2024 | İş Fikirleri

Edirne Ek İş Veren Firmalar 2024

Edirne’de evde ek iş ile bir çok insan gelir elde ediyor. Bu şehir ne iş yapabilirim diye kendi kendinize düşünüyorsanız size fırsat ayağınıza geldi diyebilirim. Milenyum çağında insanlar artık iş bulamaz hale geldi. Henüz üniversiteyi yeni bitirmiş olan öğrencilerimiz hayata tutunmaya çalışırken birden işsiz kalıyorlar. Erkeklerimizin iş bulma imkanı fazla iken bayanlarımız bu konuda biraz yetersiz kalıyorlar.

Bu şehir de çok fazla bu tarz işler bulunmuyor olsa dahi yine de bazı bir kaç ufak ek iş yapılabilir. Yeni yeni firmaların kurulmasıyla birlikte işlerin evlere verilme ihtimalleri de artmaktadır.

 

Edirne’de Evde Bocuk İşi Tercih Ediliyor

Evde para kazanmayı eminim hepimiz isteriz. Evde boncuk işi  yapmak isteyen bir çok Trakyalı vatandaşımız bulunmakta. Fakat bu işi yapmak isteyenlerin nasıl yapacaklarını, nasıl işi alacaklarını bilmemekte.  Bu konuda müsaadenizle sizi aydınlatmak isterim.

Evinizde oturduğunuz yerden bir yandan televizyon izleyip bir yandan da boncukları ipe dizerek ücret alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey boncukları ipe geçirmek. Örneğin her boncuğu beş kuruş olarak  farz edin. İpe geçen boncuklar attıkça sizin cebinize giren kuruşlarda artacaktır. Bu işte deha olursanız başka işte çalışmaya gerek kalmadan kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

 

Edirne’de Evde Mandal İşi de Bir Diğer Tercih Edilen İş!

Evde iş imkanı artık sadece merkezde değil ilçelerde de faaliyete geçmiş bir iş koludur. Mesela Keşan evde iş imkanı Keşanlı firmalar sayesinde aktif hale gelmiştir. Ayrıca hafta sonu iş arayanlarda burada yaşadıkları için çok şanslılar. Hafta içi kendi işlerini yapıp hafta sonu da evde iş imkanı sayesinde ek işte çalışabilirler. Hafta sonları part-time olarak dışarıda da herhangi bir işte çalışılabilir. Bunun için kariyer sitelerindeki part-time iş ilanlarına göz atmak gerekiyor.

Gelelim evde mandal işi yapmaya. Firmalar fabrikalarda mandal üretimi yaptıktan sonra mandalları tek tek görünüşlerine göre ayırıp paketlemek için paketleme elemanına ihtiyaç duymaktadırlar. İş yerinde bir paketleme reyonu açmak patronların işine gelmediğinden ötürü bu işi yaptırmanın başka yolunu bulmuşlar.  Ürettikleri mandalları daha önce anlaştıkları elemanların evlerine yollayarak paketleme ve ayırma işini evlerde yaptırmaktadırlar.

Bu teknik sayesinde işveren ve işi alan eleman hiçbir sıkıntı yaşamadan işlerini yaparak para kazanıyorlar. Ciddi işler yapan elemanlar çok ciddi paralarda kazanabiliyorlar. Evde ek iş kategorisinde mandal işi gerçekten üst sıralarda bulunan bir iş kolu haline geldi.

Önemli: Evde ek iş veren firmalar ile evde gelir kazanmak çok zor. Bu tarz firmalara internet ortamından ulaşmak imkansız. Aşağıya yorum yaparak bu tarz işlere başvuru yapıyor olmuyorsunuz. Evde para kazanmanın yollarına göz atarak daha sağlıklı yöntemler bulabilirsiniz. Size ek iş vereceğini söyleyip, sizden ücret isteyenlerle irtibat kurmayın. Evde para kazanma yolları, İnternetten para kazanma yolları ve Evde ne yapıp satabilirim adlı yazıların üstüne tıklayarak bu konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve evde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gül dedi ki:

    Evde işe ihtiyacim var iki cocugum var o yuzden disarida calisamiyorum paketleme isi istiyorum geri dönüş yaparsaniz sevinirim

DMCA.com Protection Status