2024 | İş Fikirleri

Evde Galoş Paketleyerek Para Kazanmak

Evde geçirdiği boş vakitlere yananlara evde galoş paketleme işi fikri ile karşılarına geliyoruz. Çoğumuz geçirdiğimiz boş vakitlere yanıyoruz. Ne yapsak diye düşünüyoruz. Bir yandan maddi sıkıntılar üzerimize geliyor. Bizde çareyi evde iş arayışlarında buluyoruz.

Tabi bu tarz işlere ulaşmasının pek kolay olmadığını söyleyerek makaleme başlamak istiyorum. Bu tarz firmalara ulaşması oldukça zor bir durum.

 

Neden Evde İş Arıyoruz?

Ev hanımlarının evde ek iş arayışları hızlanmış durumda. Sizlerde bu tarz işler arıyorsanız evde galoş paketleme işinin inceliklerini sizlere anlatacağız. Boş zamanını değerlendirip para kazanmak isteyenler için güzel bir iş fikri. Evinizin rahatlığı, ev ortamının vermiş olduğu huzur ile iş yapmayı hepimiz isteriz diye düşünüyoruz.

Günlük 2 veya 3 saatinizi bu işe ayırdığınızda ortalama 400, 500 TL gibi bir ücreti firmalar verebilmektedir. Eğer aldığınız ücreti arttırmak istiyorsanız işe ayırdığınız vakti arttırıp yaptığınız iş sayısını arttırmalısınız. Ortalama günlük 2, 3 saat sizleri de sıkmayacaktır.

Yukarıda söylediğimiz ücret size az gelebilir fakat bu firmalar aracılığı ile kazanabileceğiniz en fazla para 800 TL civarıdır. Diğer yazılanlar gerçeği yansıtmaz. İnsanlar firmaların içerisinde çalışıp 1600 TL alıyorken, sizlerin evde çalışıp 1500, 2000 TL almanızın imkanı var mı sizce? Bizce yok.

 

Evde Galoş Paketleme İşinin Detayları Neler?

evde galoş paketleme

 • Evde ek iş aramaları yapanlar için evde galoş paketleme işi fikri sizleri yormayacak ve iyi bir gelir bırakacaktır. Google veya çevrenizde yaptığınız ufak araştırmalar ile ulaştığınız firmalarla iletişime geçeceksiniz. İş verip vermediklerini öğrenip iş veriyorlarsa başvuruda bulunacaksınız.
 • Başvurular kısa bir süre içerisinde açıklanır. Büyük bir olasılıkla başvuru kabul edilir eğer aşırı talep yoksa. Her firmanın ek iş vermesi kendi çıkarlarınadır. Anlaştığınız zaman sizlerin kapısına kadar gelecek olan malzemeleri alıp paketlemeye başlayacaksınız.

Mutlaka okuyun: Ek iş veren firmalara nasıl ulaşılır?

Firma sizlere iş hakkında tüm detayları anlatacaktır. Nasıl paketleme yapmanız gerektiğiniz vs. Aklınıza takılan tüm soruları firmaya sormalısınız. Firmadan teslim aldığınız malzemeleri hazır hala getirip kenara koyup diğer işe başlamalısınız.

Firma her gün veya her hafta gelerek sizden yaptığınız ürünleri alır. Ücretini de gün usulü veya haftalık bazen aylık da veren firmalar olabilmektedir. O işi ilk başta konuşup kararlaştırabilirsiniz. Evde iş imkanı bütçenizi rahatlatabilecektir. Ek işler bu zamanda çok talep görüyor. Çünkü maddi sıkıntı çeken bir çok ailemiz bir çok bireyimiz bulunmaktadır.

 

Bu İşi Evlere Veren Firmalar Nasıl Bulunur?

Galoşların kullanımı son dönemlerde artmaya başladı. Hastaneler olsun spor salonları olsun bir çok kurumlarda artık galoşlar kullanılmaktadır. Galoşları satan yerler ise, temizlik ürünleri satan dükkanlar olmaktadır. Bu kurumlar bu dükkanlardan bu eşyaları temin etmektedirler.

Sizlerin yapması gereken ise bu temizlik dükkanlarına ulaşmak olacaktır. Şehrinizdeki temizlik ürünleri satan yerleri araştırmalısınız. Çevrenizde bu tarz dükkanlar varsa bizzat gidip, galoş paketleme işini yapabileceğinizi söyleyebilirsiniz.

 

İlginç Detaylar

Galoşlar artık hemen hemen her şirkette veya firmada kullanılmaya başlanıldı. Örneğin spor salonlarında veya özel muayene yerleri gibi alanlara girerken sizlerden galoş giymeniz rica edilir. Bu tarz iş yerlerine gelen galoşları siz paketleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise çevrenizde bildiğiniz bu tarzda iş yerleri varsa, gidip bizzat bu işi yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Önemli: Evde ek iş veren firmalar ile evde gelir kazanmak çok zor. Bu tarz firmalara internet ortamından ulaşmak imkansız. Aşağıya yorum yaparak bu tarz işlere başvuru yapıyor olmuyorsunuz. Evde para kazanmanın yollarına göz atarak daha sağlıklı yöntemler bulabilirsiniz. Size ek iş vereceğini söyleyip, sizden ücret isteyenlerle irtibat kurmayın. Evde para kazanma yolları, İnternetten para kazanma yolları ve Evde ne yapıp satabilirim adlı yazıların üstüne tıklayarak bu konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve evde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Evde Nikah Şekeri İşi

Evde Mandal İşi

Evde Paketleme İşi

Evde Örgü Örme İşi

Evde Kına Paketleme İşi

Evde Kalem Montajı İşi

Evde Davetiye Katlama İşi

Evde Sabun Paketleme İşi

Evde Kutu Katlama İşi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Bahar dedi ki:

  Merhaba hatay iskenderunda oturuyorum bu işi yapabilirim uzun zamandır işsizim iki çocuk annesiyim kirada çocuklarımla oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var ne olur yardımcı olun dönüşünüzü bekliyorum

  1. şenay baş dedi ki:

   ise çok ihtiyacım var paketleme isi ne varsa yaparız cevremde çok ise ihtiyacı olan kalabalık aileyiz lütfen yardımcı olun

 2. Umut dedi ki:

  Taşındım acil ihtiyacım var. Günde 2 ayrı Paketleme işi yapabilirim.

 3. gizem durlabozlu dedi ki:

  merhaba . Ben Gizem. Kırklareli Merkez de yaşıyorum. Öğrenciyim ek gelire ihtiyacım var. dönüş sağlar mısınız.

DMCA.com Protection Status