2024 | İş Fikirleri

Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Hızlı kredi kartı veren bankalar hakkında bilgi mi arıyorsunuz? İşte yazımız, acil kredi kartı ihtiyaçlarınıza ilaç gibi gelecek. Kredi kartları hayatımızın hemen her noktasına nüfuz etmiş durumda. Yokluğunda da eksikliği kendini çabuk belli ediyor. Kullanım kolaylığı ve verdiği güvenle binlerce kişinin tercih ettiği bir ürün olarak karşımıza çıkan kredi kartlarının pek çok avantajı da bulunuyor.

Hızlı kredi kartı temini için öncelikle kredi notunuzun belli bir seviyede olması gerekiyor. Belirlenmiş kotanın altında kalan kullanıcılar için maalesef hızlı bir şekilde kredi kartı almak pek mümkün görünmüyor. Ancak kredi notunuz yeterli düzeydeyse, günümüzde en sık kullanılan ödeme aracı olan kredi kartlarını kolayca ve hızlıca elde etmek mümkün.

 

Kredi Kartı Almak İçin Kredi Notu Ne Kadar Olmalı?

 • Kredi notu ağırlığı 1 ile 900 arasında olanların kredi kartı alma olasılığı çok düşük,
 • 901 ile 1200 arasında olanların kartı almaları gelire bağlı,
 • 1201 ile 1499 arasında not ağırlığı olanların kart alma ihtimalleri var,
 • 1500 ile 1900 arasında kredi notu ağırlığı bulunanların ise kart alma olasılıkları çok yüksektir.

 

Hangi Bankalar Hızlı Kredi Kartı Veriyor?

Bankalara yapılan kart başvurularında genellikle belli bir süre gerekir. İlk olarak kart sahibi olmak isteyen kişinin bankaya başvurması istenir. Sonrasında ise kişinin banka geçmişi değerlendirilir. Kişi gerekli şartları karşılıyorsa gelire göre bir limit belirlenir ve kart başvuru yapan kişiye gönderilir. Peki, bu aşamaları çabuklaştırarak hızlı kredi kartı veren bankalar hangileridir?

 • Akbank Axess kredi kartı,
 • Yapı Kredi Wordcard,
 • Garanti Bankası Bonus,
 • İş Bankası Maximum,
 • Vakıfbank World Kard Kredi Kartı,
 • İNG Bank Maximum ve Bonus,
 • Odeabank Anında Kredi Kartı,
 • Kuveyt Türk Sağlam Bank Kredi Kartı,
 • Ziraat Bankası,

Yukarıda saydığımız tüm bankalar sizlere en kısa sürede kart temin edebilirler. Başvuru koşulları yahut süreleri farklı olmakla birlikte acil ihtiyaç olduğunda başvurmanız gereken ilk yerler olmalıdır. Peki saydığımız bu, hızlı kredi kartı veren bankalar hakkında neler biliyoruz? Bu bankalara nasıl başvuru yapacağımıza bir bakalım.

 

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu  

Başvurusunu internet üzerinden kolayca yapabileceğiniz bu kart, çok kısa bir süre içerisinde basılarak verdiğiniz adrese gönderilir. İmzanız karşılığında kartınızı kolayca alabiliyorsunuz. İnternetin Axess hızlı başvuru adındaki sekmeden kolaylıkla işleminizi halledebilirsiniz.

Kredi kartına başvuru yapmak için buraya tıklayınız.

 

Yapı Kredi Wordcard Başvurusu  

1944 yılında ülkemizin ilk özel bankası olarak kurulan bu banka da hızlı kredi kartı veren bankalararasında yer almaktadır. Buradan başvuru yaptıktan sonra başvuru durumunuzu sorgulamanıza imkan veren bir sistem de bulunuyor. Bu sayede kartın basılma durumunu ya da kargoya verilip verilmediğini kolayca öğrenebiliyorsunuz.

Kredi kartına başvuru yapmak için buraya tıklayınız.

 

Garanti Bankası Bonus Başvurusu

Pek çok avantajı bulunan bu kredi kartının başvuru aşaması şubelerden yapılabildiği gibi internet üzerinden de gerçekleştirilebiliyor. İnternet aracılığıyla yapılan başvurulardan çok kısa bir süre sonra kredi kartınız elinizde olacaktır.

Kredi kartına başvuru yapmak için buraya tıklayınız.

 

İş Bankası Maximum Başvurusu

1924’te Atatürk’ün yönergeleriyle kurulmuş ve o zamanlar ulusal şimdiyse en büyük özel banka statüsündeki İş Bankası, hemen kredi kartına sahip olmanız için çalışmalar yapmakta. Bu başvuruları tüm şubelerden ya da ATM’lerden kolayca yapabilmektesiniz. Ayrıca bankanın internet sitesindeki formu doldurarak da işinizi hallederek kartınıza kavuşabilirsiniz.

Kredi kartına başvuru yapmak için buraya tıklayınız.

 

Vakıfbank World Kard Kredi Kartı Başvurusu

1954 yılında kurulmuş olan banka; sık seyahat eden müşterileri için ayrı, tarım işçileri için ayrı, aidat ödemek istemeyen müşterileri için ayrı kart tasarımları geliştirmiştir. Kredi kartı temininde, başvuru şubelerden ve internet üzerinden olabildiği gibi mobil bankacılık vasıtasıyla gerçekleştirilebilmektedir.

Kredi kartına başvuru yapmak için buraya tıklayınız.

 

İNG Bank Maximum ve Bonus Kart Başvurusu

Çok farklı yöntemlerle yapılan başvuruların sayesinde, hızlı kredi kartı veren bankalararasında en kolay kart veren bankadır. İnternet sitelerinden yahut bankanın şubesine bir kimlikle giderek başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca başvurunuz onaylandığı takdirde bankanın kartınız gelene kadar geçici kart verme hizmeti de bulunuyor. İşlemler hızlı ve kolay halledilmektedir.

Kredi kartına başvuru yapmak için buraya tıklayınız.

 

Odeabank Anında Kredi Kartı Başvurusu

2012 yılında kurulan banka, henüz yeni olduğundan yeterli müşteri sayısına ulaşarak büyümek hedefleri arasındadır. Bu nedenle çeşitli başvuru imkanları sunmaktadır. Şubeye giderek, internet üzerinden, ATM’lerden ve mobil bankacılık başvurularının yanı sıra çağrı merkezi numarasını arayarak da kart talebi yapmak mümkün. Kısa mesajla kart isteği yapılabilir, başvurunuz onaylandığında geçici kart alabilirsiniz.

Kredi kartına başvuru yapmak için buraya tıklayınız.

 

Kuveyt Türk Sağlam Bank Kredi Kartı Başvurusu

1989 yılında kurulmuş olan Kuveyt Türk de hemen kart alabileceğiniz bankaların grubunun içindedir. Şubelerden yahut mobil bankacılıktan zorlanmadan başvuru yapılabilmektedir. Sağlam kart kullanıcıları için yapılan kolaylıklara internet sitelerinden ulaşmak mümkün. Kartınız en yakın zamanda kargolanıyor.

Kredi kartına başvuru yapmak için buraya tıklayınız.

 

Ziraat Bankası Kredi Kart Başvurusu

Bu toprakların en eski bankalarından biri olan Ziraat Bankasının sağladığı Maximum kartı elde etmek için, SMS ile başvuru yapmanız yeterlidir. 4747’ye; kart, kimlik numarası, kartın limiti ve gelir bilgilerinizi yazarak mesajı yollamak başvuru için kafidir. Bunun yanında internetten yahut bankanın tüm şubelerinden kimlik kartı ve gelir belgenizle başvurabilirsiniz.

Kredi kartına başvuru yapmak için buraya tıklayınız.

 

İlginizi Çekebilir

Banka Hangi Durumlarda Hesaba Bloke Koyar?

Banka Dışında Kredi veya Borç Veren Yerler

Acil Kredi Lazım Bankalar Vermiyor Diyenlere İşte Çözümü

Aynı Anda İki Bankadan Kredi Çekilir mi?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status