2024 | İş Fikirleri

Bim 2024 Maaşları ve Çalışma Şartları

Bim 2024 maaşları ve çalışma şartları nasıl? Birlikte göz atalım. Bu firmada çalışmayı hayal eden çok sayıda vatandaşımız bulunuyor. Son dönemlerde marketlerde çalışma fikri bir çok insana olumlu gelmeye başladı. Özellikle yakınınızda bir şube varsa bu sizin için ekstra olumlu bir durum olacaktır. Bim, A101 ve Şok gibi büyük marketlerde çalışmayı düşünen arkadaşlar, öncesinde bu marketlerin verdiği ücretleri araştırmaktadır.

Her markette alınan ücretler ve çalışma şartları ufak farklılıklar gösterir. Çok büyük farklılıklar olmamaktadır. Hemen hemen verdikleri ücretler birbirlerine yakındır. Günlük çalışma saatleri ortalama hemen hemen aynıdır.

 

Bim Çalışma Şartları Nasıl?

Günlük çalışma saati ortalama 8 saattir. Fakat bazı günler daha fazla çalışmanız gerekebilmektedir. Her hafta bir günlük izin sizlere hak olarak tanınır. Bim’de yılı doldurduğunuz taktirde yıllık izin de sizlere hak olarak tanınmaktadır. Şubede bulunan personel sayısına göre çalışma saatleriniz ve şartlarınız değişebilmektedir.

Çalışma şartları bulunduğunuz iş pozisyonuna göre de değişiklik gösterebilmektedir. Firmada ekstra çalışacağınız vakitlerde ekstra ücret almaktasınız. Yani ortalama 8 saatten fazla da çalışmanız gereken günler olacaktır. Bunun için ekstra ücret verilecektir. Bim’de çalışmakta olan vatandaşlar durumlarından memnun oluyor.

 

Firmanın İş Başvurularında Aradığı Kriterler Neler?

Bim iş başvurusu yapacağınız zaman bazı şartları taşıyor olmak gerekiyor. Bu şartlar hemen hemen diğer marketlerde de aynı şekildedir. Genel şartlar bulunuyor. Bu şartlar aranmaktadır.

 • Askerliği yapmış veya tecilli olmak,
 • İletişim yeteneğine sahip olmak,
 • İş sorumluluğunun bilincinde olmak,
 • Müşteriler ile iyi iletişim kurabilmek,
 • Samimi, güler yüzlü ve sıcakkanlı olmak,
 • Değişebilecek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek olmak,

Gibi genel şartları her mağaza aramaktadır.

 

Alınan Maaşlar Ne Durumda?

Firmanın maaşları her yıl değişebilmektedir. Ufak eklemeler ile her yıl artıyor diyebiliriz. Asgari ücretin %30 gibi civarında daha fazla ücret verilmektedir. Yani bu oran tam olmayabiliyor. Değişiklik gösterebilmektedir. Bu yıl asgari ücretin yeni belirlenmesinden dolayı maaşlar yine değişiklik gösterecektir. Şuanda maaşlar;

 • Mağaza Personeli Maaşı 17.000 – 19.000 TL + Prim
 • Mağaza Müdür Yardımcısı Maaşı 19.000 – 22.000 TL + Prim
 • Mağaza Müdür Maaşı 22.000 – 26.000 TL + Prim

Bu fiyatlar hemen hemen bu civarlarda olmaktadır. Ufak tefek değişiklikler olabilmektedir. Fakat genel olarak bu yıl bu ortalamalarda olacaktır.

 

Bim’de Çalışmak İstiyorum Ne Yapabilirim?

Yukarıda sizlere Bim’in aradığı şartları ve ne kadar maaş verdikleri hakkında bilgiler verdik. Eğer burada çalışmak sizlere uygun geldiyse, vereceğimiz link üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru yaparken bilgilerinizi eksiksiz doldurmaya özen göstermelisiniz.

Başvuru yaparken bulunduğunuz şehir ve ilçeyi seçmelisiniz. Etrafınızda bulunan Bim şubelerinde oluşacak boşluklarda internet üzerinden yapılan başvurular değerlendirilmekte ve personel seçilmektedir.

Link: Bim iş başvurusu 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Bim işçi alımı yapiyormu

 2. Nuray kaya dedi ki:

  Market geçmişim vardır, bu işi yapmak istiyorum.

 3. Rana dedi ki:

  Maaşı ve çalışma saatleri çok iyi fakat personellerin çoğu kuralları hiç sayiyor müşterilerle iletişim hiç hoş değil Güleryüz bir yere bağırmak kovmak bile var babasının yeri sanki

  1. Bilal KILIÇ dedi ki:

   Ne kadar maaş şuan kadrolu işçi bimde

  2. Cansu dedi ki:

   Yanılıyorsunuz ,, siz o çalışanın psikolojisini bilmiyorsunuz ne kadar baskı var ne kadar disiplin var haberiniz yok ,,, begenmediginiz kişiyi şikayet edin genelleme yapmayın

 4. Mukaddes dedi ki:

  Bimde çalışmak çok istiyorum

  1. Anonim dedi ki:

   bım sok a 101 baska secenegınız varsa hıc bulasmayın:)ben 12 yıldır bu ısteyım bı tane memnun gormedım

DMCA.com Protection Status