2024 | İş Fikirleri

Bim İstifa Dilekçesi | Şok Market İstifa Dilekçesi Örnekleri

Merhaba arkadaşlar, aslında buna benzer dilekçeleri sürekli paylaşsak da gerek yorum kısmından gerek mail kısmından bizlere marketlerden ayrılmayı istediğini dile getirip, nasıl istifa dilekçe hazırlayabileceklerini soruyorlar. Bizde sizlere yardımcı olabilmek adına bazı marketlerden ayrılmak adına hazır bir dilekçe örneği vereceğiz. Bu dilekçelerdeki özel yerleri kendinize göre değiştirerek gerekli birimlere vermeniz yeterli olacaktır.

Bu gerekli birimler kim derseniz, marketinizde insan kaynakları bulunuyorsa, insan kaynaklarına. Bulunmuyorsa ”XX Marketin Müdürlüğüne” diye genel başlık ile başlayacağız.

İnsanlar bu marketlerde iş bulmak için fırsat kolluyor olsalar da, bazıları ise bu marketlerden irtibatlarını kesmek istiyor. Daha öncesinde iyi araştırılmamış iş koşullarından ötürü, sonrasında büyük bir hüzün ile karşılaşabiliyoruz. Her zaman istediğimiz şeyler istediğimiz doğrultuda devam etmiyor. Burada ise bu mutsuzluğa son vermek adına işten ayrılmayı planlıyoruz. İşten ayrılmak için ise bir istifa dilekçesi hazırlamamız gerekiyor.

 

Bim İstifa Dilekçesi Örneği


02/02/2013

Bim Market İnsan Kaynakları Müdürlüğüne

Bim marketler zinciri bünyesinde 02/02/2011 tarihi itibari ile başlamış bulunduğum ”depo görevlisi” görevinden 02/02/2013 tarihi itibari ile istifa etmek istiyorum. Çalıştığım süre içerisinde, çalışmamın karşılığı hem maddi hemde manevi yönden verdiğiniz için teşekkür ederim. İstifamın kabulünü ve gereğinin yapılmasını arz ederim.

Saygılarla…

Cihan Akyıldız

İmza

TC. Kimlik No

Telefon Numarası

Adres

 

Şok Market İstifa Dilekçesi Örneği


04/04/2016

Şok Market İnsan Kaynakları Müdürlüğüne

Şok Marketler zinciri bünyesinde 12/12/2015 tarihi itibar ile başladığım ”Mal taşıma şoförü” görevinden 04/04/2016 tarihi itibari ile istifa etmek istiyorum. Çalıştığım süre zarfı içerisinde her yönden çalışmamın karşılığını verdiğiniz için teşekkür ederim. İstifamın kabulünü ve gereğinin yapılmasını arz ederim.

Saygılarımla…

Mustafa Yıldız

İmza

TC Kimlik No

Telefon Numarası

Adres


Yukarıda vermiş olduğumuz örnekleri İnsan Kaynaklarına veya İnsan Kaynakları yok diyorsanız, ”XX Marketi Genel Müdürlüğüne” diye bir başlık ile başlayabilirsiniz. Yukarıdaki bilgileri kendinize göre değiştirerek dilekçelerinizi hazırlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status