2024 | İş Fikirleri

İstanbul Kart (Akbil) Bayiliği Almanın Şartları

24İstanbul kart bayilik alma şartları çok merak edilen bayilik konularındandır. İstanbul için olmazsa olmaz kriterlerden diyebiliriz İstanbul kartına. Hemen hemen İstanbul’da sürekli olarak yaşayan bireylerin İstanbul kartı bulunmaktadır. İstanbul’da neredeyse tüm toplu taşıma araçlarında İstanbul kart kullanılmaktadır. İstanbul kart ise özel bayilerde veya belediye büfelerinde satılmakta ve dolumları oralarda gerçekleşmektedir. Eğer sizin de aklınızda İstanbul kart bayiliği alma gibi bir düşünceniz varsa makalemizi okumanızda fayda olacaktır.

 

Akbil Bayiliği Ne Kadar Kazandırıyor

İstanbul’da hemen hemen herkes bu kartları kullanmaktadır. Sürekli yenileme güncellenmesi gerekmektedir. Gerek öğrenciler gerek diğer insanlar sürekli para yükletmek durumunda kalmaktadırlar. Etrafta İstanbul kart bayilikleri aramaktadırlar. Kar marjı cidden çok yüksek sevilerde gerçekleşmektedir. Akbil bayiliği ne kadar kazandırıyor diye düşünenlere cevabımız çok kazandırıyor. Tabi kesin bir miktar veremeyiz çünkü bulunduğunuz konum içinde bu değişecektir. Fakat ne kadar kötü bir pozisyonda da olsanız İstanbul’da olacağınız için kazanmama şansınız yok diyebiliriz.

 

Bayiliği Satın Alma Şartları Neler?

Akbil bayiliği almaya karar verdiyseniz bunun bazı şartları bulunmaktadır.

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız,
 • İş yeriniz ve çalışma ruhsatınız olmalı,
 • Vergi levhanız olmalı,
 • İmza sirküleri,
 • Yetki belgesi,
 • Şirket ana sözleşmesi,
 • Daha öncesinde bayilik adına sahtekarlık gibi suçlardan dolayı satışlarınızın iptal olmaması gerekmektedir.
 • Bayilik başvurunuz kabul edilirse İETT depozitosu olarak 395.00 TL ve 1000 Dolar Akdom Cihaz depozitosu alındığını belirtelim.

Eğer iş yeriniz metrobüs duraklarına metro duraklarına veya tramvay duraklarına yakınsa bu bayilik sizin için çok mantıklı bir seçim olacaktır. Her türlü kar yapabileceksiniz. İnsanlar sürekli dolum yapacak yerler aramaktadırlar. Duraklarda akbil dolumu bulunmasına rağmen bazı özel uygulamaları duraklardaki dolum aletleri yerine getirememektedir. Örnek verecek olursak aylım dolumları duraktaki dolum aletleri yapamamaktadır. Bayilikler yapmaktadır. Bir çok öğrenci aylık akbil kullanmaktadır. Detaylı bilgilere aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz. Tarayıcınıza kopyalamanız yeterli olacaktır.

https://istanbulkart.istanbul/

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Yapılacak bir iş değil, ayda en fazla maksimum 1200 TL kazandırır, çok yorucu insanlara laf anlat dur.

 2. Zafer dedi ki:

  Yeni yapılan komisyon oranları ile yapilacak iş değil artik . Sadece hamallık yapmış olursunuz . 50bine kadar yüzde 0.75 50binden sonra 0.50 kâr veriyor yani ayda 50bin tl toplam yüklerseniz 375 tl para kaliyor . Çoğu bayi bayiliği iptal etti.

 3. Mert hakan dedi ki:

  10 bin lira yükleme yaptım 68 TL kazandım. Kâr marjını düşürmüşler. Eskiden olsa 10 bin yüklemeye 130-160 TL arası para kazanırdım. Yapılacak iş kesinlikle değil.

  1. İş Fikirleri dedi ki:

   Fikrinizi belirttiğiniz için teşekkür ediyoruz 😊 Kar marjının azalmış olması bizleri de üzdü.

 4. Ufuk dedi ki:

  Kar marjı düşük evet ama mevzu çapraz satış yani vatandaş akbil doldururken sigara alır su alır vs alır ordan kazanırsın! Akbil müşteriyi dükkana çeker işin aslı

DMCA.com Protection Status