2024 | İş Fikirleri

Hemşire İstifa Dilekçesi

Hemşire istifa dilekçesi örneği aramakta olan bir çok hemşire bulunduğundan bizlerde onlara yardımcı olabilmek adına örnek bir istifa dilekçesi hazırladık. Hazırlamış olduğumuz örnek dilekçe ile kendi dilekçenizi çok kolay şekilde düzenleyip teslim edebileceksiniz. Büyük bir heves ve heyecanla başlamış olduğumuz işten herhangi bir durumdan dolayı ayrılmak isteyebiliriz. Burada yapmamız gereken güzel bir istifa dilekçesi hazırlama olacaktır. Hazırlamış olduğunuz istifa dilekçesini teslim ederek işinizden ayrılabileceksiniz.

Bir çok hemşire bulunduğu iş pozisyonundan memnun olmayıp hastaneden ayrılmak istemektedir. Fakat dilekçe nasıl yazılır bu konuyu bilmiyor olabilmektedir veya istifa dilekçesi örneği okuyarak kendisine daha iyi bir dilekçe hazırlamak istiyor olabilir. Bizlerde sizlere yardımcı olabilmek adına örnek istifa dilekçesi hazırladık. Sizler bizlerin hazırlamış olduğu dilekçede ki sadece kendinize özel bilgileri değiştirerek kendi dilekçenizi hazırlamış olacaksınız.

 

Hemşire İstifa Dilekçesi

Hemşirelik pozisyonunuzdan veya hastanenizden mi memnun değilsiniz? İstifa dilekçesi yazarak bulunduğunuz hastaneden ayrılıp ister başka işe ister ise başka bir hastaneye iş başvurusu yapabilirsiniz. Özel sektör istifa dilekçesi örneği olarak da adlandırabileceğimiz hemşire istifa dilekçesi örneği ile kendi dilekçenizi hazırlamanız 1 2 dakikanızı alacaktır. Vermiş olduğumuz bilgiler tamamen uydurmadır. Sizler kendi bilgilerinizi doldurarak dilekçeyi hazırlamış olacaksınız.

Hemşire istifa dilekçesi örneği;

 

04.04.2018 (Dilekçeyi yazdığınız tarih)

Medicana İnsan Kaynakları Müdürlüğüne

04.04.2018(İşe başlama tarihi) tarihinde başlamış bulunduğum Medicana Hastahanesinde ki Hemşirelik Görevi görevimden 04.04.2018(İşten ayrıldığınız tarih) tarihi itibariyle istifa etmeyi istiyorum. İstifamın kabulünü ve gereğinin yapılmasını arz ederim.

İşe başladığım günden bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve göstermiş olduğum emeğin karşılığını aldığım için teşekkürlerimi sunuyorum.

04.04.2017 (dilekçenin yazıldığı tarih)

Ceren Yılmaz

İmza kısmı

Adres bilgileriniz

İletişim telefonunuz

Mail adresiniz

Vermiş olduğumuz bilgileri kendi adınıza göre doldurursanız istifa dilekçesi hazırlamış olursunuz. Dilekçeyi hazırladıktan sonra hastanenizin insan kaynakları bölümüne verebilirsiniz. Bu şekilde istifa etmek için başvuru yapmış oluyorsunuz. Başvurunuz için size kısa sürede dönüş yapılacaktır. Yazılı şekilde başvuru almanız faydanıza olacaktır. Yine de işten ayrılmadan önce son bir defa düşünmenizi tavsiye ederiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status