2024 | İş Fikirleri

Turkcell Bayiliği Almak İçin İletişim Yolu

Turkcell bayilik alma şartları makalemiz ile bayilik alma fikri olanları aydınlatacağız. Günümüzde bayilik veren  firmalar hızla artmaktadır. Turkcell’de bunlardan biridir. Firma bildiğimiz üzere Türkiye ve Avrupa başta olmak üzere dünyanın bir çok yerinde iletişim ihtiyacımız karşılamak için kurulmuş anonim şirketidir.

1994 yılının şubat ayında müşterilerine hizmet vermeye başlamış olan şirket 1998 yılında ulaştırma ve haberleşme bakanlığıyla 25 yıllık bir anlaşma hazırlamıştır. İlk kurulduğu dönemlerde kimse bu şirketin bu denli büyüyeceğini ve dünya devleri arasına gireceğini bilmiyordu. Bu gün Anadolu’nun her yerinde çekim gücü ile diğer şirketlerden ara farkta olduğu için firmanın 50 bine yakın abonesi vardır.

Her geçen gün abone sayısında artış olmaktadır. İnsanlar artık markaların ismini kullanarak daha çok para kazanabileceklerinin farkına vardılar.

Anadolu’da GSM öperatörü olarak ilk bu firma faaliyete geçmiştir. Kurulduğu günden itibaren gelişmeye devam etmiş ve halen gelişmeye son sürat devam etmektedir. Bunu yaparken halktan bayilik isteyen kişilere bayilik veriyor. Bayi nasıl olunur diye soruyorsanız lütfen yazımızı okumaya devam edin.

Tabi Turkcell bayilik almak isteyen kişilere karşı hassas davranıyor.  Bayi olmak isteyen kişilerin özgeçmişinden tutunda sabıka kaydını ailesindeki herhangi birinin bir suç işleyip işlemediğine kadar araştırıyor. Firma, misyonu gereği bu denli araştırma yapıyor ve firmayı temsil edecek kişilerinde misyonunun iyi olmasını hedefliyorlar. Her firmanın bayilik verirken belli şartları vardır. Kendine göre, kendini iyi temsil edecek bayiler ararlar. Firma da bu bayilerden biridir.

 

Turkcell Bayilik Şartları Neler?

Bu firmadan bayilik alma gibi fikriniz varsa şartlarını bilmeniz gerekmektedir. Geçmiş tarihlerde bayiler sadece telefon hattın satıyorlardı. Artık bu iş bu kadar basit olmaktan çıktı ve bayiler telefon, telefon aksesuarları, tablet, kulaklık, gibi teknolojik ürünlerde satmaya başladı.

Bayiler bildiğiniz teknoloji marketi haline geldi. Öncelikle bir telefon dükkanı açıp telefon hattı vesaire satmaya başlamalısınız. Daha sonra ise bayilik için Turkcell’e başvurmanız gerekiyor. Firmanın sizinle iletişime geçecek olan birim, belli bir müddet sonra size dönüş yapacaktır. Açtığınız telefon dükkânının aylık cirosuna ne kadar iş yaptığınıza, ne kadar cihaz yada aksesuar sattığınıza bağlı olan bir rapor hazırlayıp firmaya yollarsanız çok daha kısa sürede çok daha olumlu cevaplar alabilirsiniz.

 

İletişim Yolu

Bayilik şartları hakkında detaylı bilgi için:  0 212 313 10 00

Müşteri Hizmetleri Tel: 444 0 532 – 444 0 535

Kurumsal İletişim mail: corporatecommunications@turkcell.com.tr

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Servan dedi ki:

    Yeni dükkan açtım tek sorunum bayilik almam tüm müşterilerimiz mağdur halde her gün en en az 20 30 kişi yükleme için geliyor hep geri yolmaktan gerçekten utanıyorum 5 büyük köy ve 5 karkol tabur var küçük bı yer gurunse bile baya kalabalık sadece bir bay var yetiştirilmoyor ve çoğu insanımız şikayetçi lütfen bayilik için yardım etmenizi talep ediyorum teşekkürler saygılar

DMCA.com Protection Status