2024 | İş Fikirleri

Gizlilik Politikası

Sitemiz iş veren konumunda değildir. Güncel şekilde iş fikirlerini sizlere sunmak adına araştırmalar yapmakta olan editörlerimiz ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Sitemiz üzerinden sizlerle iletişim kurmaya kalkanlar ile iletişim kurmayınız. Bazen sitemizin adını kullanıp iş vereceğini söyleyip ücret talep edenler olabilmektedir.

Sitemiz hiç bir ilan için sizden ücret talep etmemektedir. Sitemizdeki bulunan haberler ziyaretçilerimize rehberlik etmek ve fikir vermek amacı ile hazırlanmaktadır. Sitemiz üzerinden başvuru yapacağınız ilanlar ücretsizdir.

 

Çalınan İçerikler Hakkında

Sayfamız üzerinden alınacak haberlerde kaynak belirtilmesi ve o kaynağa link verilmesi şarttır.  Aksi taktirde farkedilen yazılar için Google’ye başvurulacaktır ve bunun yanı sıra DMCA sistemi ile o yazı yayından kaldırılacaktır.

Not: Bizdeki içeriği paylaştığınız zaman DMCA sistemi ile kaldırmamız adına yine bize mail olarak bildirmeniz de fayda olacaktır. Bazı zamanlarda editörlerimiz gözden kaçırarak link verilen yazılar için de kaldırma işlemi uygulayabiliyorlar.

Bazı yazılarımızın altına ziyaretçilerimiz iş veren olursa diye bilgilerini bırakmaktadır. Bu konuda da iş garantisi verememekteyiz. Yorum kısmına numara yazmamanızı tavsiye etmekteyiz. Yazılan numaralar yorum oynaylayan arkadaşımız tarafından silinmektedir. Kötü niyetli insanlar numaralardan sizleri rahatsız edebilir.

 

Sitemizin Hedefleri Neler?

Sitemizde yayınlanmakta olan yazılar kullanıcılara faydalı olması adına hazırlanmaktadır. Bir çok alanda paylaşımlarımız bulunmaktadır ve paylaşımlarımızın ana hedefi ”Ziyaretçiyi memnun etmek” olmaktadır. Bir çok sitenin yazılarının ”Ziyaretçi çekmek” adına oluşturuldu bu dönemde, bizler tamamen faydalı içerik üretmeye çalışmaktayız.

Sitede paylaşılmakta olan yazıların kesin doğruluğu adına net bir şey söylememiz doğru değildir. Yazılan içerikler çok detaylı araştırmalar sonucunda hazırlanmaktadır. İçerikler hazırlandıktan sonra paylaşılmadan önce site sahibi tarafından incelenmekte ve onay verildikten sonra paylaşılmaktadır.

Sitemizin asıl hedefi ziyaretçiye fikir vermek ve onu daha farklı açılardan düşünmeye yöneltmektir.

 

Sitemizde Bulabileceğiniz Kategoriler Neler?

İnternetten para kazanma yolları

İş fikirleri

Bayilik veren firmalar

Meslek tanıtımları

Finans ve kredi bilgileri

Evde iş imkanları

Dükkan açma fikirleri

Yurtdışında iş bulma yolları

 

Dış Bağlantılar

is-fikirleri.com İnternet sitesi bir çok İnternet adresine bağlantı vermektedir. Bunu hemen hemen her site yapmaktadır. İlanların sahiplerine veya başka bir şeye bağlantı verebilmekteyiz. Verdiğimiz bağlantı sitelerinin içeriklerinden ve gizlilik prensiplerinden sayfamız sorumlu değildir. Bizlerin yapmış olduğu bağlantı verme işlemi hukuki olarak ”atıfta bulunma” olarak değerlendirilmelidir.

Verdiğimiz linkler ”Nofollow” olarak verilmektedir. Yine de site sahipleri bu linkten rahatsız olursa bize bildirebilir ve linki kaldırma işlemi için talepte bulunabilir.

 

Sayfamıza Verilen Bağlantılar

Bizlere verilen bağlantılar sürekli olarak takip edilmektedir. Faydalı görmediğimiz bağlantıları reddederek Google bildirimlerde bulunuyoruz. Eğer bir konu ile alakalı bağlantı verirseniz, konunun bağlantılı olmasına ve link verilen sitenin otoritesi incelenerek, bağlantıyı reddedip reddetmeme konusunda karar vermekteyiz.

 

Sayfamız İle İletişim

Sayfamız ile ilgili herhangi soru, telif hakkı veya reklam için aşağıdaki e-mail üzerinden yöneticilerimize ulaşabilirsiniz.

Direkt olarak iletişim sayfamıza geçerek bize mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

Bunun yanı sıra aşağıdaki mailden de mail atabilirsiniz.

Mail: isfikirleriiletisim@gmail.com

DMCA.com Protection Status