2024 | İş Fikirleri

LC Waikiki İstifa Dilekçesi Örneği

LC Waikiki istifa dilekçesi örneği ile kendi dilekçenizi hazırlayıp, işten ayrılma işlemi gerçekleşecektir. Bu tür mağazalarda çalışmak için giren insanlar sonrasında görevlerinden memnun olmayabiliyorlar. Bu tür mağazalarda çalışmak insanları oldukça yoruyor.

Bu giyim mağazası çok yoğun bir firma olduğundan dolayı sürekli olarak ayakta dolaşmanız gerekebilir. Bu tür yoğunluğa alışkın olmayan insanları bu tarz işler çok fazla yormaktadır. Buna dayanamayan personeller ise işten ayrılmak istiyor.

 

LC Waikiki İşten Ayrılma Süreci

Giyim mağazasından ayrılmak için istifa dilekçesi hazırlamanız gerekmektedir. Hazırladığınız dilekçeyi ise LC Waikiki genel müdürüne teslim etmeniz gerekmektedir. Genel müdürlük ise dilekçeyi inceledikten sonra sizlere dönüş yapacaktır. Eğer bir hafta içerisinde dönüş sağlanmazsa, müdüre gidip bizzat neden cevaplanmadığını sormalısınız. Bazı zamanlarda müdürler unutabiliyor veya unutmak istiyorlar. Geçiştirmek adına bu yollara başvuranlar olabilmektedir.

İstifa dilekçesini hazırlayıp bir a4 çıktısı alıp mağaza müdürüne vermeniz yeterli olacaktır. Fakat cevap gelmeden işten ayrılmanızı tavsiye etmem. Dilekçeye cevap gelene kadar görevinize devam etmeniz güzel bir davranış olacaktır. Aşağıda hazırlamış olduğumuz dilekçedeki özel bilgileri kendinize göre değiştirerek müdüre verebilirsiniz.

 

LC Waikiki İstifa Dilekçesi


../../….

Ataşehir LC Waikiki Mağazası Müdürüne

Mağazanızda ../../…. tarihi itibari ile ”Depo Görevlisi” olarak çalışmış bulunmaktayım. ../../…. tarihi itibari ile görevimden istifa etmek istiyorum. Çalışma sürecim boyunca maddi ve manevi yönden gördüğüm ilgiden dolayı teşekkür ederim.

İstifamın kabul görülmesini ve gerekli işlemlerin yapılmasını arz ederim.

 • Ad Soyad
 • T.C Kimlik No
 • Telefon Numarası
 • Adres
 • İmza

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Can dedi ki:

  Peki tazminat hakkı ne oluyor bu durumda

  1. Admin dedi ki:

   Tazminat hakkı adına bir şey diyemeyiz, çalıştığınız süre ayrıca anlaşma durumlarınıza göre değişiklik gösterecektir. Bu konuyu daha detaylı araştırmanızı tavsiye ederiz.

DMCA.com Protection Status