2024 | İş Fikirleri

Evde Kalem Montajı İle Para Kazanmak

Evde kalem montajı yaparak ek gelir elde etmek mümkün. Evde iş imkanı ile para kazanmanın bir çok insan farkına vardı. Bu nedenle rekabetin biraz arttığını söylemek doğru olacaktır. Fakat üzülmeye gerek yok. Kendinize güvenebilirsiniz ve diğerlerinden farklı ürünler ortaya çıkararak daha ön plana çıkabilirsiniz. Her şey sizlerin elinde olacaktır.

Evde kalem montajı yaparak para kazanabilirsiniz. Basit bir iştir. Bu aletler bildiğiniz üzere bir bütün olarak üretilmemektedir. Parça parça üretilerek insan eli ile birleştirilip kullanılır hale getirilmektedir. Firmalar parçaları ürettikten sonra evde ek iş yapmak isteyenler olursa evlere bu işi vermektedir. Fakat bu firmalara ulaşmak oldukça zor bir durum olacaktır.

Bu nedenle farklı bir yöntemden söz edeceğiz. Bu işi yapma konusunda kendinize güveniyorsanız, bireysel olarak bu kalemleri satarak para kazanabilirsiniz. Öğrencilerin değişik kalemlere ilgileri yıllar geçtikçe artmaktadır.

 

Kalem Montajı Yapımı Ne Kadar Kazandırır?

kalem montajı

Evde kalem montajı işi ne kazandırır diye merak ediyorsanız günlük 2 3 saat ayırarak 800 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz. Yani hemen hemen her ek iş aynı miktarda para kazandırmaktadır. Bu işlerden fazla para kazananlar ise bu işlere daha fazla vakit ayırmaktadır. Bu sebeple daha fazla kazanmaktadırlar. Kalemleri bireysel olarak satmak da sizlere aylık 1500 – 3000 TL civarında bir para kazandırabilir.

Bir firma bulunabiliyorsa firma ile çalışmak daha mantıklı olur. Fakat bulamıyorsanız bireysel satışı düşünmelisiniz. Bireysel satışlar ile de gelir elde etmek mümkün.

Kalem Montajı Nasıl Yapılıyor?

Bu işlemi aslında bir çoğunuz biliyorsunuz fakat yine de basit şekilde gösterilmiş olan bir video ile örnek vermek isteriz.

Nasıl Para Kazanabiliriz?

Öncelikle yapmanız gereken bir kalem firması ile anlaşmanız gerekiyor. Bu işten iki farklı yöntemde para kazanabilirsiniz. Bu yöntemlerden söz edeceğiz.

 

      1. Yöntem

Hazır kalemleri alıp satmak: Hazır montajlanmış kalemleri alıp satarak gelir elde edebilirsiniz. Bunun için bir toptancı ile veya kalem üreten bir firma ile anlaşmanız gerekiyor. Toptan şekilde anlaşacağınızdan dolayı, satın alacağınız kalemlerin ücretleri az olacaktır.

Sosyal platform oluşturup bu ürünlerin tanıtımlarını yapabilirsiniz. E-ticaret sitesi olarak bir kalem satış sitesi açabilirsiniz. Kalemleri İnternet ortamında tanıtıp, bir çok insanın görmesini sağlamanız gerekiyor. Sadece İnternet sitesiyle sınırlı kalmayın. Diğer tüm sosyal ağlarda kendinize bir platform oluşturun. İnstagram olsun Facebook olsun bu tür sayfalarda kalemlerinizi tanıtabileceğiniz bir sayfa oluşturun.

Bu şekilde kalemleriniz bir çok insana ulaşabilecek. Böylelikle satışlarınız da artacaktır. Ne kadar çok reklam yaparsanız ürünleriniz o kadar çok insana ulaşır. Böylelikle kazancınız da bu doğrultuda artacaktır. Tam olarak şu kadar kazanabilirsiniz demek doğru olmaz. Çünkü ne kadar satış yapacağınızı bilemiyoruz. İlk başlarda çok fazla kazanmayı beklemeyin. İlerleyen zamanlarda daha çok kazanacaksınız.

 

      2. Yöntem

Parça kalem alıp montajlayıp satmak: Kalem üreten firmalar kalemleri bir bütün olarak değil ilk başta parça parça üretmektedirler. Bu parçaları satın alıp, evde kalem montajlama işini kendiniz yapıp, bu kalemlerin tanıtımlarını yapıp satabilirsiniz. Bu yöntemi yukarıdaki yöntemden ayıran faktör ise, parça şekilde kalemleri alıp sizin evde montajlamanız olacaktır. Maliyet bu şekilde biraz daha düşebilir.

Bu konular hakkında daha büyük düşünüyorsanız ufak bir dükkan açıp kalem satışına başlayabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda kendi tasarladığınız kalemleri de satabilirsiniz. Belki kalemleriniz çok beğenilir ve kendiniz bir marka oluşturursunuz. Zengin olan insanlar böyle riskleri alıp zengin olmaktadırlar. Tabi direkt paranızı bu işlere yatırın demiyoruz. Bizler fikir vermekteyiz.

Önemli: Evde ek iş veren firmalar ile evde gelir kazanmak çok zor. Bu tarz firmalara internet ortamından ulaşmak imkansız. Aşağıya yorum yaparak bu tarz işlere başvuru yapıyor olmuyorsunuz. Evde para kazanmanın yollarına göz atarak daha sağlıklı yöntemler bulabilirsiniz. Size ek iş vereceğini söyleyip, sizden ücret isteyenlerle irtibat kurmayın. Evde para kazanma yolları, İnternetten para kazanma yolları ve Evde ne yapıp satabilirim adlı yazıların üstüne tıklayarak bu konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve evde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Evde Nikah Şekeri İşi

Evde Paketleme İşi

Evde Örgü Örme İşi

Evde Galoş Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme İşi

Evde Davetiye Katlama İşi

Evde Sabun Paketleme İşi

Evde Kutu Katlama İşi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 19 YORUM
 1. ayşe dedi ki:

  acil işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim eskişehir/tepebaşı

 2. elf dedi ki:

  bende kalem montaj işi yapmak istiyorum

 3. Ali dedi ki:

  Evde her türlü ürün montaj ve paketleme dini yapabilirim
  Eskişehir/Tepebaşı

 4. Suna kaleli dedi ki:

  Işe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 5. Esra dedi ki:

  Bu işi deliler gibi istiyorum istanbuldayım

 6. Emin dedi ki:

  Acil iş arıyorum

 7. Elif dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var.

 8. Yasemin dedi ki:

  Acıl işe ihtiyacım var 4 cocuguma bakıyorum 2sı kucuk oldugu için dısarda calışamıyorum.adanada ikamet etmekteyım

 9. Anonim dedi ki:

  Kalem montaj işi yapmak istiyorum

 10. Fulya Doğramacı dedi ki:

  Üniversite öğrencisiyim virüs dolayısıyla iş bulamıyorum. Boş vaktim var, kitaplar için maddi desteğe ihtiyaç duyuyorum. İnce el becerim var kusursuz kalemler yapabilirim. 19yaşındayım.

 11. Abdullah Öztürk dedi ki:

  Kalem montaj işi yapmak istiyorum

 12. Emin TURANOĞLU dedi ki:

  Sakarya serdivan oturuyorum evde montaj paketleme işi yapmak istiyorum

 13. Mustafa dedi ki:

  Evde yapabileceğim ek gelir kazanabileceğim bir iş arıyorum

 14. ismail yavuz dedi ki:

  ekibimle biz yapabiliriz

 15. Oguzhan dedi ki:

  Bu isi yapanlar var mi varsa nasil yapiyorlar zor mu nereden ulasiliyoe

 16. Ayşe demiraslan dedi ki:

  Merhaba benim evde işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim lütfen geri dönüş yaparmısınız

 17. Serkan ilhan dedi ki:

  Evde yapabileceğim işe ihtiyacım var paketleme ve montaj işi yapabilirim geri dönerseniz sevinirim.

 18. seher dedi ki:

  bilgi verir misiniz

 19. selda dedi ki:

  kalem montaji isi yapmak istiyorum. ESENYURT-HARAMİDERE/İSTANBUL

DMCA.com Protection Status