralayabileceğiniz bir dükkan var ise şirkete bildirebilirsiniz ve onlara uygun gelirse yerinizi incelemek için sizler ile iletişime geçecekler. Kiralık dükkan bildirisi yapmak için buraya tıklayınız.

 

İlginizi Çekebilir

A101 Personel Maaşları ve Çalışma Şartları

Bim Bayilik Şartları Neler?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status