2024 | İş Fikirleri

Evde Balon Paketleme İşiyle Para Kazanmak

Evet biliyoruz ki hepimiz evde ek iş fırsatları peşindeyiz. Çünkü elimize geçen para bu zamanda bizlere yetmiyor. Bunun için bir şeyler yapmalıyız. Böyle düşünen insanlar hep fazladan bir iş arayışındalar. Bizde sizlere günlük olarak evde yapılmakta olan iş fikirlerinden söz etmeye çalışıyoruz.

Maalesef ki çoğumuza bu zamanda tek bir iş yetmiyor. Tek bir işten gelen para ile ev geçindirmek zor hale geldi. Bay bayan, ev hanımı, neneler ve dedeler farketmeksizin artık evde iş imkanı arıyorlar. Ev hanımları eşlerine yardımcı olmak adına ve kendi durumunu da düzeltmek adına ek iş fırsatları arıyorlar. Hem çok kolay bir iş oluyor evde ek işler. Çünkü evinizde oluyorsunuz iş kapınıza kadar geliyor. Kim istesin böyle işi. Oturduğunuz koltuktan para kazanabilirsiniz.

 

Paketleme İşinin Detayları

Evde balon paketleme işi yaparak ailenize katkıda bulunabilirsiniz. Peki bu işin incelikleri neler? Sizler için araştırdık. Bildiğiniz üzere balonlar bir çok amaç için kullanılmaktadır. Bebeklerin, çocukların için bir oyun aracıdır. Partiler, kutlamalar vs gibi şeyler için vazgeçilmez dekorasyon ürünüdür. Bir çok alanda kullanıldığı için balon satışları çok olmaktadır. Firmalar ise yaptığı balonları paketlettirmek adına evlere iş veriyor.

İş veren firma sizlere gerekli olan malzemeyi temin edecektir. Evinize gelecek olan balonları alacaksınız paket yapıp size verilen kutular halinde geri teslim edeceksiniz. Ne kadar çok balon paketlenirse o kadar çok para kazanılır. Fakat günlük 2 3 saatinizi ayırmanız yeterli olacaktır. Tabi bu sizin bileceğiniz iş. Geriye tek bir şey kalıyor, ek iş veren firmalara ulaşmak. Bunun içinse Google’da veya dışarıda yapacağınız ufak araştırmalar ile eve balon paketleme işi veren firmaya ulaşabilirsiniz. Sonrasında ise oturduğunuz yerden para kazanmaya başlıyor olacaksınız.

 

Firmalara Ulaşamadan Nasıl Para Kazanılır?

Firmalara ulaşması pek kolay bir durum değil. Çünkü sizin gibi binlerce insan da firmaları araştırıyor. Ülkedeki tüm firmalar evlere iş verse bile yinede bu talebi karşılamak mümkün olmayacaktır. Bu nedenle insanlar bu hazırladıkları ürünleri bireysel satışlar yaparak para kazanmaya çalışıyorlar.

Balonları bireysel olarak satabileceğimiz kırtasiyeler veya ufak türde marketler bulunuyor. Hazırladığımız balonları İnternet ortamında insanlara sunarak, online satış ile de para kazanmak mümkün olacaktır. Firmalar ile uğraşmak istemeyenler bu yöntemlere yönelebilirler.

 

Online Satış Derken Ne Kastediyoruz?

Toptan balon satış yerlerinden alacağınız balonları 5’li veya 10’lu paketlere koyarak aldığınız fiyatın bir kısım üstünde bir fiyata satmanız mümkün olacaktır. Kırtasiyeler veya diğer balon satan yerler bu ürünleri temin edeceklerdir. Burada yapmanız gereken en ucuz toptancı bulmaktır. Ucuza aldığınız balonların reklamlarını İnternet ortamından da yapmanız da fayda olacaktır. Bazen kırtasiyeler veya çocuklar balon almak için İnterneti kullanıyorlar.

 

İlginizi Çekebilir

Evde Nikah Şekeri İşi

Evde Paketleme İşi

Evde Örgü Örme İşi

Evde Galoş Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme İşi

Evde Kalem Montajı İşi

Evde Davetiye Katlama İşi

Evde Sabun Paketleme İşi

Evde Kutu Katlama İşi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Fatemeh Moosavi dedi ki:

    Bu balon paketini yapmak istiyorum Belikduzu bölgesindeyim

  2. Fatma dedi ki:

    Çekmeköy de oturuyorum evde paketleme işi arıyorum

DMCA.com Protection Status