2024 | İş Fikirleri

Vodafon Bayiliği Nasıl Alınır?

Vodafone gibi köklü bir firmanın bayisi olarak yeni bir girişim yapmak isteyenlere, Vodafone bayilik şartları ve Vodafone bayiliği nasıl alınır diye merak edenlerin meraklarını gideriyoruz.

Bayilik alarak bu işe başlamanın bir çok olumlu yönü olduğu gibi bazı olumsuz yönleri de olmaktadır. Fakat bayisiz bu sektörde tutunma şansınız yoktur. Rekabeti büyük firmalar üstlenmiş durumdadır. Sıfırdan bu sektöre kendi adınız ile girmek saçmalık olacaktır.

 

Vodafone Hakkında Bilgiler

Ülkemizde bulunan bir çok telekomünikasyon şirketlerinden birisidir. Aktif olarak hizmetlerine devam etmektedir. Telekomünikasyon şirketleri arasında en çok tercih edilen şirketlerin başında gelmektedir. Sadece ülkemizde hizmetlerine devam etmiyor, dünyanın bir çok ülkesinde hizmet vermektedir.

Sadece Türkiye’de yaklaşık 19 milyon abonesi bulunmaktadır. En çok abonesi bulunan 2. şirkettir.

 

Vodafone Bayiliğinin Bir Artısı Var mı?

Yukarıda da söz ettiğim gibi 19 milyon civarında abonesi bulunan bir şirkettir. Yani dükkanınızın boş kalması pek mümkün olmayacaktır. Bu nedenle en büyük katkısı ise hali hazırda bulunan müşteri kitlesidir. Bu şirket sizlere hali hazırda bir müşteri sunuyor ve siz müşteriniz hazır şekilde işe başlıyorsunuz. Bundan daha büyük bir artı olamaz.

  • Kesin müşteri imkanı,
  • 7/24 bayilik destek imkanı,

 

Vodafone Bayilik Şartları

Vodafone’de üç farklı bayilik sistemi bulunuyor:

  1. Silver bayilik,
  2. Shop bayilik,
  3. Store bayilik,

Bu yukarıda söz ettiğim sistemlerin her birinin bayilik şartlarında değişiklikler olmaktadır. Almak istediğiniz bayiliğe göre, şirket sizlere şartları sunacaktır. Fakat öncesinde tavsiyemiz yukarıdaki sistemler hakkında bilgi toplamanızdır. Ardından hangisi size göre uygunsa, aşağıda vereceğimiz bilgiler doğrultusundan yetkililere ulaşarak bayilik şartları hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz.

 

Vodafone Bayisi Açmanın Maliyeti Ne Kadar?

Yukarıda söz ettiğim gibi her sistem için bayilik şartlarının değiştiği gibi, maliyetleri de değişecektir. Her ay kazancınızın bir kısmını şirkete vermek zorunda olacaksınız. Bayilik anlaşması yaparken oranlar belirlenecek. İlk olarak da bayi olabilmek adına Vodafone’ye bir miktar para ödemeniz gerekebilir. Tüm bunlarında dışında, dükkanın maliyetleri ise değişen miktarlarda olabilir. Çünkü açacağınız yerin büyüklüğü, hangi şehirde olacağı gibi bir çok faktör, maliyeti değiştirecektir.

Kimisi ufak bir yer açar ve pek işlek caddeye açmaz 100 bin TL’ye işi halledebilir. Kimisi ise işlek caddeye ve büyük metre karede bir dükkan açmak ister, 500 bin 800 bin TL para harcayabilir. Fakat tabi ki de işlek caddeye açması daha fazla para kazandıracaktır. İlk başta harcanılan para, sonuçta geri dönüş sağlayacaktır.

 

Vodafone Bayiliği İletişim Bilgileri

Adres: Mehmet Akif Mah. İnönü Cad. Star Sk. No:2 / İkitelli 34306 / İstanbul

Telefon: 0212 448 70 00

Faks: 0212 448 77 77

Bunların haricinde bölge müdürlüklerine ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Belki sizlere yakın bölge müdürlüğü bulunuyorsa, bizzat giderek yüzyüze görüşme ile daha sağlıklı bilgiler alabilirsiniz.


İstanbul Bölge Müdürlüğü / Erenköy

Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 284 Erenköy İstanbul


İstanbul Bölge Müdürlüğü / Mecidiyeköy

Abide-i Hürriyet Cd. No:11 Şişli İstanbul


İstanbul Bölge Müdürlüğü / Bakırköy

Fişekhane Cd Yaşar Apt No : 52/1 Bakırköy İstanbul


Ankara Bölge Müdürlüğü

Ankara Gazi Bulvarı No:12 Onur İşhanı Ankara


İzmir Bölge Müdürlüğü

İsmet Kaptan Mh. Şair Eşref Bulvarı No:34 İzmir


Antalya Bölge Müdürlüğü

Antalya Deniz Mh. Konyaaltı cad. No:24 Antalya


Bursa Bölge Müdürlüğü

Aktar Hüssam Mh. Ahmet Hamdi Tanpınar Cd. No :25 Osmangazi Bursa


Adana Bölge Müdürlüğü

Atatürk Cd. Rüya Apt. Zemin Kat No:86 Adana


Diyarbakır Bölge Müdürlüğü

İstasyon Cd. Mevlana 1 Apt. Altı 15/A Diyarbakır

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status