2024 | İş Fikirleri

Evde Kına Paketleme İşi İle Para Kazanmak

Evde kına paketleme işi ile para kazanmayı isteyen bir çok arkadaşımız bulunuyor. Nasıl para kazanabileceklerini araştırıyorlar. Kına paketleme işine yönelik merakı olanları tüm detayları ile bilgilendireceğiz. Evde iş imkanı olarak kına paketleme işi çok tercih edilen işlerin başında gelmektedir.

Evde para kazanmanın bir çok yolu bulunuyor. İnternet ortamından kına paketleme işlerine kadar değişik pozisyonlarda evde iş ile uğraşarak gelir elde etmek mümkün. Her yıl binlerce insan buna benzer iş türleri sayesinde evinde çalışarak para kazanıyorlar.

 

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılıyor?

kına paketleme işi

Eğer bir firma ile anlaşmayı düşünüyorsanız firmaların özel kalıpları ve paketleri olacaktır. Sizlere açık şekilde bir kına ve bu kınayı koymanız için yanında paket gönderilecektir. Sizler hali hazırda gelen paketlere bu kınaları yerleştireceksiniz.

Fakat bireysel olarak kına paketleme işlemini yapmayı istiyorsanız kınaları ve paketleri kendiniz temin etmelisiniz. İstediğiniz şekilde paketleme işlemini yapabilirsiniz. Değişik türlerde yapacağınız paketleme işleri satışlarınızın artmasına yol açacaktır. Örnek olarak aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Bir kına paketleme örneği sizlerle. Aşağıdaki videonun 50. saniyesinde paketleme işlemi tamamlanmış oluyor. Ardından başka bir işleme geçiliyor. 50. saniyeden sonrası ayrı bir işlem. 50. saniyeye kadar olan kısmı kına paketleme örneği olarak görebilirsiniz.

Evde kına paketleme işi veren firmalar aracılığı ile bu işe ulaşmak: Kına paketleme işini yapabileceğiniz türlerden söz etmeye başlıyoruz. Birinci olarak bu işi firmalar aracılığı ile yapmak geliyor. Anlaşacağınız bir firma sizlere gerekli olan malzemeleri gönderecek ve sizlerde bu malzemeler doğrultusunda sizlerden nasıl bir paketleme işlemi isteniliyorsa, onu yapacaksınız. Bu doğrultuda iş süreci boyunca para kazanacaksınız.

Bu işleri evlere veren firmalar, düğün organizasyon şirketleri ve kına üreten firmalar olmaktadır. Bulunduğunuz şehirdeki bu firmaları araştırıp, iletişim bilgilerini alıp, firmalara ulaşıp tek tek evlere iş verip vermediklerini sormanız gerekiyor.

 

Bireysel olarak yaptığınız kına örneklerini satabilirsiniz: Bu işleri evlere veren firmalara ulaşması her zaman çok zor olmuştur. Bu nedenle bir çok insan firmalara ulaşmak yerine bireysel olarak hazırladıkları ürünleri satmaktadırlar. Sizlerde hazırlayacağınız kınaları bireysel olarak satarak para kazanabilirsiniz.

Paketleme işlemini yapmak için almanız gereken iki malzeme bulunuyor: Kına ve değişik paketler. Hep aynı türde paket yapmak istiyorsanız aynı türdeki paketleri alırsınız fakat değişiklik olsun derseniz değişik paketler almanızda fayda olacaktır. Yaratıcılığınızı konuşturarak değişik ürünler ortaya çıkarırsanız her zaman tutulursunuz.

 

Bireysel Kına Satışı Para Kazandırır mı?

Tabi ki de kazandırıyor. Eğer bildiğiniz bir firma varsa veya bir firma ile anlaşabileceğinizi düşünüyorsanız bizlerde para kazanmanızın garanti olması adına bu firmalar ile iş yapmanızı tavsiye ederiz. Fakat firmalara ulaşamazsanız bireysel olarak bu işten para kazanmanız mümkün olacaktır.

 

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

A) İş planı belirleyin: Bireysel olarak bu işi yapmayı düşünüyorsanız, paketleme malzemelerini ve kınayı nereden temin edeceğinizi belirleyin. Satışlarınızı hangi platformlar üzerinden gerçekleştireceğinizi belirleyin. Satışı nasıl yapmayı düşünüyorsunuz buna karar verin. Günde ne kadar vakit ayırabilir ve günde kaç tane kına paketleme işlemi yapabilirsiniz bu gibi soruların cevaplarını kararlaştırın.

 

B) Paketleme işlerinizi gösterebileceğiniz bir site açın: Ürünlerinizin tanıtımı adına bir site açmalısınız. Yaptığınız her ürünün resmini çekip bu siteye yüklemeli ve ücretlerini de belirtmelisiniz. Siteler ilk başlarda üst sıralarda çıkmadığından dolayı, diğer büyük satış sitelerine kayıt olup oralarda ürünlerinizi paylaşmalısınız. Örneğin hepsiburada ve n11 gibi satış platformlarında ürünlerinizi satışa sunmalısınız. İnsanlar buralardan çok daha kolay şekilde ulaşmaktadır.

 

C) Facebook gibi sosyal ağlarda tanıtım adına kendinize özel bir sayfa oluşturun: Diğer tüm ağlarda da girişiminize özel sayfalar oluşturun. Ne kadar çok sosyal platformda sayfa açarsanız ürünlerinizin o kadar çok görünme ihtimali olacaktır.

 

D) Aldığınız malzemeler kaliteli olsun: Kına ve paketleme malzemelerinin kaliteli olduğuna emin olun. En iyi reklam yaptığınız ürünler olacaktır. Bu nedenle ürünlerin malzemelerinin sağlam olmasına özen gösterin.

 

E) Değişik paketleme işlemleri yapın: Yaptığınız ürünler hep aynı olmasın. Değişik türde paketlemeler yapın. Yaratıcılığınızı kullanın. Çok farklı türlerde yapın. Daha sonrasında en çok hangisinin beğenildiğinin analizini yapın. O türde daha fazla paketleme yapın.

 

F) İş yoğunluğu artarsa yanınıza eleman alın: Eğer işlere tek başınıza yetişemez olursanız, artık yanınıza bir eleman almanız şart olmuş demektir. Alacağınız kişinin tecrübeli olması faydalı olacaktır fakat tecrübeli değilse de nasıl yapacağını biraz vakit ayırarak sizlerde öğretebilirsiniz. Bu şekilde iş yoğunluğunuz azalmış olur ve çok daha fazla kişiye ürünleriniz ulaşmış olur.

 

İşler İlerlerse Ufak Dükkan Açılabilir

Çok fazla talep olmaya başlarsa ufak bir dükkan ile girişiminizi genişletebilirsiniz. Dükkanı nereye açacağınız çok önemli. İşlek noktalara açmanız gerekmektedir. Fakat dükkan açsanız bile sosyal ortamdan vazgeçmemelisiniz. Ürün satışlarının çoğu her zaman İnternet üzerinden olacaktır. İnsanlar İnternet’ten alışveriş yapmaya fazlasıyla yöneldi bile. Gün geçtikçe İnternet’ten alışveriş oranı daha da artacaktır.

Önemli: Evde ek iş veren firmalar ile evde gelir kazanmak çok zor. Bu tarz firmalara internet ortamından ulaşmak imkansız. Aşağıya yorum yaparak bu tarz işlere başvuru yapıyor olmuyorsunuz. Evde para kazanmanın yollarına göz atarak daha sağlıklı yöntemler bulabilirsiniz. Size ek iş vereceğini söyleyip, sizden ücret isteyenlerle irtibat kurmayın. Evde para kazanma yolları, İnternetten para kazanma yolları ve Evde ne yapıp satabilirim adlı yazıların üstüne tıklayarak bu konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve evde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Evde Nikah Şekeri İşi

Evde Paketleme İşi

Evde Örgü Örme İşi

Evde Galoş Paketleme İşi

Evde Kalem Montajı İşi

Evde Davetiye Katlama İşi

Evde Sabun Paketleme İşi

Evde Kutu Katlama İşi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Umut dedi ki:

    Acil ihtiyacım var dönüş bekliyorum

DMCA.com Protection Status