2024 | İş Fikirleri

Bim Bayilik Şartları Neler? Bayilik Veriyor mu?

Bim bayilik veriyor mu? Bayilik şartları neler? Gibi soruların cevapları internet ortamında çok fazla araştırılmaya başlandı. Franchise almak isteyen girişimciler, Bim’in gelişmekte olduğunun ve iyi para kazandırdığının farkına vardı. Bu nedenle bir çok girişimci Bim’in bayiliğini almaya çalışıyor.

Peki Bim nedir? Neden bu kadar talep var?

 

Bim Market Hakkında

İlk faaliyetlerine 1995 yılında başlayan bu şirket, 21 mağazayla sektöre giriş yaptı. Bim yani uzun adıyla BİM Birleşik Mağazalar A.Ş temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve kaliteyle halka ulaştırmayı hedeflemektedir.

Çok hızlı şekilde büyümekte olan şirketin çok sayıda ortağı bulunuyor. En çok hisseye sahip olan ortaklarından ilk ikisi şuanda Türkiye’nin en zengin 100 Türk isimli listesinde yer almaktadır. Her geçen yıl listede adları üstlere çıkmaktadır.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2019 yılında da sürdürmüştür; Yıl içinde beş yeni bölge merkezinin yanı sıra 766 (+29 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yaklaşık %12 oranında büyüme kaydeden BİM, 2019 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 7.438 (FİLE ile 7.531) mağaza sayısına ulaşmıştır. BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

Sadece ülkemizde değil yurt dışında da faaliyetlerine devam etmektedirler. 2019 yılında Fas’ta 55 yeni mağaza açarak Fas genelindeki mağaza sayısını 497’ye çıkartmış durumdadır. Mısır’da da 2019 yılı verilerine göre 320 mağazası bulunmaktadır. Bim her geçen yıl hem ülkemizde hem yurt dışında bulunan mağaza sayısını artırmaktadır.

 

Bim Bayilik Alma Maliyeti / Şartları

Bim franchise bedeli nedir? Bayilik alma şartları nedir gibi soruların cevaplarını araştırıyorsanız sizlere üzülerek söylemek isteriz ki, Bim şuanda bayilik vermiyor. Franhcise dağıtmamasının sebebi ise firmanın ve ürünlerinin kalitesinin düşebilecek olmasıdır.

Franchise sistemi ile bayilik veren şirketler veya marketler kendi isimlerinin kaliteli kalmasına da büyük önem vermektedir. Bu nedenle herkese franchise vermezler ve bazı şirketler ise bu durumu hiç riske atmayarak hiç franchise vermezler. İşte bu şirketlerden birisi de Bim’dir.

 

Bim Market Kiralama Yeri Arıyor!

Franchise vermek istemeyen Bim güncel olarak market açabilecekleri yer aramaktadır. Kendi resmi sitelerinden paylaştığı platform ile kiralık yer aradığını belirtti. Kiralık bir yeriniz var ise Bim ile iş birliği yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak sayfaya ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir

Bim Maaşları ve Çalışma Şartları

Bayilik Veren Firmalar

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status