2024 | İş Fikirleri

Hastane İstifa Dilekçesi Örneği

Hastane istifa dilekçesi örneği çok fazla araştırıldığından bizler sizler için dilekçe örneği hazırladık. İstifa dilekçesi aramakta olan bir çok insan olduğunu biliyoruz. İstifa dilekçesi örneği ile sizlerde kendi istifa dilekçenizi yazabileceksiniz. Bir çok insan hastane iş ilanları aramaktadır. Fakat bir çoğu ise işten ayrılmak için dilekçelerini sunmaktadır. Bazıları başka bir hastaneye geçmek için bazıları ise iş değiştirmek için dilekçelerini sunmaktadır. Özel sektör istifa dilekçesi örneği ile sizlerde hangi pozisyondan ayrılmak istiyorsanız ayrılın dilekçenizi teslim edebileceksiniz.

İşten ayrılmaya kesin olarak karar verdiyseniz geriye yapmanız gereken tek şey istifa dilekçesini sunmak olacaktır. İstifa dilekçesini gerekli birimlere ulaştırarak istifa başvurusunda bulunmuş oluyorsunuz. Hastane sektöründe de istifalar çok sık rastlanılan durumlardır. İş yoğunluğundan dolayı bir çok insan şikayetçi olmaktadır. Hastaneyi beğenmemektedir. Yani bir çok sebepten dolayı hastaneden şikayetçi olabiliriz. Bu durumda işten ayrılma düşüncesi aklımıza gelmektedir. Hastane özel bir sektör olduğundan istifa için dilekçe hazırlamanız şarttır.

 

Hastane İstifa Dilekçesi

Hastane istifa dilekçesi hazırlamaya kesin göz ile bakıyorsanız bizler sizlere yardımcı olacağız. Hazırlamış olduğumuz örnek istifa dilekçesi örneğine bakarak sizlerde kendi dilekçenizi hazırlayabileceksiniz. Bazı tüyolar ile birlikte istifa dilekçenizi daha da etkili hale getireceksiniz. İstifa dilekçesine tarih ile başlamaktayız. Ardından kime yazıyorsak yani mesela bir hastaneye yazıyorsak ”medicana insan kaynaklarına” diye başlık atarak yazmaya başlıyoruz. Ardından işe başlama tarihinizi belirtiyorsunuz.  Ardından ayrılmak istediğinizi belirtiyor ve hangi tarih itibariyle olduğunu belirtiyorsunuz. En alt sola ise kendi bilgilerinizi yazıyorsunuz şimdi vereceğimiz örnekte özel isimleri değiştirerek kendinize özel bir istifa dilekçesi hazırlayabilirsiniz.

 

04.04.2014

Medicana İnsan Kaynaklarına

İş yerinizde 03.03.2013/04.04.2015 tarihleri arasında çalışmış bulunmaktayım. Çalışma süreci boyunca emeğimin karşılığını almış bulunuyorum. İş yerinizden şahsi gerekçelerim ve kendi isteğimle, bir baskı altında kalmadan 04.04.2014 tarihinde ayrılmak istiyorum.

Bilgilerinize arz ederek gerekli işlemlerin başlatılmasını rica ediyorum.

Kenan Kaya

04.04.2015

İmza kısmı

Adres kısmı

 

Dilekçelerimizi Word Şeklinde Sunuyoruz

Evet arkadaşlar, örnek verdiğimiz her dilekçeyi sizlere word şeklinde sunmaya da devam ediyoruz. Bu dilekçeyi de word dosyası halinde indirmek isteyenlerin buraya tıklaması yeterli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status