2024 | İş Fikirleri

Baydöner Bayilik Şartları Neler?

Baydöner bayilik şartları neler? Baydöner’in bayiliğini almak için neler yapmak gerekiyor diye merak eden vatandaşlarımız bu yazımızla birlikte neler yapmaları gerektiklerini eksiksiz olarak öğrenebilecek.

Döner tarzı yiyecek satışı yapan yerler ülkemizde her zaman ilgi görmüştür. Döner tarzı yiyeceklere millet olarak sıcak bakıyoruz. Sulu yemekler yerine döner tarzı yiyecekler Türk halkına her zaman daha cazip gelmektedir. Bunun farkına varan girişimciler ise döner konsepti olan ve isim yapmış olan Baydöner gibi isimlerin peşine düşmüş durumdadır.

 

Baydöner Hakkında

İlk olarak İzmir’de hizmet vermeye başlayan bu şirket şu anda ülkemizin dört bir yanında hizmet vermektedir. Bugüne kadar çok sayıda ödüle layık görülen şirketin başarıları hız kesmiyor. Aldığı bazı ödüller şu şekildedir:

  • Yılın girişimcisi ödülü 2014
  • Avrupa iş ödülleri 2014/2015
  • AVM yatırımları derneği (AYD) En beğenilen restoran ödülü 2015
  • Altın marka ödülü 2015

Baydöner, 2019 yılıyla birlikte Türkiye ile birlikte Azerbaycan’da, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetin’de ve Irak’ta olmak üzere 120’den fazla şube ile hizmet vermektedir. Şirket vizyonu olarak ”Türkiye’de olduğu gibi yurtdışında da “döner”in markası olmak.” cümlesini belirtmiştir.

 

Baydöner Bayilik Alma Şartları Neler?

Şirket isim hakkı adına bazı şeyleri talep ediyor. Talep ettiği şeylerin yanı sıra da sizlere hazırda müşteri kitlesi sunuyor. Uzun yıllardan beri ismini duyuran bu şirket hazırda müşteri kitlesi oluşturmuş durumdadır.

Türkiye’nin ve dünyanın bir çok yerinde hizmet vermeyi hedefleyen bu şirket, bayilik vererek yayılma sürecini hızlandırmayı planlamaktadır. Bayilik başvurularını titizlik ile değerlendiren yetkililer kendilerine uygun kriterde gördükleri kişilerle iş birliği yapmayı büyük keyifle istemektedirler.

İstenilen şartlar şu şekildedir:

  • Bayilik sözleşme süresi en az 10 yıl,
  • Franchise bedeli 50 bin dolar +KDV,
  • Restoran açma bedeli 250 bin dolar +KDV,
  • Restoranın elde ettiği gelirden aylık %2 reklam payı ve %5 sabit isim hakkı ödemesi,
  • Restoranın konumu ve yeri adına sunmuş olduğunuz yerin uygunluğu Baydöner yetkilileri tarafından incelenir. Eğer uygun görmezlerse iş birliği yapılmaz. Restoranı açmayı düşündüğünüz yerin işlek bir yer olması gerekmektedir.

 

Baydöner Franchise Bedeli Ne Kadar?

Yukarıda da maddeler halinde bahsetmiş olduğumuz bu konuya başlık altında değinmek istedik. Çünkü çok fazla merak edilen ve araştırılan bu konu gözden kaçmamalı bu işi araştıran bu konu hakkında detaylı bilgilere sahip olmalıdır.

Baydöner’in ilk başta isim hakkı olarak istediği ücret 50 bin dolar + KDV şeklindedir. Bu sadece isim hakkı adına en başta talep edilen ücrettir. Restoran açma maliyetleri ise bu işin dışarısında kalmaktadır. Restoran açma işlemi için ödeyeceğiniz ücret bu işlemden ayrı tutulmaktadır.

 

Baydöner Bayilik İçin İletişim Bilgileri

Firmanın Genel Müdürü Bülent Polat Bey’dir. Bayilikler için Polat Bey ile görüşmeler yapılmaktadır. Polat Bey’e mailden veya telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Telefon numarası: 0 232 4644235

Mail: bulent.polat@baydoner.com

Şirket adres bilgileri

Merkez Ofis

Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41

Bağımsız Bölüm K:20 No:17

Megapol Tower

Bayraklı / İZMİR Tel: 0 232 4644235

Fax: 0 232 4644236 E-mail: info@baydoner.com – miy@baydoner.com

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status