2024 | İş Fikirleri

Dershane Fiyatları 2024’te Ne Kadar?

Dershane fiyatları 2024’te ne kadar oldu diye veliler merakla araştırmalar yapıyor. Çocuklarını dershanelere yazdırmak isteyen veliler, en iyi kalite ve en uygun fiyata hangi eğitim kurumuna çocuklarımı teslim edebilirim diye araştırmalara başladılar. Sizler için en güncel fiyat listesini araştırdık.

Dershanelerin kapatılması adına karar çıksa da aslında dershaneler kapanmadı. Sadece isimleri değişti ve eğitim verme süreçlerin ufak değişiklikler oldu demek daha doğru olacaktır. Hala öğrencileri sınavlara hazırlayan böyle kurumlar eğitimlerine devam etmektedirler.

 

Dershane Ücretleri Ne Kadar Oldu?

Ücretlerde her yıl artış olduğunu söylemek doğru olacaktır. Son dönemlerde toplu şekilde dershanelere büyük oranlarda zamlar yapıldı. Her ne kadar veliler bu durumlardan memnun olmasalar da sonuç maalesef değişmiyor.

Dershanelerin ücretlerinde de ufak değişiklikler olmaktadır. Yeni açılan kurumlar adlarını duyurabilmek adına daha ucuz fiyatlardan öğrenci kayıtları alıyorlar. Fakat artık markalaşmış hale gelen kurumlar ise ücretlerini daha da arttırmaktadırlar. Kalitesini insanlara kanıtlamış olan bu kurumlarda ücret düşmeleri olmuyor.

Dershanelere kayıt sırasında ufak indirimlerinde yapıldığını söyleyebiliriz. Özellikle çevrenizde çocuklarınızın arkadaşları da kayıt olmak istiyorsa ve beraber giderseniz, daha fazla kişi götürdüğünüzden dolayı biraz daha indirimler olabilmektedir.

 

Dershane Fiyatları 2024 Yılında Ne Kadar Olacak?

  1. Uğur Dershanesi Fiyatları: 30 bin – 41 bin TL
  2. Final Dershanesi Fiyatları: 30 bin – 44 bin TL
  3. Fem Dershanesi Fiyatları: 30 bin – 49 bin TL
  4. Anafen Dershanesi Fiyatları: 31 bin – 46 bin TL
  5. Kültür Dershanesi Fiyatları: 30 bin – 47 bin TL
  6. Körfez Dershanesi Fiyatları: 30 bin – 47 bin TL
  7. Fatih Dershanesi Fiyatları: 33 bin – 49 bin TL

Ortalama olarak bilinen ücretler bu şekildedir. Yukarıda verdiğimiz örnek ücretler bulunan şehre hatta ilçeye göre ufak değişiklikler gösterebilmektedir. Bu nedenle aralarında farklar olmaktadır. Yukarıda söz ettiğimiz kurumlar en çok tercih edilen kurumlardır.

Bulunduğunuz şehirde bunlardan başka bir çok dershane bulabilirsiniz. Bu dershaneler hakkında bilgi sahibi olabilmenin en iyi yolu ise, oralarda eğitim görmekte olan öğrencilere fikirlerini sormaktır. Bazı zamanlarda yeni açılan bir kurum ve adını duyurmuş olan bir kurum arasında eğitim açısından bir fark olmamasıyla birlikte 10, 20 bin TL gibi bir ücret farkı olabiliyor. Bu nedenle iyi araştırmakta fayda olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status