2024 | İş Fikirleri

Eskişehir Ek İş İmkanları Neler?

Eskişehir’de yaşıyor ve ek iş ilanları mı arıyorsunuz? Vereceğimiz linkten ilanlara göz atabilir ve kendinize uygun bir işe başvuru yapabilirsiniz. Özellikle öğrenciler yaz tatilinde bir ek işe girmek istiyor. Part time veya full time olarak dönemsel işlerde çalışarak para kazanmak mümkün. Bir yandan para kazanıp bir yandan tatil yapmak isteyenlerin dönemine girdik sayılır.

Eskişehir gibi diğer illerde de ek iş araştırmaları hızlandı. Özellikle yaz aylarında 3 aylık dönemde bir iş ile meşgul olurken hemde tatil yapmayı isteyen bir çok vatandaşımız bulunuyor. Eskişehir’in nüfusunun çoğunluğunu öğrenciler oluşturmaktadır. Bu nedenle çok sayıda kafeler bulunuyor. Kafeler sayesinde iş bulma imkanınız da artacaktır.

 

Çağrı Merkezlerinde Çalışabilirsiniz

Çağrı Merkezlerinde Çalışmak

3 aylık dönemde çağrı merkezlerinde iş bulma şansınız olacaktır. Her gün binlerce ilan paylaşılıyor. Çağrı merkezi personel alımları her zaman olabilmektedir. Eskişehir içinde bu durum böyle. Part time olarak çalışma imkanınız olacaktır. Günde 8 ile 10 saat arasında değişen bir çalışma vaktiniz olacaktır. Ayriyeten ufak molalar verme şansınız da olacaktır.

Yapmanız gereken işlem basit, aşağıda verdiğimiz linke girip çağrı merkezi alımlarına başvurmak olacaktır. Verdiğimiz link zaten Eskişehir için geçerlidir. İşinde sizleri pek zorlayacağınız düşünmüyorum. Oturduğunuz yerden çalışacaksınız. Sadece biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Bazı zamanlarda arayan insanlar birazcık sıksa da sabretmeniz gerekiyor. Aşağıdaki linki tarayıcınıza kopyalayın.

  • https://www.kariyer.net/is-ilanlari/eskisehir

 

Kafe Elemanı Olarak Çalışmak

Kafelerde Çalışmak

Dediğimiz gibi burası öğrenci şehri olduğundan dolayı çok sayıda kafe bulunuyor. Bu kafeler öğrencilere ve gençlere her zaman iş imkanı sağlıyor. Yaz aylarında öğrencilerin bir çoğunun başka şehirlere gitmesinden dolayı iş bulmanız diğer dönemlere oranla şuanda daha da kolay görünüyor.

Kafelerde değişik pozisyonlarda çalışma imkanı bulabilirsiniz. Bu hem sizin ilgi alanınıza hemde kafenin hangi pozisyona eleman alımı yaptığına bağlı bir şey. Kafelerde de full time ve part time olarak iş bulma olanağınız olacaktır. Artık ayırabileceğiniz zamana oranla bir seçim yaparsınız. Barlar sokağı gibi işlek yerlerde her zaman eleman alımlarının gerçekleştiğini biliyoruz. Aşağıdaki link üzerinden ilanlara göz atabilirsiniz.

  • https://www.kariyer.net/is-ilanlari/eskisehir

Önemli: Evde ek iş veren firmalar ile evde gelir kazanmak çok zor. Bu tarz firmalara internet ortamından ulaşmak imkansız. Aşağıya yorum yaparak bu tarz işlere başvuru yapıyor olmuyorsunuz. Evde para kazanmanın yollarına göz atarak daha sağlıklı yöntemler bulabilirsiniz. Size ek iş vereceğini söyleyip, sizden ücret isteyenlerle irtibat kurmayın. Evde para kazanma yolları, İnternetten para kazanma yolları ve Evde ne yapıp satabilirim adlı yazıların üstüne tıklayarak bu konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve evde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status