2024 | İş Fikirleri

Azerbaycan İşçi Alımı ve İş İlanları 2024

Azerbaycan işçi alımı her yıl olduğu gibi bu yılda gerçekleşecektir. Azerbaycan’da iş yapan Türk firmaları sayesinde hemen hemen her yıl ülkemizden işçi götürülmektedir. Komşu ülkemizde iş imkanı araştırmaları yapan vatandaşlarımıza bu ilanlara nereden ulaşabilecekleri hakkında yardımcı olmaya çalışacağız.

Ülkemizde işsizlik oranlarının sürekli arttığından dolayı yurtdışı iş ilanları kategorilerine artık çok fazla talep olmaktadır. Bir çok insan şu aralar yurtdışı işçi alımı ilanları aramaktadır. Fakat yurtdışında çalışmak istiyorsak, öncesinde hangi ülkede ve hangi pozisyonda çalışmak istediğimizi kararlaştırmamız gerekiyor. Ardından araştırma alanlarımızı daraltarak araştırma yapmamız gerekiyor. Örneğin inşaat sektöründe çalışmak istiyorsunuz ve bu ülkede çalışmak istiyorsunuz buna göre araştırmalar yapmak lazım. Aşağıda hangi sayfalardan iş başvuruları yapabilirsiniz, onlardan söz edeceğiz.

 

Komşu Ülkenin İş İmkanları Nasıl?

Ülkemiz ile arası en iyi olan ülkelerden birisidir. Yıllardan beri ülkemiz ile sıkı dostluk içerisindedir. Her türlü ticari ilişkilerimiz bulunmaktadır. İşçi alışverişleri her zaman olmaktadır. Azerbaycan işçi alımı yapacağı zaman iş olarak ülkemizden temin etmektedir. Burada ülkemizden bir çok firma çalışmalarını sürdürüyor. Her sene burada çalışan firmalarda değişiklik oluyor. Güncel şekilde verdiğimiz linkleri takip ederek, hangi firma bu yıl içerisinde burada çalışacak öğrenebilirsiniz.

İşçilerimiz çalışma koşullarından ve aldıkları ücretlerden memnunlar. Özellikle işçi alımı inşaat sektöründe olmaktadır. İnşaat firmalarımız burada iş faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir. Her geçen yıl bu ülkeye yatırımlarımız daha da arttığından işçi alımları daha fazla olmaktadır.

Azerbaycan işçi maaşları orta seviyeli yurtdışı ülkeleri ile aynı orandadır. Fakat şu bilinmeli ki yurtdışına ülkemizden gideceğinizden dolayı her zaman ülkemizdeki ücretlerden daha fazlasını alırsınız. Örnek verecek olursak ülkemizde bir inşaatta 30 bin TL alacakken, burada bu miktar en az 50 bin TL olmaktadır.

 

Azerbaycan İşçi Maaşları

Komşu ülkede işçi maaşlarının ne kadar olduğu çok merak edilmektedir. Ülke, dış ülkelerle de arasını iyi tuttuğundan ve iyi ticaretler yaptığından ötürü, ekonomisini her yıl ilerletmektedir. Bu ilerleme işçilerinde maaşlarına mutlaka yansımaktadır.

Çalışılan pozisyonlara göre alınan ücretlerde de değişiklik olmaktadır. Azerbaycan Manası türünden ücretler alınmaktadır. TL bazında değil, onların kendilerine ait lirası üzerinden ücretler verilir.

 

İlanlara Ulaşabileceğimiz Yerler?

Azerbaycan iş başvurusu için aşağıda vereceğimiz linki güncel şekilde takip edip kendinize uygun gördüğünüz pozisyona başvuru yapabilirsiniz. İlanların bu yılda daha da artması beklenmektedir. İlanların zamanla değişiklik olduğunu ve güncellendiğini bilmelisiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz linkleri tarayıcınıza kopyalayıp, Azerbaycan iş ilanları kategorilerine ulaşabilirsiniz. İŞKUR ise zaman zaman işçi götürmelerine aracılık yapabilir ve bu ilanlar İŞKUR’un resmi sitesi üzerinden yayımlanıyor.

 • https://goo.gl/pNpMKD
 • https://www.secretcv.com/is-ilanlari/?k=azerbaycan
 • https://www.yenibiris.com/is-ilanlari?q=azerbaycan

 

Azerbaycan’da Bir Gün

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. H Hüseyin girgin dedi ki:

  Ben iş arıyorum ne iş olursa olsun çalışırım yaparım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler yurtdışında çalışmak istiyorum

 2. recep tekin dedi ki:

  iş makinaları hidrolik sis temi ustasıyım

 3. yusuf dedi ki:

  merhabalar iş arıyoruz 2 kişiyiz yurtdışın da çalışmak istiyoruz yardımcı olursanız seviniriz ne iş olursa olsun çalışırız

 4. Çağlayan tekin dedi ki:

  İs ariyorum AZERBAYCAN gencede bekcilik bulasikciklik

DMCA.com Protection Status