2024 | İş Fikirleri

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları: Maliyeti ve Kar Oranı

Ekrem Coşkun döner bayilik şartlarının neler olduğunu merak ediyor ve maliyetinin ne kadar olacağını araştırıyorsanız sizlere bu konular hakkında bilgiler vereceğiz. Ekrem Coşkun son dönemlerde oldukça popüler hale gelen döner firmalarının başında gelmektedir.

Yeme içme sektörüne olan ilginin zirve yaptığı dönemlerdeyiz. Çok fazla girişimci bu sektöre yeni giriyor olsa bile yine de bu sektörde para kazanabiliyorlar. Rakip ve rekabet çok fakat müşteri kitlesi de bir o kadar fazla. Hemen hemen her işyerine müşteri yetebiliyor. Tabi müşteriyi kendinize bağlayabilmeniz için tadınızı onlara benimsetmek gerekiyor.

Aşağıda vereceğimiz link üzerinden franchise başvuru formuna ulaşabilecek ve başvurunuzu yapabileceksiniz. Fakat öncesinde konu ile alakalı biraz bilgi sahibi olmanızda fayda olacaktır.

 

Ekrem Coşkun Hakkında

Yüzde 100 yaprak ek döner felsefesi ile sektöre giriş yapan Ekrem Coşkun ilk şubesini 2013 yılında Konya’da kurmuştur. Kaliteli ve uygun fiyata döner sağlama fikrini ülkenin bir çok yerine yaymayı başarabilmiş durumdadır. 2024 yılı ile birlikte 50’den fazla ilde ve 150’den fazla şube ile hizmetlerini devam ettirmektedir.

 

Ekrem Coşkun Döner Konsepti

Ekmek Arası Döner Fiyatları

55-60 Gr. Ekmek Arası 60 TL
95-100 Gr. Ekmek Arası 85 TL
115-120 Gr. Ekmek Arası 100 TL
145-150 Gr. Ekmek Arası 120 TL
195-200 Gr. Ekmek Arası 150 TL

Porsiyon Döner Fiyatları (Kilo ile döner)

250 Gr. Döner 200 TL
500 Gr. Döner 400 TL
750 Gr. Döner 550 TL
1 Kilo Döner 700 TL

İçecek Fiyatları

Kutu Meşrubatlar 30 TL
Meyve Suyu 15 TL
Ayran 15 TL

 

Ekrem Coşkun Bayiliği Almanın Avantajları Neler?

 • Hazır müşteri kitlesi,
 • Markalaşmış isim,
 • Uygun fiyata %100 yaprak et döner,
 • Ürünün kalitesi,
 • Cirodan kar payı talep edilmemesi,
 • 6-12 ay süresinde yapılan yatırımın geri dönüşünü öngörme,
 • Personel ve usta konusunda yapılan destekler.

 

Ekrem Coşkun Bayilik Maliyeti

Maliyetinin tam olarak bilmek mümkün olmayacaktır. Her girişimci için karşımıza çıkacak olan maliyette değişiklikler olabilir. Dükkanı açacağınız ilden, dükkan büyüklüğüne kadar her türlü faktör maliyeti belirleyecektir. İsim hakkı bedelini öğrenmek için aşağıdaki telefon ile iletişim kurabilirsiniz.

 

Ekrem Coşkun Bayilik Nasıl Alınır?

Bayilik almak için öncelikle yetkililere ulaşıp böyle bir fikrinizin olduğunu belirtmeniz gerekiyor. İsim hakkı ücretinde ve diğer şartlarda anlaştıktan sonra sizlerden iş planınızı isteyeceklerdir. Nereye işi kurmak istediğinizi ve iş ile ilgili aklınızdaki düşünceleri öğrenebilmeleri adına iş planınıza ulaşmaları gerekiyor. Ardından yetkili kişiler dükkanı açmak istediğiniz yeri ve iş fikrinizi inceleyecekler. İnceleme sonucunda iş fikrinizi başarılı ve uygun görürlerse onaylayacaklar.

 

Ekrem Coşkun Bayilik Kar Marjı

Bu firmanın bayiliğini alsak kar oranı ne kadar olur diye bir kişi merak ediyor. Bu işin maliyetinin ne kadar olacağını hesaplamanın mümkün olmadığı gibi kar marjını hesaplamakta mümkün olmaz. En azından net bir miktar söylemek doğru olmaz. Ne kadar müşteri geleceğini ön görmek pek mümkün değil. Dükkanı açacağınız yer direkt olarak müşteri kitlesiyle bağdaşacağı için bu tarz kriterler kar miktarını etkileyecektir. Her bayilik alana her ay boyunca aynı sayıda müşteri gelmediği için bu konuda net bir şey söylemek mümkün olmaz.

 

Ekrem Coşkun Bayilik İletişim Bilgileri ve Franchise Başvuru Formu

Firmanın bayiliği hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden yetkili kişilere ulaşabilirsiniz. Eğer direkt başvuru yapmak istiyorsanız aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Franchise başvuru formuna ulaşmak için buraya tıklayınız.

Adres: Fevziçakmak Mahallesi Aslım Caddesi Atiker 1. Sanayi Sitesi No: 38 /AB Karatay / KONYA
Telefon: 0332 355 77 77
Faks: 0332 50315 15

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. M.Aydin dedi ki:

  Ben Muharrem Aydin Ankarada yasiyorum biraz yurt disinda birazda geliyorum
  kendim tamamen fasdfooddan anliyorum 25 yil pizza dukkani calitirdim yani isletmeden maliyetten anlarim ankaradayken sizin mamulunuzdem gayet memnun kaldim Turkiyenin heryerinde yasayabilirim sizinle daha detayli olarak telefonda konusabiliriz kesin donus yapmak istiyorum ondan dolayi elimde bir isim olsun istiyorum yasim 57 ben calismadan duramam kendimi iyi biliyorum

DMCA.com Protection Status