2024 | İş Fikirleri

DeFacto Bayilik Şartları Neler?

Defacto bayilik şartlarının neler olduğunu merak edenler ve bu firmanın bayiliğini nasıl alabileceğini merak edenler için yapmanız gereken işlemlerden söz edeceğiz. Giyim sektöründe adını duyurmuş olan bir firmadan söz etmekteyiz.

Ülke genelinde yaklaşık 200 civarında mağazası bulunmaktadır. Giyim sektöründe bayilik almak isteyenlerin tercih ettiği firmaların başında gelmektedir. Çünkü DeFacto mağazalarının sahipleri her zaman iyi para kazanmaktadırlar. Bunun farkına varan yatırımcılar da DeFacto’nun bayilik şartlarını araştırmaktadırlar.

Bayilik alacak kişiler öncesinde firmaların satış oranlarını araştırırlar. Halk arasında tutulmuş olan markalara bayi olmak her zaman kazandırmaktadır. Alışveriş merkezlerinde mutlaka DeFacto bulunmakta ve hiç bir zaman boş kalmamaktadır. Bu nedenle, herhangi bir giyim firmasına bayi olmak istiyor ve karar veremiyorsanız, bu firma sizlere göre olabilir.

 

DeFacto Firması Hakkında

defacto hakkında

2003 yılından itibaren ülkemizde faaliyet göstermeye başlamış olan bir giyim firmasıdır. Ülke genelinde ünlü olan AVM’lerde bulunmaktadır. Hemen hemen her şehirde bir mağazası bulunmaktadır. Satış oranları her sene artmaktadır. Ülke genelinde yaklaşık 200 mağazası bulunmakta ve mağaza sayısı her geçen sene artmaktadır.

Sadece ülkemizde de faaliyet gösteren bir firma değil. 113 mağazası da yurtdışında bulunmaktadır. Toplamda 19 ülkede mağazası bulunuyor.

 

DeFacto Bayilik Şartları Neler?

defacto bayilik şartları

Firmanın net olarak internet üzerinden yayınladığı herhangi bir şartı bulunmamaktadır. Direkt olarak firma yetkilileri ile iletişime geçildiği zaman, aradıkları başvuru şartları hakkında daha detaylı bilgiler vermektedirler. Aşağıda firmaya ait iletişim bilgilerini vereceğiz. Bu bilgiler doğrultusunda yetkililere ulaşarak net olarak hangi şartların arandığını öğrenebilir ve isterseniz başvuru yapma konusunda da detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

DeFacto Kar Marjı Ne Kadar Olur?

defacto kar marjı

Net olarak aylık şu kadar kar elde edebilirsiniz demek doğru olmayacaktır. Kazancınıza etki edecek bazı faktörler bulunmaktadır. Fakat bu firmanın bayiliğini alan kişiler aylık olarak iyi para kazandıkları biliniyor.

  • Ne kadar personel çalıştıracağınız,
  • İşyeri kiranız,
  • AVM’nin müşteri potansiyeli,
  • Firmanın aylık ve yıllık kazancınızdan istediği kar oranı,

 

Bayilik Hakkında Detaylı Bilgiler Adına İletişim Bilgileri

Başvuruların nasıl yapılacağı, firmanın yıllık ve aylık olarak kazancınızdan yüzde kaç oran isteyeceği ve başvuru için aranan şartların tam olarak neler olduğunu öğrenmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

DeFacto Plaza Basın Ekspres Yolu Bahariye Cad. No: 31
34303 Halkalı

Küçükçekmece / İSTANBUL

Telefon: 444 27 15

Haftanın 7 günü: 09-00 – 22:00

Çalışma saatleri içerisinde yukarıdaki numaradan yetkili kişilere ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status