2024 | İş Fikirleri

Evde Peçete Halkası İşi Sayesinde Gelir Sağlamak

Evde peçete halkası işi ile gelir sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken işlemlerden sırası ile söz etmeden önce, nasıl para kazanacağınızı en basit yöntem ile söylemek istiyorum. Yaptığınız peçete halkalarının sosyal medyadan ve diğer yerlerden tanıtımlarını yaparak, sipariş alarak ve bu ürünleri satarak para kazanmanız mümkün.

Yaratıcılığına güveniyor musunuz? Değişik değişik peçete halkaları yapabileceğini düşünüyorsanız bu ürünleri hem firmalara hem bireysel olarak insanlara satarak para kazanabilirsiniz.

Evde ek iş olarak yapılmakta olan işlerin tanıtımlarını yapmaya devam ediyoruz. Her işin yapım aşaması ve para kazanma yöntemi biraz farklı olabiliyor. Evde iş imkanı olarak neler yapılabilir hepsini araştırıp aklınıza en yatanı seçmenizde fayda olacaktır.

 

Evde Peçete Halkası İşi Nasıl Yapılır?

Bu tabi sizin yaratcılığınıza bağlı. Değişik şekillerde halkalar yapmak mümkün. Fakat bu konu hakkında hiç fikriniz yoksa, aşağıdaki videoyu izleyerek kendinize örnek alabilirsiniz.


Her yaptığınız ürün aynı olmasın. Buna benzer videoları araştırarak değişik şekillerin yapımı hakkında aklınızda fikir oluşabilir. Bu nedenle araştırma yapmalı diğer örneklere de bakmalısınız.

 

Firmalar Bu Ürünleri Satın Alıyor

Peçete satan firmalar bu ürünleri birilerinden temin ediyorlar. Eğer kendinize güveniyorsanız ve gerçekten güzel ürünler ortaya koyabiliyorsanız firmalarla iş birliği yapabilirsiniz. Şehrinizde peçete satan yerleri araştırmalı ve bu firmalara yaptığınız örnekleri göstermelisiniz.

Aşağıdaki link üzerinden şehrinizdeki peçete satan firmaları bulabilirsiniz. Ardından iletişime geçerek böyle bir fikrinizin bulunduğunu söyleyebilirsiniz.

  • http://www.firmasec.com/firma/ara/pe%C3%A7ete/

 

Bireysel Olarak Peçete Halkası Satışı İle Gelir Sağlamak

Sadece firmalara bağlı olmayın. Eğer bireysel olarak bu ürünleri satmaya başlarsanız ve bu işte başarılı olursanız firmalar bile sizlerle iş yapmak isteyecek. Siz onları değil, onlar sizi bulacak. Peki bireysel satış nasıl gerçekleşir?

  1. Öncesinde bir şekle koyulmamış ve işlenmemiş peçete halkaları temin edebileceğimiz bir yer araştırmalıyız. Şehir merkezlerinde bu ürünleri satan bir çok yer bulunuyor. Yukarıda vermiş olduğum linkten de şehrinizde ki bu firmalara ulaşabilir ve bu ürünleri satın alabilirsiniz.
  2. Çok sayıda örnek izlemeliyiz. Tek bir örneğe göre hareket etmemeliyiz. Yaptığımız örnekler hep aynı olmamalı. Çeşit çeşit örnekler ortaya çıkarabilmeliyiz.
  3. Evimizde bu işi yapabileceğimiz küçük bir yer kendimize ayarlamalıyız. Yere ufak bir bez sererek de bu işlem gerçekleştirilebilir.
  4. Daha öncesinden nasıl bir halka yapacağımızın kararını vermeliyiz. İzlediğimiz örneklerin aynısı da yapabiliriz veya ufak dokunuşlar ile ufak değiştirmeler yaparak yeni ürünler ortaya çıkarabiliriz. Ürün yapma işlemini istediğiniz türlü tamamlayabilirsiniz.
  5. Ürünlerin tanıtımlarını yapabileceğiniz platformlar oluşturmalısınız. Örneğin: İnstagram sayfası, Facebook sayfası, Twitter sayfası ve İnternet sitesi gibi ürün tanıtımlarını gerçekleştirebileceğiniz ortam ayarlıyorsunuz. Ürünlerin fiyatlarını belirliyorsunuz ve fotoğraflarını çekip buralarda paylaşıyorsunuz.
  6. Online satış sisteminin nasıl olduğunu öğrenmelisiniz. En basit şekilde anlatmam gerekirse, sitenizden birisi sipariş verdiğinde sizlere bildirim gelecek. Sipariş hakkında bilgiler gelecek. Hangi adrese ve hangi ürün olduğu gibi. Kargolama işlemini yapıp kargoya teslim etmeniz gerekecek. Ürünün ücretini ise ister kapıda ödeme şekli ister kredi kartından ödeme şekli ile alabileceksiniz.

 

Kendinizi Geliştirirseniz Kazancınız da Artar

Bireysel olarak bu işi yapmaya başlarsanız ve ürünleriniz tutulursa, firmalar kapınıza gelir. Sizler ile anlaşma yapmak isterler. Siz hem bu firmalara ürünlerinizi satıp hem de bireysel olarak satışlara devam ederek güzel bir kazanç elde edebilirsiniz.

 

Ufak Dükkan Açılabilir

Eğer kendinize cidden güveniyorsanız bu ürünleri satabileceğiniz bir dükkan da açabilirsiniz. Bu işlerin en ilerlemiş halidir. Tavsiyemiz önceden evde satışa başlayarak ilerleyen zamanlarda bu yöntemlere geçilmesidir. Çünkü dükkan açmanın da maliyeti olacaktır.

Önemli: Evde ek iş veren firmalar ile evde gelir kazanmak çok zor. Bu tarz firmalara internet ortamından ulaşmak imkansız. Aşağıya yorum yaparak bu tarz işlere başvuru yapıyor olmuyorsunuz. Evde para kazanmanın yollarına göz atarak daha sağlıklı yöntemler bulabilirsiniz. Size ek iş vereceğini söyleyip, sizden ücret isteyenlerle irtibat kurmayın. Evde para kazanma yolları, İnternetten para kazanma yolları ve Evde ne yapıp satabilirim adlı yazıların üstüne tıklayarak bu konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve evde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Evde Nikah Şekeri İşi

Evde Paketleme İşi

Evde Örgü Örme İşi

Evde Galoş Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme İşi

Evde Kalem Montajı İşi

Evde Davetiye Katlama İşi

Evde Sabun Paketleme İşi

Evde Kutu Katlama İşi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status