2024 | İş Fikirleri

Yurtdışına İnşaat Sektöründe İşçi Götüren Firmalar 2024

Yurtdışı iş ilanları inşaat sektöründe işçi götüren firmalar ile bu yılda devam ediyor. Geçtiğimiz yıl bir çok vatandaşımız yurtdışında iş imkanlarından yararlanarak kısa sürede yüksek miktarlarda para biriktirip ülkemize döndü. Bu yılda başka vatandaşlarımız bu ilanlardan faydalanmak istemektedir. Bizde bu makalemizde nasıl diğer ülkelerde çalışabilirsiniz ve o ülkelerde ki ilanlara nasıl ulaşabileceğinizi anlatırken bunun yanında inşaat sektöründe yurtdışına işçi götüren firmalar hakkında sizlere bilgi vereceğiz. En sonunda ise ilanlarına ulaşmanız için sizlere link vereceğiz. Bu link üzerinden ilanlara göz atıp, hangi ülkelere işçi götürülüyor ve hangi iş pozisyonu kendinize uygun karar verebileceksiniz.

Bilindiği üzere yurtdışına işçi alımı en çok inşaat sektöründe oluşmaktadır. Bu alımlarında en çoğu inşaat ustası kısmında gerçekleşiyor. İnşaat ustalarına her zaman ihtiyaç olmuştur. Bu yılda devam ediyor. Bir çok inşaat ustası bu yıl yurtdışına götürülecektir.

 

Hangi Firmalar İşçi Götürüyor?

Ülkemizde iş sıkıntıları çok olduğundan vatandaşlarımız başka ülkelerde iş aramaktadır. Yurtdışı işçi alımı daha çok inşaat sektöründe oluşuyor. Ülkemizde bulunan inşaat sektörü firmaları tüm dünyaya yayılmış durumdadır. Bu firmalar bu yılda da hız kesmeden faaliyetlerine devam ediyor. Bu ilanlardan faydalanmak için yurtdışına işçi götüren inşaat firmaları araştırması yapmak gerekir. Bu firmalar hangi firmalar birlikte bakalım.

 

Doğuş İnşaat: Doğuş inşaat her sene yurtdışına işçi götürmektedir. İnşaat sektöründe dünyada tanınmış bir firmadır. Ülkemizden bir çok işçiye iş imkanı sağlamaktadır. Doğuş inşaatın resmi sitesine girip insan kaynakları bölümüne bakıp ilanlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmanın genel ilanlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz, tarayıcınıza kopyalayın.

  • https://www.kariyer.net/firma-profil/dogus-insaat-ve-ticaret-a-s-5200-30083

 

Anel Grup: Bir diğer yurtdışına işçi götüren firmamız Anel Grup firmasıdır. Anel Grup bir çok dış ülkeye, ülkemizden vatandaş götürmektedir. Anel Grup firmasının resmi sitesine girip ilanlardan faydalanabilirsiniz. Firmanın ilanlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz, tarayıcınıza kopyalayın.

  • https://www.kariyer.net/firma-profil/anel-grup-2309-14377

 

Bu saymış olduğumuz firmalar diğer ülkelere işçi götürmektedir. Yapmanız gereken ise ilanları güncel şekilde takip etmek. Kendinize uygun bir ilan belirlemek ve başvurmak. Bunun içinde başvuru için aranan şartları taşıyor olmanız gerekiyor. Bu şartlar ise her ilan için farklılık gösteriyor. Verdiğimiz linkten daha detaylı başvuru şartlarına ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki linki tarayıcınıza kopyalayarak ilanlara bakabilirsiniz.

  • goo.gl/zsWpUv

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    alçi boya ve alçıpan ustasıyım okan

  2. Fatih kara dedi ki:

    Selamben alçı boya ve karton piyer ustasıyım daha önce yurt dışında çalıştım ekibim de var yurtdışında çalışmak istiyorum yorumu okuyup dönerseniz mutlu olurum

DMCA.com Protection Status