2024 | İş Fikirleri

İŞKUR’un Evde İş İmkanları 2024

İŞKUR’un evde iş imkanları 2024’te olacak mı? Bu konuyu detaylı şekilde inceleyip sizlere bildirmek istedik. Evde ek iş yapma hayaliyle bir çok insan İŞKUR’a başvuruyor, şubelerine gidip ek iş verip vermediklerini soruyor. Bu kadar çok araştırılan bir konuya netlik getirmenin artık vakti geldi.

İşsizliğin artmasından ötürü, işe sahip olan insanlar bile ekstra işlerin peşine düştü. Bir işe sahip olan insanlar bile akşamları eve geldiğinde boş vakitlerini evde iş imkanı ile değerlendirmeyi düşünüyor.

Artık alınan maaşların yetmemesi bu işlere yönelimi arttırdı. Sadece iş sahibi olanlar değil, bu işlere araştıranların çoğu ev hanımlarıdır. Ev hanımları boş vakitlerini bir şeyler yaparak değerlendirmeyi istiyorlar. Bu sebeple bu arayış içerisine girdiler. Bizler elimizden geldiğince ev hanımlarına evde iş imkanı konusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz.

 

İşkur’un Ev Hanımlarına Evde İş İmkanı Var mı?

işkurun evde iş imkanları

Üzülerek söylüyoruz ki maalesef böyle bir şey yok. Yani bu kurum iş ilanları bulmanıza yardımcı olacaktır fakat evde yapabileceğiniz türden aradığınız işler konusunda yardımcı olamayacaktır. Bu sebeple şubelerine gidip yalandan evlere verilen işler var mı diye sormanız gerek yok.

Şöyle bir şey de söylemek istiyorum ki, çok fazla talep olduğundan dolayı, kurum geçtiğimiz günlerde böyle bir işe el atar mı bilemiyoruz. Çok sayıda vatandaş, şubelere gidip bu konu hakkında bilgi almış. Onlarda bu talebin farkında. Umarız böyle bir kategoride iş ilanları yayınlamaya başlarlar. İşkur evde ek iş ilanları yok diye üzülmeyin. Hiç bir zaman böyle bir imkan sağlamıyorlardı. Buna rağmen ülkemizde binlerce insan evde iş yapıyor.

Demek ki bu kurum böyle bir imkan sağlamasa bile bu işlere ulaşılabiliyormuş. Yıllardan beri bu işler aslında vardı. Hiç bir zaman bu kurum bu işin içerisinde olmadı. Bu işler, iş arayanlar ve iş veren firmalar arasında gerçekleşti. Ek iş veren firmalar, bu işleri vermeye devam ediyor.

Not: Bu yazımızı yazdığımız zamanda bu kurumun bu tarz işler için ilanlar paylaşmadığından söz etmiştik. Fakat kurum paketleme işçisi arayan firmaların ilanlarını paylaşmaya başladı. Buraya tıklayarak ilanlara ulaşabilirsiniz. İlanlara başvuru için iki dakikanızı ayırıp İŞKUR’a kayıt olmanız gerekmektedir.

 

Bu Firmalara Nasıl Ulaşırız?

Asıl sorun ise burada ortaya çıkıyor. Bu firmalara ulaşmak sanıldığı kadar kolay olmuyor. Bu firmalara ulaşabilmek için hem sosyal medyada hem de gerçek hayatta aktif olmalısınız. Eğer büyükşehirde yaşıyorsanız bu işlere ulaşmanız daha kolay olacaktır. Firmalar büyükşehirlerde daha fazla bulunduğundan dolayı bu işlere ulaşması daha kolay oluyor.

Bir çok firma bu imkanı sağlıyor fakat bu firmaların İnternet ortamında buluştukları bir yer yok. Yani ilanlarını yayınladıkları ortak bir sayfa maalesef yok. Çoğu firma, firmalarının önlerine bu ilanları yapıştırıyorlar. Hatta çoğu firma bunu bile yapmıyor.

Örneğin etrafınızda bildiğiniz firmalar varsa evde çalışabileceğinizi belirtebilirsiniz. Bunu söylemekten çekinmeyin. Gidip söyleyin. Çoğu firma bu şekilde iş veriyor. Aslında evde iş vermek akıllarında yokken böyle başvuruları değerlendirip evlere iş veriyorlar.

 

Firmalara Ulaşma İmkanı Nasıl Artırılır?

Arkadaş çevrenize bu türde iş araştırmaları yaptığınızı söyleyin. Herkesin haberi olsun. Eğer etrafınızda bu işleri yapan birileri varsa onlara ulaşın, iş aradığınızı belirtin ve yardım isteyin. Firmaların İnternet sitelerine ulaşıp onlara bu imkanı tanıyıp tanımadıklarını sorabilirsiniz.

Firmalar buna benzer yazıların altında bulunan yorum kısımlarından bazen iş arayan vatandaşlarımıza ulaşabiliyorlar. Fakat bu konuda garanti veremeyiz. En azından yorum kısmına mailinizi bulunduğunuz şehri yazarak bir fırsat oluşturabilirsiniz. Dediğimiz gibi bu sadece bir imkan oluşturmak adına önerdiğimiz bir şeydir. Yorum yazanlara iş verilecektir gibi bir şey mümkün değil. Sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz, iş verenle iş arayanı buluşturmaya çalışıyoruz.

İş vermeyi düşünen firma sahipleri, gerek bize mail atabilirler. İlanlarını yazılar içerisinde paylaşabiliriz. Gerekse yorum kısmından bilgilerini bırakmış olan arkadaşlarımıza ulaşabilirler.

Not: Arkadaşlar bu işi de fırsata çevirip, böyle yazıları kullanmaya çalışan kötü niyetli insanlar bulunuyor. Sizlere iş vereceğini söyleyip, bunun üzerine sizden iş başvuru ücreti gibi şeyler isteyen insanlar ile irtibat kurmayın. Sayfamızda bulabileceğiniz her türlü ilana ücretsiz başvuru yapabilirsiniz. Bu işlere nasıl ulaşabileceğinizden söz ettik. Evde yapılabilecek iş fikirlerinden güncel olarak bahsediyoruz. Gelin birlikte evde yapabileceğiniz diğer işlerden söz edelim.

 

İŞKUR Evde İş Vermiyorsa, Evde Hangi İşler İle Para Kazanırız?

Yukarıda bahsettiğimiz kurum iş vermiyor olsa bile, firmalar iş veriyor dedik. Firmaların verdiği işlere ulaşamasanız bile, hala evde yapabileceğiniz işler bulunuyor. Sizlere fikir vermeye, yol göstermeye çalışıyoruz. Evde yapabileceğiniz işlerden söz etmek istiyoruz.

İşkur evde iş imkanı sağlamıyor diye üzülmenize gerek yok. Çünkü evde para kazanabileceğiniz bir çok yöntem bulunuyor. Bu yöntemlere yönelerek yine evinizde para kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

 

Sosyal Medyadan Para Kazanılan Yöntemler

işkur evde iş imkanı

Sosyal medya üzerinden para kazanabilirsiniz. Bu iş hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki linklere bakabilirsiniz. İnternet’ten para kazanma yöntemleri her geçen gün artıyor. Sosyal platformun gelişmesi üzerine para kazanılabilecek yeni yöntemler ortaya çıkıyor. Bu yolları sizlere güncel şekilde tanıtmaya devam edeceğiz.

 

Youtube Kullanarak Para Kazanmak

youtubedan para kazanma

 

İlla ki duymuşsunuzdur, bu platform üzerinden milyonlar kazanan insanları. Youtube üzerinden gerçekten yüksek miktarlarda gelir edilebilir. Fakat bunun için zaman ayırmanız gerekiyor. Youtube üzerinden para kazanmak için bu konu hakkında çok detaylı şekilde bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Bu konuyu çok detaylı şekilde anlatmıştık. Okumak için tıklayınız.

İnstagram Kullanarak Gelir Elde Edin

instagramdan para kazanmak

 

Evde para kazanabileceğiniz bir çok yöntem bulunuyormuş değil mi? Gerçekten çok fazla yöntem bulunuyor. İnternet ortamının her köşesinden para çıkıyor demek doğru olacaktır. İnstagram kullanarak çok fazla para kazanan insanlar bulunuyor. Bu platform hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Twitter Kullanarak Para Kazanmak

twitterdan para kazanmak

 

İnstagram gibi buradan da gelir elde edilebilir. Takipçi sayınızı artırdıktan sonra reklamlar gelmeye başlayacaktır. Takipçi sayınızı nasıl artırabilirsiniz? Bu konular hakkında tüm merak edilenleri, bu konu hakkında ki makalemizde açıklamıştık. Detaylı bilgi almak isteyenler tıklayınız.

Facebook Üzerinden Gelir Elde Edin

facebooktan para kazanmak

 

Tıpkı diğer sosyal ortamlar gibi bu ortamdan da takipçi sayısı artırılarak para kazanılabilir. Özellikle bu ortamları kullanacaksanız, diğer tüm platformları da açmanızı tavsiye ediyoruz. Her birinden, kendinizin reklamını yaparak, sosyal medya ortamında hızla büyüyebilisiniz. Facebook’dan nasıl para kazanılır öğrenmek için tıklayınız.

Makale Yazarak Para Kazanmak

makale yazarak para kazanmak

Bir diğer yöntem ise evde boş vakitlerinizde yazı yazarak para kazanabilirsiniz. Makale başı alacağınız ücretler değişiklik gösterecektir. Evde makale yazarak para kazanmakta olan bir çok insan bulunuyor. Bu sektör gittikçe gelişiyor. Sizde kendinizi bu sektörde geliştirerek güzel yerlere gelebilirsiniz ama çok fazla para kazanabileceğinizi sanmayın. Bu işleri ek iş olarak yapacağınızın bilincinde olmalısınız. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Anket Doldurarak Para Kazanmak

anket doldur para kazan

Bu yöntemde oldukça güzel bir yöntemdir. Çoğu insan makale yazdığı gibi çoğuda anket doldurarak para kazanıyor. Hatta bu iki işi bir arada da yapabilirsiniz. Eğer çok vaktiniz varsa farklı kategorilerdeki ek işleri aynı anda yapabilirsiniz. Anket doldurarak para kazanmak hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Gördüğünüz gibi çok fazla ek iş fikirleri bulunuyormuş. Yeter ki gerçekten para kazanmak isteyin. Birazcıkta araştırma yapmanız gerekiyor. Dediğimiz gibi bu işlere ulaşmak pek kolay olmuyor. Detaylı şekilde bu işlere nasıl ulaşabileceğinizden söz ettik. Hangi fikri yapmayı düşünüyorsanız o konu hakkında detaylı araştırmaları yaptıktan sonra o işe girmenizi tavsiye ederiz.

Bu işlerden çok fazla gelir elde etmeyi de beklememeniz, daha sonrasında hayal kırıklığı yaşamanızı engeller. Unutmayın adı üstünde ”ek iş”, gerçek bir iş kadar ücret kazandırmaz. Kazananlar yok mu? Tabi var ama yüz kişiden birisi çok kazanıyordur. İŞKUR’un evde iş imkanlarını araştırmak yerine yukarıda ki yollara başvurmak mantıklı olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. Esra dedi ki:

  Ankara da oturuyorum ev de paketleme işi yapmak istiyorum.

  1. Ayşe dedi ki:

   İşe ihtiyacım var

 2. zehran dedi ki:

  Elimden her iş gelir yardımcı olursanız sevinirim ihtiyacım var yasim ev hanımı yim çocuklar im var kiraciyim esimin sabit işi yok nolur geri dönerseniz sevinirim

 3. zehran dedi ki:

  Elimden geleni yaparım yardımcı olursanız sevinirim ihtiyacım var

 4. Eda ergunlu dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum lütfen yardım ci olabildiniz 24 yaşındayım evliyim bingöl yayladereye hasköyde oturuyorum

 5. Leyla dedi ki:

  Ankara da oturuyorum eşimden ayrıldım evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun ihtiyacım var

 6. Anonim dedi ki:

  Konyada oturuyorum merjez

 7. Fatma dedi ki:

  Kayseri’de oturuyoruz evde paketleme yapmak istiyorum annemle kardeşim ve ben ihtiyacımız var dönüş yapin lütfen

 8. Ezgi dedi ki:

  Mrb. İşe ihtiacım var yardmcı olur musnz acaba cok iyi paketleme yaparm

 9. Gönül Ö. dedi ki:

  Gaziantep’te yaşıyorum. Boş vaktim var. Paketleme işi yaparım, elim yatkındır. 3 kişilik ekibiz. Bu işe ihtiyacım var, dönüş yaparsanız sevinirim.

 10. _bebeksisabun2_ dedi ki:

  Merhaba iyi günler , Gano Excel yetkili satıcısıyım. Evde iş yapmak istiyen, paraya ihtiyacım var , asgari ücrete çalışıyorum yetmiyor diyen arkadaşlar bana ulaşır mısınız? Ücretsiz bayilik veriyorum , iş detaylarını öğrenmek için bana mesaj atabilirsiniz
  📍 Instagram: _bebeksisabun2_

 11. Melike dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum her türlü iş elimden gelir örgü paketleme

  1. bahar dedi ki:

   evde paketleme işine çok ihtiyacım var bitliste ahlata oturuyorum 23 yaşındayım evliyim

 12. Serap dedi ki:

  Erzurum Palandöken’de yaşıyorum. Evliyim 4 çocuğum var bu işe çok ihtiyacım var bu işi yapacak 4 kişiyiz elim yatkındır geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 13. bahar.b dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var 23 yaşındayım evliyim bitlis ahlata oturuyorum

DMCA.com Protection Status