2024 | İş Fikirleri

Evde Havlu Kenarı Süsleme İşi İle Para Kazanmak

Evde havlu kenarı süsleme işi ile nasıl para kazanabiliriz? Evde iş imkanı olarak bu iş tercih edilen bir iştir. Ev hanımları marifetlerinin havluların kenarlarını süsleyerek gösteriyorlar. Kendilerine güvenen ev hanımları bu işi yapabilir. Yaratıcılığınızı kullanarak bu işte ön plana çıkabilirsiniz.

Evinizde çalışarak para kazanmak mümkün. Bunun için kendinize en uygun iş fikrini seçmeli ve nasıl para kazanabileceğinizi iyi şekilde araştırmalısınız. Sizlere vereceğimiz fikirler doğrultusunda bu iş hakkında detaylı bilgilere sahip olabileceksiniz.

İşe öncelikle havlu kenarları nasıl süslenir diye merak edenlerin, meraklarını gidermek ile başlamak istiyoruz. Aşağıdaki videoyu izleyerek havlu kenarı nasıl süslenir örneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

Havlu Kenarı Süsleme İşi Nasıl Yapılır?

Videodan da gördüğünüz gibi süsleme işi oldukça basit. Öncesinde düz şekilde bir havlu temin ediyoruz. Havluda herhangi bir desen olmaması gerekiyor. Eğer isterseniz desenli havlularda alabilir ve üzerine eklemeler yapabilirsiniz. Bu tamamen aklınıza da ki tasarıya yönelik bir çalışma olacaktır.

Ardından havlunun üzerine işlemeyi düşündüğünüz şekli hazırlayabilirsiniz. İsterseniz direkt olarak havlu üzerine işleyerek bu deseni yapabilirsiniz. İsterseniz öncesinde bir desen hazırlayıp daha sona havluya dikebilirsiniz. Tercih size kalıyor.

 

Bu İşten Nasıl Para Kazanılır?

havlu kenarı süsleme işi veren firmalar

Hazırladığınız havluların tanıtımlarını yaparak satışlarından para kazanabilirsiniz. Bu havluları hem havlu satan yerler alabilir hem de bireysel olarak insanlar alabilir.

Bazı zamanda firmalar çok güzel işler olduğundan insanlar ile anlaşma sağlıyor ve onlara satıyorsunuz.

Ne kadar çok bu ürünleri satan yerleri gezerseniz o kadar çok bir dükkan ile anlaşma oranınız artacaktır.

Bireysel olarak da bu ürün satışlarını yapabilirsiniz. Bu işten para kazanabilmek adına izlemeniz gereken yollar.

 

1. Adım

Desensiz havluları temin edebileceğiniz bir yer araştırın. Havluları ne kadar ucuza alabilirsek o kadar iyi olacak. Fakat havluların kaliteli olmasına dikkat edelim. Sonrasında yırtılma ve yıpranma sıkıntıları ile karşılamamalıyız. Yapacağımız ürünler kaliteli olmalı ki halk sizleri sevsin.

Havluları toptan alacağınızdan dolayı satıcı ile anlaşmaya yapmaya çalışın. Ücretlerde indirimler yapmasını rica edin. İndirim yapılması adına biraz çaba sarf edin. 5 10 kuruş bile indirim olsa uzun vadede kazancı büyük olacaktır.

 

2. Adım

Desenlerinizi hazırlayın. Havlu üzerine yerleştireceğiniz desenleri hazırlayın. Örnek olarak İnternet’teki örnek desenlere bakarak faydalanabilirsiniz.

 

3. Adım

İlinizdeki havlu satan yerler ile iletişime geçin. Bildiğiniz yerler varsa gidip direk sorun. Bu işi yaptığınızı söyleyin. İsterseler sizlerden havlu alabileceklerini söyleyin. Yanınızda örnek olarak bir kaç desenli havlu götürün. Şehirdeki tüm havlu satan yerler bu havluları sonuç olarak birilerinden alıyorlar. Güzel ürünler ortaya çıkarırsanız sizlerden alabilirler. Tabi sadece bu satış yöntemine bağlı kalmayın.

 

4. Adım

Ürünlerinizi sergileyebileceğiniz sosyal ağlar oluşturun. İnternet sitesi açın ürünlerinizi koyun. İnstagram sayfası, Facebook sayfası ve Twitter sayfası gibi tüm ağlarda havlularınıza özel bir sayfa oluşturun. Bu sayfaların reklamlarını yapın. Diğer sayfaların içeriklerine yorumlar yazın, millet sizin farkınıza varsın.

 

5. Adım

Etrafınıza böyle bir işle ilgilendiğinizin bilgisini verin. Arkadaşlarınız dostlarınız bu ürünün satışını yaptığınızdan haberdar olsunlar. Beklenmedik yerlerde faydaları mutlaka olacaktır.

 

6. Adım

İlk başlarda reklam yapabilmek adına ürünlerinizi biraz daha uygun fiyatlara satın. Daha sonrasında fiyatları normal şekline dönüştürebilirsiniz.

 

Tavsiyelerimiz Var

Yaratıcılığınızı kullanın. Çeşit çeşit ürünler ortaya çıkarın bu ürünlerin fotoğraflarını çekip satmayı düşündüğünüz fiyatlar ile birlikte, sosyal ağlardan paylaşın. Unutmayın ki başka şehirde ki insanlar bu yöntemler ile sizlerin ürünlerinizi görebilecekler.

Ürünlerinizi gönderebilmek adına bir kargo firması ile anlaşın. Ürünlerinizi satarken kargo ücretlerini de bir türlü temin edin. İster ürün fiyatlarının yanına ”Kargo Ücreti” olarak ekstra bir ücret koyun. İsterseniz ürününüz 40 TL olup, kargo ücreti 10 TL olacağına direkt olarak ürüne 50 TL yazıp, kargoya bedava diye yazabilirsiniz.

 

Süslenmiş Havlu Kenarı Örnekleri

havlu süsleme işihavlu kenarı süslemehavlu kenarı süsleme işi

havlu kenarı süsleme işihavlu kenarı süsleme

Önemli: Evde ek iş veren firmalar ile evde gelir kazanmak çok zor. Bu tarz firmalara internet ortamından ulaşmak imkansız. Aşağıya yorum yaparak bu tarz işlere başvuru yapıyor olmuyorsunuz. Evde para kazanmanın yollarına göz atarak daha sağlıklı yöntemler bulabilirsiniz. Size ek iş vereceğini söyleyip, sizden ücret isteyenlerle irtibat kurmayın. Evde para kazanma yolları, İnternetten para kazanma yolları ve Evde ne yapıp satabilirim adlı yazıların üstüne tıklayarak bu konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve evde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Evde Nikah Şekeri İşi

Evde Paketleme İşi

Evde Örgü Örme İşi

Evde Galoş Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme İşi

Evde Kalem Montajı İşi

Evde Davetiye Katlama İşi

Evde Sabun Paketleme İşi

Evde Kutu Katlama İşi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status