2024 | İş Fikirleri

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları

Tavuk Dünyası restoranı son dönemlerde oldukça popüler hale geldi. Böylelikle Tavuk Dünyası bayilik şartları neler? Aylık kazancı ne kadar oluyor? Franchise bedeli ne kadar? Tarzında bir çok soru, girişimciler tarafından araştırılmaya başlandı. Bizler de sizlere bu konular hakkında bilgiler vereceğiz.

Ülkemizde tavuk çok fazla sevilmektedir. Bunu fark eden ve bu alana yatırım yapmak isteyen TD Gıda Hizmetleri, yaptıkları çalışmalar sonucunda ”Tavuk Dünyası” adıyla, sektöre girdiler. Yıllar içerisinde marka bilinirliğinin artması ile birlikte bir çok girişimci bu ismi satın almak istedi. Bunun için de ”Tavuk Dünyası” marka ismini satmaya başladı.

Açılışının 2 yıl sonrasında ülkemizde ve yurtdışında toplamda 70 civarında şube açtı. Şuanda ise bu sayı oldukça arttı.

 

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları Neler? Bayiliği Nasıl Alınır?

Aşağıda sizlerle başvuru formunu paylaştık. Verdiğimiz linke tıklayıp sayfayı aşağıya indirdiğinizde başvuru formu karşınıza gelecek. Sizlerden doldurmanız istenilen bazı sorular olacaktır. Tüm bilgileri doldurduktan sonra fikriniz onlara uygun gelirse, sizlere geri dönüş sağlayacaklardır.

 

Tavuk Dünyası İnsan Kaynaklarının Açıklamaları

Franchise Adaylarında Aradığımız Özellikler

Girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip olmak, tercihen geçmiş iş tecrübelerinde başarılı olmak, tüm mesai zamanını Tavuk Dünyası’na harcayabilecek konumda olmak, Tavuk Dünyası için gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak bayi adaylarımızda aradığımız başlıca özelliklerdir.

Franchise Verme Süreci

Aday tarafından franchise ön başvuru formu doldurulur. Tavuk Dünyası tarafından değerlendirilen forma istinaden aday ile karşılıklı ilk görüşme yapılır. Varsa aday lokasyon ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılır. Adayın ve aday lokasyonun uygun olması durumunda mimari proje çizilir. Ardından mimari proje uygulamasına başlanır. Personel alımı ve eğitimi Tavuk Dünyası tarafından yönlendirilir. Açılışa kadar geçen süreçte her aşama Tavuk Dünyası operasyon ekibi tarafından desteklenir, kontrol edilir ve gerekli tüm yönlendirmeler yapılır.

Türkiyede hiç bir şehirde bölgesel bayilik verilmemektedir.
Her şehir için bayilik başvurusu almaktayız.

Kaynak: http://www.tavukdunyasi.com/franchise

 

Tavuk Dünyası Franchise Ücreti / Bedeli

Bayiliğinin açılacağı yere, şehre ve büyüklüğüne göre franchise bedeli değişiklik göstermektedir. Her yıl belirli oranda bu ücrete zam yapılmaktadır. Bu yılda yeni zamlar ile birlikte ücrette artış olacaktır. Ortalama 300 ila 500 bin TL arasında bir ücret sizden istenecektir. Yapmış olduğunuz bu yatırım sadece isim hakkı içindir. Diğer masraflar bunun içerisinde değil. Tabi net olarak bu ücretin ne kadar olduğunun saptanması için öncesinde bayilik başvurusu yapmanız gerekiyor. Ardından başvurunuz onaylandığında iş planı sunmanız gerekiyor ve bu aşamada franchise bedeli net olarak belirlenebilir.

Tavuk Dünyası aylık kazanç olarak sizlere net bir miktar söyleyemez. Fakat bu isim sayesinde hazırda müşteri kitlesi sunacaktır. Aylık cironun belirlenebilmesi için bir çok kriterin araştırılması gerekiyor ki tüm kriterler araştırılsa dahi net bir miktar söylemek mümkün olamaz.

 

Tavuk Dünyası iletişim bilgileri

Başvuru formu için tıklayınız.

Telefon :02163991780
E-posta : info@tavukdunyasi.com
Web  : tavukdunyasi.com

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status