2024 | İş Fikirleri

Özsüt Bayilik Şartları

Özsüt bayiliğini almak bir çok kişinin hayali. Bir çok vatandaşımız artık kendi hayalleri peşinde koşmak istiyor. Çoğumuz illa ki kendi iş yerimizi açma düşüncesini bir kez olsun kurmuşuzdur. Bu hayallerinizi gerçekleştirmek artık bayilik veren firmalar fazla olduğundan dolayı daha da kolaylaştı.

Bu bayilik yazımızda Özsüt’ü ele alacağız. Cafe bayiliği açarak hayatına yeni bir başlangıç yapmak isteyenler yazımızı okusunlar. Bu sektörde, cafecilik sektöründe bir numaralardan olan, verdiği hizmet, müşteri memnuniyeti ile çok talep gören Özsüt bayilik alma hakkında sizlere bilgi vereceğiz. İlk önce ufaktan da olsa Özsüt’ü sizlere tanıtalım.

Firmanın franchising bedeli çok fazla soruluyor. Bu bedel sürekli olarak değişebilmektedir. En doğru bilgiler aşağıda vereceğimiz iletişim bilgileri doğrultusunda alabilirsiniz.

 

Firmayı Tanıyalım

Özsüt hizmetine 1938 yılında İzmir’in Kemeraltı’nda açmış olduğu ufak bir dükkan ile cafe hayatına giriş yapmıştır. Kısa sürede sunmuş olduğu hizmet ile adını bir çok insana duyurmuştur. Büyümeye başlayan firma ürün çeşitliliği arttırmaya başlar. Türkiye de günlük pasta dağıtımı yapan tek firma diyebiliriz. Kahve sektöründe ilklere imza atan firma ilk defa fındık vanilya ve portakal espressoları yaparak ilke geçmiştir.

Bu yaptığı ilkler sayesinde daha fazla bir müşteri potansiyeline sahip olmuştur. Özsüt çok fazla tutulmasının ardından İzmir’de başka cafeler açarak ve daha sonrasında İstanbul ve Ankara yayılarak daha da fazla unvana sahip olur. Daha sonrasında ise tüm Türkiye çapına yayılmıştır. Artık hemen hemen her ilde Özsüt bulunmaktadır. Farkettiyseniz hiç akşam saatlerinde Özsüt’ü boş bulmak biraz zor bir durum haline gelmiştir. Marka adı sayesinde hiç bir Özsüt cafesi boş kalmamaktadır.

 

Özsüt Bayilik Almanın Avantajları

Özsüt’ün sizlere en büyük katkısı kuşkusuz sahip olduğu müşteri kitlesi olacaktır. Geniş ürün hizmet sektörü ile çok çeşitlilik sağlıyor. Gelen müşteri aradığı şeyi bulabilmektedir. Fazla çeşitliliğin olması büyük avantajdır. Çeşitli kahveler, çeşitli dondurmalar bir çok farklı ürün.

 • Marka prestiji,
 • Hazır müşteri kitlesi,
 • Bayilik sürecinde firmadan destek,
 • Tedarikçi desteği,

 

Bayilik Alma Şartları Neler?

Özsüt’ün sitelerinden yaptığımız araştırmalar ile bayilik şartlarına bakacak olursak:

 • Yapılan Sözleşmeler 10 yıllık yapılmaktadır.
 • İsim hakkı bedeli: Konsept ve Fırın menüsü olmak üzere 50.000 USD + KDV olarak belirtilmiştir.
 • Cafenin yapılacak olduğu bölgenin potansiyeline göre değişmekte olan fakat asgari 50.000 TL miktarında banka teminat mektubu istenmektedir.
 • Kazandığınız ücretin belirli miktarını her ay bir miktar Özsüt’e verilir.

 

Özsüt Bayilik Aldığınızda Yapmış Olduğu Yardımlar

 • Pazarlama konusunda ve diğer konularda eğitim fırsatı veriyor.
 • Lojistik ve satın alma konusunda yardım ediyor.
 • İnsan kaynakları konusunda yardım ediyor.
 • Kalite kontrol sağlama konusunda yardım ediyor.
 • Kafenizin tanıtımı reklamı konusunda yardım ediyor.

Bayi olmak için özsüt sitesine üye olmanız gerekiyor. Daha sonrasında sitede bulunan özsüt bayilik formunu dolduruyorsunuz. Sizlere geri dönüş sağlanacaktır. Diğer bayilik alma konusunda fikirler için sitemizi takip ediniz.

 

İletişim Bilgileri

TP Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ulucak Köyü Organize San. Blg. Atatürk Mah. Ankara Asfaltı No:51 Kemalpaşa / İzmir

Telefon: 0 232 877 00 11
Faks: 0 232 877 00 12
Mail: iletisim@ozsut.com.tr
Çağrı Merkezi: 444 11 10

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. alan adı bayiliği dedi ki:

  Ücretsiz Alan Adı Bayiliği

DMCA.com Protection Status