2024 | İş Fikirleri

Trabzon Ek İş Veren Firmalar 2024

Trabzon’da ek iş veren firmalar var mı? Varsa nasıl ulaşabiliriz? Tarzında merak ettiğiniz sorulara cevap aradık. Trabzon Karadeniz bölgemizin gelişmiş illerinden biridir. Temel geçim kaynağı deniz ve deniz ürünleri olsa da her insan denize çıkacak durumu olmadığı için ev hanımları ,emekliler, öğrenciler gibi bireyler evde iş imkanı ile birlikte maddi durumlarına katkı sağlıyorlar.

Kimileri evde ek iş yapıyorlar ve asıl işlerinden arta kalan zamanlarında ek iş yapıyorlar. Balıkçılık yukarıda dediğimiz gibi temel geçim kaynağı fakat sadece denize çıkmak için yeterli belgesi olanlar denize çıkabiliyorlar. Denize çıkmaya engeli olanlar yada belgesi olmayanlar ise evde iş yaparak para kazanıyorlar.

 

Evde Sabun Paketleme İşi En Çok Tercih Edilenlerden

Denize çıkamıyorsanız doğal olarak ekmeğinizi denizden çıkaramazsınız. O zaman yapmanız gereken başka işlere atılmak. O işlerde yorucu ve az para kazandıran işler olduğundan kimse tercih etmiyor. Dolayısıyla Trabzon halkı işsiz kalıyor. Tam bu noktada evde sabun paketleme işi veren firmalar Trabzon’da devreye giriyorlar. Bu firmalar sayesinde evlere iş imkanı  doğuyor.

Bir temizlik malzemesi olan sabunu tek tek sırayla paketlere koyduktan sonra  işinizi bitirdiğinizde firmanın adresine posta yoluyla yada kendiniz sabunları götürüyorsunuz. Kendi aracınızla götürürseniz aracınızın maksimum yakacağı yakıt miktarını hesaplayarak size ekstra para veriyorlar. Kendi aracınız yoksa taksi ile de sabunları teslim edebilirsiniz.

Taksiden inerken taksi fişini alıp firmanın muhasebe bölümüne götürerek yol parasını temin edebilirsiniz. Ücretler adet başına verilir. El sabununun adet başına verilen ücreti daha az iken banyo sabununun adet başına verilen ücret miktarı daha fazladır. İşinizi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Sabunların farklı çeşitleri vardır. Paketleme yaparken aynı tür sabunları aynı pakete koymayı özen gösteriniz.

 

Trabzon’da Evde Davetiye Katlama İşi de Yapılmaktadır

Karadeniz bölgesi civarında oturuyorsanız evde davetiye katlama işini yapıp para kazanabilirsiniz. Ailenizin ekonomik durumuna katkı sağlayabilir ve evdeki boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. size gelen a4 kağıtlarını davetiye şeklini alacak şekilde katlayarak adet başına para kazanabilirsiniz.

Adet başına verilen ücret az olsa da 1 saat gibi zamanda 100 adet davetiye katlayabilirsiniz. Böylelikle maddi durumunuza artı yönde ilerletebilirsiniz.

Önemli: Evde ek iş veren firmalar ile evde gelir kazanmak çok zor. Bu tarz firmalara internet ortamından ulaşmak imkansız. Aşağıya yorum yaparak bu tarz işlere başvuru yapıyor olmuyorsunuz. Evde para kazanmanın yollarına göz atarak daha sağlıklı yöntemler bulabilirsiniz. Size ek iş vereceğini söyleyip, sizden ücret isteyenlerle irtibat kurmayın. Evde para kazanma yolları, İnternetten para kazanma yolları ve Evde ne yapıp satabilirim adlı yazıların üstüne tıklayarak bu konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve evde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 18 YORUM
 1. Kader dedi ki:

  Eşim askeri ücret alıyor 3 oğlum var okuyor rica etsem eve ek iş almak istiyorum

 2. sultan dedi ki:

  Trabzonda yaşıyorum, öğrenciyim ve paraya ihtiyacım olduğu için evdevpaketleme işi yaomak istiyorum.

 3. Sude Güven dedi ki:

  Merhabalar Trabzon’da yaşıyorum. Öğrenciyim okul masraflarına ve evin ihtiyaçlarına katkıda bulunmak için evde paketleme işine ihtiyacım var bu zorlu süreçte yardımcı olacağınıza eminim yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler.

 4. Asude dedi ki:

  Merhaba. Evde ek is yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. El becerim var bu tür şeylere geri dönüş yaparmisiniz

 5. Pınar aydın dedi ki:

  Merhaba;
  Yeni evliyim.Trabzonda yaşıyorum.acil işe ihtiyacım var.lütfen.borcumuz var.dönüş yaparsanız sevinirim.
  Eşimin mail adresini kullanıyorum.

 6. Dilek dedi ki:

  Öğrenciyim ve evde işe ihtiyacım var. Trabzon da yaşıyorum

 7. Hatice dedi ki:

  Merhaba. Evlilik sürecinde olup ek işe ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız sevinirim.

 8. Canan dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum öğrenciyim, el yatkinligim vardır. Geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 9. Anonim dedi ki:

  Trabzon tonya da yaşıyorum evlerde yapabileceğim is varmı

 10. Yaren altın dedi ki:

  Evliyim evde paketleme işine ihtiyacım var hiçbir engelim yok herşeyi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

 11. Aleyna dedi ki:

  Ev hanımıyım , evde ek iş olarak paketlemeye dair her işi yapabilirim kalabalık bir ekinim var daha önce el sanatlarıyla alakalı alanlarda çalıştım . Bu tarz işlere yatkınımdır. Olumlu geri dönüşlerinizi bekliyorum

 12. Vildan Uludağ dedi ki:

  Trabzon ortahisarda yaşıyoruz. İki üniversite öğrencisiyiz ve okul masraflarımız için bu işi yapmak istiyoruz. Dönüş yaparsanız çok seviniriz.

 13. Merve dedi ki:

  Sabun paketleme işine başvuruda bulunmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 14. özlem GÜMRÜK dedi ki:

  evde iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 15. Erkan dedi ki:

  Trabzon yaşıyorum benim bu işe ihtiyacım var

 16. Nursel dedi ki:

  Trabzon’da yaşıyorum eve iş almak istiyorum

 17. Gamze dedi ki:

  Evde ek ise ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

 18. Hilal dedi ki:

  Merhabalar Trabzonun akcaabat ilçesinde yaşıyorum. Bos zamanim cok oldugu icin evin ihtiyaçlarına katkıda bulunmak evde paketleme işine ihtiyacım var bu zorlu süreçte yardımcı olacağınıza eminim yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler.

DMCA.com Protection Status