2024 | İş Fikirleri

Ek İş Veren Firmalar ve Telefon Numaraları Nasıl Bulunur?

Ek iş veren firmalar ve telefon numaraları nasıl bulunur? Yıllardan beri çok fazla merak edilen ve gerek İnternette gerekse dışarıda büyük araştırmalar yapılan bu konuya açıklık getirmeye karar verdik. Bu firmalara nasıl ulaşabileceğiniz ve ek işler hakkında bilgilere ulaşabileceğiniz bir yazı hazırladık.

Kazanılan paraların yetmemesinden dolayı hem de insanların boş vakitlerinin olmasından dolayı evde iş yapmak istiyorlar. Ek işi de daha çok evde yapmak istiyorlar. Aslında dışarıda yapılabilecek bir çok ek iş var. İnternet ortamında da ek iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz şehre özel araştırmalar ile kariyer siteleri gibi bir çok iş sitesi bu ilanları paylaşmaktadır. Fakat biz bu yazımızda evde ek iş veren firmalara nasıl ulaşılır ondan söz edeceğiz.

 

Evde Ek İş Nedir?

Evde ek iş, firmaların bazı iş pozisyonlarını yapılması üzere evlere vermesi ile ortaya çıkmış bir iş pozisyonudur. Yıllardan beri bu tarz işler verilmektedir. Önceden insanların bu işlerden bu kadar çok haberi yoktu. Artık çok fazla insan bu tür işlerden haberdar ve araştırmalar yapıyor.

Çok fazla araştırılması aslında pek iyi bir durum değil. Çünkü ülkedeki bütün firmalar bile evlere iş verse, şuanda oluşan talep karşılanamaz. Çok fazla insan bu tür işleri aramaktadır. Fakat merak etmeyin. Evde para kazanabileceğiniz diğer yöntemlerden de söz edeceğiz. Aynı zamanda bu tür ile para kazanmak isteyenlerin yani firmalar aracılığı ile para kazanmak isteyenlerin de neler yapması gerektiğinden söz edeceğiz.

 

Evde Ek İş İle Ne Kadar Para Kazanılır?

Evde para kazanılmakta olan çok sayıda yöntem var. Sizler tahminimce sadece eve iş veren firmalar aracılığı ile para kazanıldığını düşünüyorsunuz fakat yanılıyorsunuz. Para kazanma oranları asıl diğer yöntemlerde daha fazla olmaktadır. O yöntemler neler söz edeceğim.

Eve iş veren firmalar ile çalışmayı düşünüyorsanız şunu da unutmayın. Sonuç olarak bu iş ek iş olacaktır. Tam zamanlı olarak o firmada çalışan insanlar ile aynı ücreti almayı düşünmeyin. Yani ek iş veren firmalar aracılığı ile insanlar 2 milyar gibi para kazanmayı bekliyorlar.

İnsanlar sabahtan akşama kadar fabrikalarda çalışıp asgari ücret (17.000 TL) alıyorken, sizlerin bu miktardan fazla ücret kazanmayı beklemeniz biraz saçma olmaz mı? Aslında böyle bir şey yok. İnternet ortamında açılmış olan, yok 20 bin TL kazanma şansı, yok 50 bin TL kazanma şansı vs hepsi yalan. Ek iş veren firmalar aracılığı ile en fazla kazanabileceğiniz ücret 5 bin TL’dir. Daha fazlası imkansızdır. İmkanı vardır fakat diğer evde para kazanılan yöntemler ile vardır.

 

İŞKUR’un Evde İş İmkanları Var mı?

Bir diğer merak edilen konu ise bu. İŞKUR evde ek iş veriyor mu diye günde binlerce insan araştırma yapıyor. Hatta insanlar İŞKUR’a giderek bizzat soruyorlar evlere iş verip vermediklerini. Bazen yorum kısmından veya mail üzerinden bizlere de soru gelmektedir. Benim bu konuya çok net şekilde açıklık getirdiğim yazım da bulunmaktadır. Sizi bu yazıma yönlendirmeden önce de söylüyorum, İŞKUR eve iş vermiyor.

Detaylı bilgi için okuyun: İşkur’un Evde İş İmkanları

 

Ek İş Veren Firmalar ve Telefon Numaraları Nasıl Bulunur?

Kesin olarak şuradan bulabilirsiniz demek doğru olmaz, zaten öyle bir yer yok. Bu firmaların ilanlarını yayınladıkları bir yer yok. Ek iş ilanlarının yayınladıkları yerler var fakat bunlar dışarıda olan ek işlerdir. Tahminim siz evde yapılacak ek işleri arıyorsunuz yine de dışarıda ek iş araştırmaları yapanlar aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirler. Linki tarayıcınıza kopyalayın ve bulunduğunuz ili seçmeyi unutmayın.

  • https://www.kariyer.net/is-ilanlari/part+time

Gelelim evde ek iş veren firmalara nasıl ulaşabiliriz? Yukarıda da söz ettiğim gibi kesin olarak ulaşabileceğiniz bir yöntem yok. Bazı firmalar yorum kısmına bilgilerini yazan insanların bilgilerini alıp oradan ulaşıyorlar fakat bu çok nadir olan bir yöntem. Belki bin yorum yazan bir kişiye yazıyorlardır. O yazdıkları kişide artık yoruma yazdığı maile bakıyor mu onu bilemiyorum. Fakat ben bu yöntemi pek tavsiye etmem yani firmaların sizlere ulaşmasını beklemek yerine sizin onlara ulaşmaya çalışmanız daha mantıklı olacaktır.

Öncesinde yapmanız gereken veya yaparsanız iyi olacak yöntemlerden söz etmek istiyorum:

  • Çevrenize ek iş aradığınızın haberini verin.
  • Çevrenizde ek iş yapan insanlar var mı araştırın.
  • İnternet ortamında araştırmalar yapın.
  • Çevrenizde bildiğiniz firmalar varsa giderek, iş verip vermediklerini sorun.

Ülkemizde binlerce firma bulunmaktadır. Fakat hangi firmaların evlere iş verip hangilerinin vermediği bilinmez. Ek iş veren firmalara ulaşmaya çalışmadan önce, hangi ek işi yapmak istiyoruz buna karar vermemiz gerekiyor. Çünkü firma araştırması yaparken o alanda araştırma yapmalıyız.

 

Örnek

Sabun işi yapmak istiyoruz ⇔ Sabun firması bulmayız.

Yani demek istediğim o alana özel üretim yapan firmalara ulaşmak için öncesinde hangi işi yapmak istiyoruz ona karar veriyoruz. Sonrasında ise İnternette şehrinizde ki istediğiniz alanda firmaları bulabilen siteler bulunuyor. Bu sitelere girip hangi kategoride firma arıyorsanız yazıyorsunuz ve o size şehrinizdeki o alandaki firmaları buluyor.

Bu demek değil ki o firmalar evlere iş veriyor. Sadece firmaları bulmanıza yarıyor. O firmaların iş verip vermedikleri bilinmiyor. Fakat en azından o alandaki firmalara ulaşmış oluyorsunuz. Burada ise size düşen, iletişim bilgileri kısmına tıklayıp telefon numaralarını alıp tek tek arayıp iş verip vermediklerini sormak. Dediğim yöntemi uygulamak adına aşağıdaki adımları izliyoruz.

 

1. Adım 

Aşağıdaki linki tarayıcınıza kopyalayın.

https://www.bulurum.com/

 

2. Adım

Aşağıdaki gibi bir görsel açılacak. ”Nerede” yazan kısma şehrinizi yazıyorsunuz. ”Ne” yazan kısıma ise ‘Sabun üretici” yazıyorsunuz.

Evde çay paketleme işi

 

3. Adım

Aşağıda resimdeki gibi firma bilgileri karşınıza gelecek. Telefon yazan kısma tıklayıp numarayı görebileceksiniz.

evde poşet çay paketleme işi

Bu şekilde firmaları arayıp evlere iş verip vermediklerini öğrenebilirsiniz. Firmaları bulma konusunda daha garanti bir yöntem bulunmuyor. Sizlere bol şans diliyoruz fakat yazımız bitmedi. Sizlerin evde para kazanabileceğiniz ve daha garanti olarak gördüğüm yöntemlerden söz etmek istiyorum.

Önemli: Evde ek iş veren firmalar ile evde gelir kazanmak çok zor. Bu tarz firmalara internet ortamından ulaşmak imkansız. Aşağıya yorum yaparak bu tarz işlere başvuru yapıyor olmuyorsunuz. Evde para kazanmanın yollarına göz atarak daha sağlıklı yöntemler bulabilirsiniz. Size ek iş vereceğini söyleyip, sizden ücret isteyenlerle irtibat kurmayın. Evde para kazanma yolları, İnternetten para kazanma yolları ve Evde ne yapıp satabilirim adlı yazıların üstüne tıklayarak bu konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve evde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

Evde Para Kazanabileceğimiz Yöntemler Neler?

Ben olsam eve iş veren firmalar aracılığı ile para kazanmak yerine, evde para kazanılan diğer yöntemlere başvururdum. Bir çok yöntem bulunuyor. Bu yöntemleri detaylı şekilde anlattığım makalelerim de bulunuyor. Bu nedenle hepsinden tek tek burada söz etmeyeceğim.

Aşağıda para kazanılan yöntemleri yazdım. İstediğinizi okumak için yazıların üstüne tıklamanız yeterli olacaktır.

İnternetten Para Kazanma

Youtube’dan Nasıl Para Kazanılır?

İnstagram’dan Nasıl Para Kazanılır?

Twitter’dan Nasıl Para Kazanılır?

Facebook’tan Nasıl Para Kazanılır?

Anket Doldurarak Para Kazanmak

E-Ticaret Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status