2024 | İş Fikirleri

Evde Kutu Katlama İşiyle Para Kazanmak

Merhaba arkadaşlar, gündelik evde ek iş tanıtımlarımız devam etmektedir. Unutmayın ki bizler ilanlar yayınlamıyoruz. Sadece bu işler hakkında, bu işlerin nasıl yapıldığı hakkında bilgiler vermekteyiz. Yani evde kutu katlama işi olarak verdiğimiz bir iş bulunmuyor.

Kutu katlama işi yapımı sizleri zorlamayacak basit bir iştir. Özellikle ev hanımları buna benzer işlere çok talep gösteriyor. Eğer boş vaktinizden şikayetçi ve bu vakti değerlendirmek istiyorsanız sizlerde bu iş ile ek gelir elde edebilirsiniz.

 

Bu İşlerden Ne Kadar Kazanırız?

Öncelikle adları üzerinde ”ek iş” olduklarını bilmek gerekiyor. Çok büyük miktarlarda gelir elde etmenin hayali ile bu işe başlamamalısınız. Ardından hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Aylık 2000 TL, 3000 TL arasında bir gelir elde edebilirsiniz. Daha fazlasını bu işten kazanmak zor olacaktır. Fakat bu miktarlarda oldukça iyidir. Sonuçta evde bir şeyler yaparak bu parayı kazanmış olacaksınız.

Ayriyeten bu işi yaparken yanında başka ek iş yaparak gelirinizi arttırabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir durum. Eğer boş vaktiniz çok fazla ise, bir gün içerisinde 2 ayrı ek iş yapılabilir. Bu şekilde alınan ücretlerde artar. Eğer yok o kadar kendimi yormak istemiyorum diyorsanız tek bir ek iş size yetecektir.

 

Bir Günde Ne Kadar Vakit Ayırmalıyım?

Korkmanıza gerek yok. Sabahtan akşama çalışmayacaksınız. Zaten işiniz çok yoğun olmayacak. Günde 2 3 saat ayırarak bu işleri halletmeniz için yeterli olacaktır. Eğer daha fazla para kazanıp daha fazla iş almak istiyorum diyorsanız, günlük ayırmanız gereken saatte artış olmalıdır. Bu işi yapmakta olan insanlar günde 2 3 saat ayırarak yapmaktadırlar. Size de 2 3 saatin yeteceğini düşünüyoruz.

 

Firmalara Nasıl Ulaşılır?

Firmalara ulaşma durumu biraz sıkıntılı gibi. Açıkçası net olarak ilanlarını yayınladıkları bir yer bulunmuyor. Firmalara ulaşmak bu yönden zor iken, bu işleri isteyen çok sayıda insan da bulunuyor. Yani rakipleriniz çok fazla. Etrafınıza bu işleri yapmak istediğinizin haberini vermelisiniz. İnternet ortamında firmalara ait bilgilerin olup olmadığını araştırabilirsiniz. Çevrenizde bildiğiniz karton firmaları vs. var ise onlara ulaşabilirsiniz. Biraz araştırma yapmanız gerekiyor bu konular hakkında. Etrafınızda bu işlerle uğraşanlar varsa onlardan da yardım isteyebilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Ek İş Veren Firmalar

Önemli: Evde ek iş veren firmalar ile evde gelir kazanmak çok zor. Bu tarz firmalara internet ortamından ulaşmak imkansız. Aşağıya yorum yaparak bu tarz işlere başvuru yapıyor olmuyorsunuz. Evde para kazanmanın yollarına göz atarak daha sağlıklı yöntemler bulabilirsiniz. Size ek iş vereceğini söyleyip, sizden ücret isteyenlerle irtibat kurmayın. Evde para kazanma yolları, İnternetten para kazanma yolları ve Evde ne yapıp satabilirim adlı yazıların üstüne tıklayarak bu konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve evde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Evde Nikah Şekeri İşi

Evde Mandal İşi

Evde Paketleme İşi

Evde Örgü Örme İşi

Evde Galoş Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme İşi

Evde Kalem Montajı İşi

Evde Davetiye Katlama İşi

Evde Sabun Paketleme İşi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Esra dedi ki:

  Bu işi yapmak istiyorum

 2. özlem üsnet dedi ki:

  merhaba özlem ben ramı eyupsultan işletmecıyım ekıbımle beraber yapabılecegım iş arıyorum 40 kısılık bır ekıbım var kutu montalama ısı yapıyoruz desteklerınıze ıhtıyacım var dönüşlerınızı beklıyorum

 3. Çiğdem dedi ki:

  Yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 4. Mehmet dedi ki:

  Bu ek işi yapmak istiyorum düğün yapacağım
  Denizlide oturuyorum

DMCA.com Protection Status