2024 | İş Fikirleri

LC Waikiki 2024 Maaşları ve Çalışma Şartları

LC Waikiki maaşları ve çalışma şartları 2024’te nasıl? Asgari ücretin artmasıyla birlikte oluşan yeni maaş oranları ne? LC Waikiki’de çalışmak için neler yapmak gerekiyor? Hangi alanlarda personel alımları oluyor? Her personel biriminin maaşları aynı mı? İş başvurusu için ne yapmak gerekiyor gibi bu konular ile alakalı merak edilen her şeyin cevabına bu yazımızdan ulaşabileceksiniz.

LC Waikiki ülkemizde en çok personel çalıştıran şirketlerin başında geliyor. Bünyesinde yaklaşık 30 bin personel bulunduruyor. Her geçen yıl mağaza sayısını ülkemizde ve yurt dışında artırıyor. Böylelikle bünyesinde bulunan personel sayısı da artmış oluyor.

 

LC Waikiki Çalışma Şartları Nasıl?

Bir çok insan çalışmayı düşündüğü şirketin öncesinde çalışma şartlarının neler olduğunu ve personellerine sağladığı kolaylıkları merak ederler ve şirketler de bu yönleriyle öne çıkarlar. Eğer bir şirket personeline iyi bakıyorsa ve onun çalışma şartlarını elverişli hale getiriyorsa, çalışan da mutlu ve istekli çalışacağı için verimliliği de artacaktır. Böylelikle aslında bu durum yine dönüp dolaşıp şirkete yarayacaktır.

Şirketin çalışma şartları ülkemizde belirlenen kurallara göre belirlenmiş olup günlük 8,5 saat olarak belirtilmiştir. Bu 8,5 saat içerisine çay ve yemek molası da dahildir. Haftada 1 gün izin bulunmaktadır. Yıllık çalışma sürenizi doldurmanız dahilinde de 14+2 günlük yıllık izin hakkınız da olmaktadır.

Zaman zaman çalışma süreleriniz uzayabilir. LC Wakiki gibi yoğun işleyen mağazalarda personellerden genellikle mesaiye kalmaları istenir. Bu mesai sürecinde ekstra ücretler verilmektedir.

Tüm bunların dışında bu şirkette çalışmış olan insanların yorumlarını okumak için buraya tıklayınız.

 

Firmanın İş Başvurularında Aradığı Kriterler Neler?

Çalışacağınız iş alanına göre aranılacak olan özellikler mutlaka değişiklik gösterecektir. Fakat genel olarak aranılan şartlar şunlardır:

 • Askerliği yapmış veya tecilli olmak,
 • İletişim yeteneğine sahip olmak,
 • İş sorumluluğunun bilincinde olmak,
 • Müşteriler ile iyi iletişim kurabilmek,
 • Samimi, güler yüzlü ve sıcakkanlı olmak,
 • Değişebilecek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek olmak,
 • Gerektiğinde mesaiye kalabilecek olmak,

 

LC Waikiki Personel Maaşları 2024’te Ne Kadar?

Asgari ücretin değişmesiyle birlikte şirketin vermiş olduğu maaş oranları da değişti. Her yıl ufak eklemeler ile maaşlarda artış olabilmektedir. Bizim vereceğimiz miktarlar ortalama miktarlardır. Çalışacağınız alan ve bölgeye göre ufak değişiklikler olabilmektedir. Şuanda maaşlar:

 • Satış görevlileri: 17.000 – 20.000 TL
 • Pazarlama görevlileri: 18.000 – 22.000 TL
 • Müşteri ilişkileri görevlileri: 19.000 – 25.000 TL
 • Yönetim personelleri: 20.000 – 27.000 TL
 • Hizmet personelleri: 22.000 – 29.000 TL

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz alanlarda personel alımları olmaktadır. Çalışabileceğiniz alanlar yukarıdaki alanlardır. Lcw maaşları ne zaman yatar diye merak ediyorsanız bu işe girdiğinizde size belirtilecektir.

 

LC Waikiki’de Çalışmak İstiyorum Diyenlere

Yukarıda şirket hakkında bazı bilgileri sizinle paylaştık. Bu şirkette çalışmak istiyorsanız aşağıda vereceğimiz link üzerinden ilanları takip edebileceksiniz. İlanlara başvurmadan önce aranılan kriterleri iyice okumalısınız. Başvuru formunu eksiksiz şekilde doldurmalısınız.

Başvuru formunu doldururken sizlerden hangi ilde ve hangi ilçede yaşadığınızı doldurmanız istenilecek. Doğru şekilde doldurmayı unutmayın. Çünkü iş başvurunuz çevrenizdeki mağazalar için değerlendirilecektir.

Link: LC Waikiki iş başvurusu

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status