2024 | İş Fikirleri

Evde Çay Paketleme İşi Veren Firmalar

Maalesef hepimizin durumu çok iyi değil. Herkes ek iş arayışında. Evde çay paketleme yazısını sizler için araştırdık. Çoğumuz maddi sıkıntılar çekmekteyiz. İşi olanlar bile yetinememekle birlikte başka işler arayışında. Evde ek iş burada devreye giriyor.

Ev hanımları ve bir çok insan evde ek iş aramaktadır. Boş zamanlarını bir şeyler yaparak değerlendirmek isteyen insan çok. Evde poşet çay paketleme işi ne yapsam diye düşünenlere uygun bir iştir. Tek yapmanız gereken ufak bir araştırma ile çay firmalarına ulaşıp eve çay paketleme işi verip vermediklerini öğrenmek. Eğer veriyorlarsa başvuruda bulunursunuz sizlere geri dönüş en kısa sürede olur. İş hakkında tüm bilgileri aldıktan sonra işe başlarsınız. Yaptığınız ürün kadar geliriniz olacaktır.

Hepimizin aklında sorular var tabi evde ek iş yaparak ne kadar kazanırım evde ek işi nasıl yaparım evde vaktim olur mu vs gibi bir ton soru bulunmakta. Burada gerçekçi olmak gerekiyor. İnsanlar sabahtan akşama kadar normal bir işte çalışıp asgari ücret alıyorlar. Sizin bu ücretlerden fazla alma gibi bir imkanınız yok. Yani demek istediğim çok büyük para kazanma ümitleri ile bu işlere girmek doğru olmaz. Maksimum kazanabileceğiniz miktar bin TL’yi geçmez.

Ülkemiz malum en fazla çay tüketen ülkelerden birisidir. Hem tüketen hem üreten bu yönden şanslıyız. Tüketimi ve üretimi fazla olduğundan çay sektöründe çok kişi ekmek yemektedir. Son zamanlarda daha pratik yöntem olan poşet çay çok popülerleşmiş durumda. Bu da evde ek iş kategorilerinden birisinin oluşmasını sağladı. Evde çay paketleme işi bu sayede doğdu. Evinizde oturduğunuz yerde paketleyeceğiniz çay ile para kazanacaksınız.

 

Bu İş En Çok Nerelerde Yapılıyor?

Arkadaşlar bu işler doğal olarak çay fabrikaların ve toptancı satış yerlerinin olduğu yerlerde yapılmaktadır. Daha çok Karadeniz bölgesinde bu firmaların bulunduğunu biliyoruz. Özellikle Doğu Karadeniz kısmında bir hayli yaygın durumdadır.

 

Evde Çay Paketleme Nasıl Yapılır?

Bu işin yapımı aslında basit. Evinize gelecek olan ve paketlenmemiş halde olan çayları, sizlere verilen paketlerin içine yerleştirmeniz ile iş tamamlanmış oluyor. Son dönemlerde bu işi de firmalar kendi iş yerlerinde çalışan elemanlara yaptırmaya başladı. Bu nedenle bu işleri veren firmaların sayısı oldukça azaldı diyebiliriz. Fakat yinede bu iş ile para kazanan insanlar bulunuyor.

 

Yaş Sınırı Var mı?

Yaş sınırı yok. Sağlığı el veren herkes ve bu işi isteyen herkes bu iş ile uğraşıp para kazanabilir. Genç ve dinamik insanların bu işleri yapması daha kolay olacak. Yaşlıların yapması biraz daha zor olabilir. Bu işlere özellikle gençler çok talep gösteriyor.

 

Firmalara Nasıl Ulaşabiliriz?

Öncelikle şunu belirtmek istiyoruz ki bir sizlere yardımcı olabilmek adına buradayız. Bu işleri veren firmalar çay ve kahve imalat ve toptan satış yerleri oluyor. Sizler için bazı illerdeki toptan satış ve imalat yerlerini araştırdık. Sadece firma adlarına ve iletişim bilgilerine ulaşabildik. Bu firmaların evlere iş verip vermedikleri hakkında bir bilgimiz yok. İletişime geçerek eve iş verip vermediklerini öğrenebilirsiniz.

Öncelikle aşağıdaki linki tarayıcınıza kopyalayın.

  • https://www.bulurum.com/search/%C3%87ay-Kahve-%C4%B0malat-ve-Toptan-Sat%C4%B1%C5%9F/

Evde çay paketleme işi

Bu linki açtıktan sonra ülkemizin adına bulunan tüm çay ve kahve toptan satış yerleri ve imalat yerlerinin adreslerini bulabileceğiniz bir sayfa karşınıza gelecek. Ardından sağ üst kısımda bulunan ”Nerede” kısmına hangi ilde yaşıyorsanız o ilin adını yazınız. Ardından bul tuşuna tıklayarak devam edin.

evde poşet çay paketleme işi

Sonrasında ilinize özel bulunan firmaların adları çıkacaktır. Firmaların bilgileri karşınıza çıkacak. Ardından firmalara ulaşabilmek için ”Telefon” yazan kısma tıklayın. Bu firmaların evlere iş verip vermediği bilinmiyor. Sadece firmalara ulaşabileceğiniz bir yöntemi sizlere anlattık. Arayıp sorabilirsiniz evlere iş verip vermediklerini bu yol ile öğrenebilirsiniz. Ben yine de her zaman söylemişimdir ki evde para kazanabileceğiniz en iyi yöntemler İnternet üzerinden para kazanılan yöntemlerdir. Bunlara bakmak için tıklayınız.

Önemli: Evde ek iş veren firmalar ile evde gelir kazanmak çok zor. Bu tarz firmalara internet ortamından ulaşmak imkansız. Aşağıya yorum yaparak bu tarz işlere başvuru yapıyor olmuyorsunuz. Evde para kazanmanın yollarına göz atarak daha sağlıklı yöntemler bulabilirsiniz. Size ek iş vereceğini söyleyip, sizden ücret isteyenlerle irtibat kurmayın. Evde para kazanma yolları, İnternetten para kazanma yolları ve Evde ne yapıp satabilirim adlı yazıların üstüne tıklayarak bu konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve evde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Evde Nikah Şekeri İşi

Evde Paketleme İşi

Evde Örgü Örme İşi

Evde Galoş Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme İşi

Evde Kalem Montajı İşi

Evde Davetiye Katlama İşi

Evde Sabun Paketleme İşi

Evde Kutu Katlama İşi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Döndü dedi ki:

    İş arıyorum dönüş olursa sevinirim yaparım bana uygun bir iş ankarada oturuyorum

DMCA.com Protection Status