2024 | İş Fikirleri

Acil Kredi Lazım Bankalar Vermiyor Diyenlere İşte Çözümü

Acil kredi lazım ne yapabilirim? En çabuk kredi nasıl alırım? Kolay kredi veren bankalar var mı? Aynı gün için de kredim onaylanır mı? Nakde mi sıkıştınız, kolay kredi almanın yollarını mı arıyorsunuz? Günümüz ekonomik şartlarında insanlar acil nakit ihtiyaçlarını karşılamakta zorlandıklarında kolay kredi alabileceği yollar arıyorlar.

Her bankanın kredi verme koşulları birbirinden farklı. Kefilsiz, belgesiz kredi almak istiyorsanız kredi notunuz çok önemli. Bankalarla ne kadar iyi bir geçmişiniz varsa o kadar kolay kredi alabiliyorsunuz.

Bankalar dijital ortamda internet bankacılı, mobil şube uygulamaları gibi platformlarla acil kredi ihtiyaçlarınız için olanak sağlıyor. Cep telefonunuzdan SMS yolu ile de acil kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

 

Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri?

 • QNB Finansbank
 • Enpara.com
 • Yapı Kredi Bankası
 • Garanti Bankası
 • İş Bankası
 • Türk Ekonomi Bankası (TEB)
 • Aktif Bank (Nkolaykredi.com)
 • Deniz Bank

Bu sıraladığımız bankalar acil kredi lazım ne yapabilirim, diye düşünenler için çözüm yolu olabilir. Gelin birlikte yukarıdaki bankalara bir göz atalım.

 

QNB Finansbank Acil Kredi Nasıl Alabilirim?

QNB Finansbank internet bankacılığı ve mobil uygulamaları ile müşterilerine kolaylıklar sunuyor. Altyapısını çağın gereklerine göre düzenleyen bankacılık sistemi olarak şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Öncelikle kredi notuna göre değerlendirme yapılıyor.

Faiz oranını belirleyen kriterlerden biri. 30 bin liraya kadar online ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. Finans Bank müşterisi iseniz internetten krediye başvurur başvurmaz değerlendiriliyor. Krediniz onaylanırsa hesabınıza aktarılıyor. Kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvurmak için buraya tıklayınız.

 

Enpara.com Kredisi Uygun Mu?

Enpara.com Finans Bank uygulaması olup, son yıllara da adından sıkça söz ettiren dijital banka platformudur. Uygun faiz oranları ve kolay bankacılık uygulamaları ile müşteriler tarafından ilgi görmektedir. Enpara.com kredi üst limiti 50 bin lira. 36 aya kadar vade seçenekleri mevcut.

Evraksız, kefilsiz, masrafsız anında kredi talebinde bulunabilir ve çok kısa bir zaman içinde acil kredi lazım ne yapabilirim diye düşünmekten kurtulabilirsiniz.

Enpara.com kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvurmak için buraya tıklayınız.

 

Yapı Kredi Bankası’ndan Acil Kredi Alabilir Miyim?

Yapı Kredi bankası uzun yıllardır ülkemizde bankacılık hizmeti veren güçlü kuruluşlardan biridir. Yapı Kredi müşterisi iseniz şubeye gitmeden anında ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. İnternet bankacılığı ve mobil şubeleri kullanabilmeniz için kullanıcı şifreniz olması gerekli.

Dijital platformda başvurunuzu yaptıktan hemen sonra SMS yolu ile size cevap veriliyor. Ayrıca SMS yoluyla da kredi talebinde bulunabilirsiniz. İsterseniz ATM veya şube kanallarını kullanarak da kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bin lira ile 50 bin lira arası kredi alabilir, 36 aya varan ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankasının kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvurmak için buraya tıklayınız.

 

Garanti Bankası Kolay Kredi İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

Garanti Bankası internet bankacılığı ve GARANTİCEP mobil uygulamaları ile acil kredi ihtiyaçlarınıza anında çözüm buluyor. Ülkemizin en büyük özel bankalarından olan Garanti telefon bankacılığı, internet bankacılığı, mobil bankacılık hizmetleri ile tüm kanallardan müşterilerine ulaşmakta, sorunsuz ve kolay bankacılık hizmeti sunmaktadır.

Garanti Bankası maaş müşterisi değilseniz 25 bin liraya kadar kredi kullanabilirsiniz. Uygun faiz oranları ile 36 aya kadar vadeli kredinizi şubeye gitmeden alabilirsiniz.

Garanti Bankasının kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvurmak için buraya tıklayınız.

 

İş Bankası Acil Kredi Kullanmak İçin Nasıl Bir Yol İzlenmeli?

Türkiye’nin ilk milli bankası olan İş Bankası, ülkemizde bankacılığın ilklerini hayata geçirmiştir. 1924 yılında Atatürk’ün isteği ile kurulmuştur. İlk telefon bankacılığı, ilk bankamatik, ilk internet bankacılığı gibi uygulamalarla ilklere imzasını atan İş Bankası acil ihtiyaçlarınız için anında kredi uygulamasıyla da yanınızdadır.

İŞTECEP uygulaması veya internet şubesinden 36 aya varan vadeler ile maksimum 30 bin lira krediye günün her hangi bir saatinde başvurabilir, krediniz onaylanır onaylanmaz anında kullanabilirsiniz.

İş Bankasının kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvurmak için buraya tıklayınız.

 

Acil Kredi İçin CEPTETEB Uygulaması Kullanabilir miyim?

Kocaeli Halk bankası olarak kurulan 1982 yılında Türk Ekonomi Bankası adını alarak elde değiştiren banka son yıllarda TEB adıyla anılmakta ve CEPTETEB dijital banka platformu olarak müşterilerine şubesiz bankacılık hizmetleri sunmaktadır.

Uygun faiz oranları acil nakit ihtiyaçlarınızda anında kredi başvurusu yaparak kolaylıkla kredi kullanabilirsiniz. CEPTETEB uygulamasından kullanabileceğiniz kredi limiti 30 bin lira olup en fazla 36 ay geri ödemelidir.

CEPTETEB Bankasının kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvurmak için buraya tıklayınız.

 

Aktif Bank N Kolay Kredi İle Acil Kredi Alabilir miyim?

Aktif Bank Türkiye’nin en büyük sermayeli özel yatırım kurumlarından biri olarak, geleneksel bankacılık anlayışının dışına çıkarak, dijital ortamda yatırım bankacılığı ve bireysel hizmetler sunarak sektörün önde gelen isimlerinden olmuştur.

Kredi notu gözetmeksizin 2 bin lira ile 30 bin lira arasında 36 aya varan vade seçenekleri ile acil kredi alabilirsiniz. Paranızı Aktif Bank kartınız ile PTT şubelerinden veya ATM’lerden, EFT ücreti ödemeden çekebilirsiniz.

Aktif Bank N Kolay Bankasının kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvurmak için buraya tıklayınız.

 

Deniz Bank Acil Kredi Nasıl Alınır?

1997 yılında Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi’nden satın alınarak yolculuğuna başlayan Denizbank 600 binin üzerinde müşteriye hizmet veren ve tüm çağdaş bankacılık hizmetlerini sunan bir bankadır. Denizbank’ın cebinde kredi uygulaması ile beş dakikada krediniz hazır.

Cep telefonunuzdan SMS yolu ile 55 bin liraya kadar kredi talep edebiliyorsunuz. Kredi talebiniz onaylanırsa en yakın şubede işlemlerinizi tamamlıyorsunuz. İnternet bankacılığından evraksız kefilsiz olarak da kredinizi kullanabilirsiniz.

Deniz Bankın kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvurmak için buraya tıklayınız.

 

Acil Kredi Başvurusunda Bilinmesi Gerekenler?

Acil kredi lazım ne yapabilirim, diyenler için birkaç ipucu verelim:

 • Müşterisi olduğunuz bankadan acil kredi ihtiyaçlarınızı gidermeniz daha kolay olur.
 • Acil kredi için internet bankacılığı ve ya mobil şube uygulamaları kullanmak istiyorsanız bankanın müşterisi olmalı veya internet bankacılığı şifresi almalısınız.
 • Acil kredi kullanımlarında kefilsiz, evraksız kredi başvurusunda bulunsanız bile banka gerekli görürse sizden bazı evraklar talep edebilir. Kefil ya da ipotek göstermenizi isteyebilir.
 • Acil kredi başvurularının değerlendirilmesinde bankaların farklı kriterleri olabilir. Genellikle en önemli ölçüt kredi notudur.
 • Faiz oranları genellikle kredi notuna göre belirleniyor. Faiz oranı belirleme de kredi miktarı ve vade süresi de önem taşıyor.
 • Kredi notunuz 1300’ün altındaysa anında kredi başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status