2024 | İş Fikirleri

Özel Güvenlik İstifa Dilekçesi

Özel güvenlik istifa dilekçesi örneği ile kendi güvenlik istifa dilekçenizi oluşturabileceksiniz. Özel güvenlik olarak çalıştığınız iş yerinden veya firmadan memnun olmuyor olabilir, istifa etmeyi istiyor olabilirsiniz. Bu durumda çalıştığınız birimin insan kaynakları müdürlüğüne istifa dilekçenizi teslim etmeniz gerekmektedir. Güvenlik işi bazı durumlarda sıkıntılı olabilmektedir. Çalışma saatlerinin uzunluğu veya alınamayan maaşlar sebebiyle bazen güvenlik işi yapan arkadaşlarımız iş pozisyonundan ayrılmak istemektedirler. Hazırlayacakları istifa dilekçesi sayesinde bu sürecin hızlanmasını sağlayacaksınız.

İstifa etmeye karar verdiyseniz sizlere yardımcı olması adına güvenlik istifa dilekçesi örneği hazırladık. Sizlerde bu dilekçeden örnek alarak kendiniz bir dilekçe yazabileceksiniz. Güvenlik iş ilanlarına talep çok fazla olduğu gibi işten ayrılma talepleri de fazlalaşmaktadır. Tabi bu her iş için geçerlidir. İş iyi olabilir fakat çalıştığınız yerden memnun olmayabilirsiniz. Bu durumda çalıştığınız yerden ayrılıp başka bir yere başvuru yapmanız mantıklı olacaktır. İstifa dilekçesini gerekli birimlere vererek işten ayrılma isteğinizi resmiyete dökmüş olacaksınız.

 

Özel Güvenlik İstifa Dilekçesi Hazırlama

Özel güvenlik iş pozisyonundan ayrılmak isteyen bir çok insan özel güvenlik istifa dilekçesi örneği aramaktadır. Bu dilekçeye bakıp kendi dilekçesini hazırlamak istemektedir. Bu yüzden bizler size yardımcı olmak adına özel güvenlik istifa dilekçesi örneği hazırladık. Hazırladığımız dilekçeyi iyi inceleyip sadece özel isimleri bile değiştirmeniz aslında yeterli olacaktır. Fakat inceleyin istifa dilekçesi nasıl yazılır aklınızda hep bir fikir bulunmuş olur.

Dilekçe hazırlarken karşı tarafı yani işten ayrılacağımız yeri eleştirmemek gerekmektedir. Bir sonraki iş başvurumuzda belki referans adına önceki çalıştığınız yerden yardım isteyeceksiniz. Bu yüzden iyi şekilde ayrılmanın faydası olacaktır.

 

04.04.2014

Tepe Güvenlik İnsan Kaynakları Müdürlüğüne

İş yerinizde 05.05.2016/07.07.2017 tarihleri arasında çalışmış bulunmaktayım. Çalışma sürecim boyunca emeğimin karşılığı hem maddi hem manevi şekilde aldığım için sizlere teşekkür ederim. Şahsi gerekçelerimden dolayı hiç bir baskı altında kalmadan görevimden istifa etmek istiyorum.

Bilgilerinize arz ederek istifamla ilgili gerekli işlemlerin başlatılmasını rica ederim.

Osman Kurt

06.07.2016

İmza

Adres

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Kadir dedi ki:

    Çalıştığım iş yerinden değil bağlı olduğum güvenlik şirketinden ayrılmak istiyorum.

DMCA.com Protection Status