2024 | İş Fikirleri

Evde Mandal İşi İle Gelir Sağlamak

Evde mandal işi ile uğraşarak nasıl para kazanılabilir söz edeceğiz. Buna benzer evde iş yöntemlerini güncel olarak anlatmaya devam ediyoruz. Evde ek iş yaparak para kazanılan yöntemler gittikçe genişliyor. İnsanlar işlerini evlere taşımaya çalışmaktadır.

Gelir adına sıkıntı çekmekte olan veya çok fazla boş vaktinden şikayet eden insanlar artık evlerde iş yöntemleri araştırmaları yapıyor. İşlerini evlerine taşımaya çalışanlar da var, evde iş araştırmaları yapanlar da var. Sadece işi olmayan veya iş arayanlar da değil, bir işe sahip olup daha fazla para kazanmayı düşünen insanlar da bu işlere girmeye çalışıyor.

 

Evde Mandal İşi Ne Kadar Kazandırır?

evde mandal işi veren firmalar

Bu iş ile iki farklı türde para kazanma imkanınız olacaktır. Birincisi bir firmaya bağlı olarak çalışmak, ikincisi ise bireysel olarak yaptığınız mandalları satmak olacaktır. Firma aracılığı ile çalışırsanız aylık ortalama 2000 ile 3000 TL arasında bir ücret kazanırsınız.

Bireysel olarak bu işlerle uğraşmayı düşünüyorsanız ilk başlarda düşük ücretler kazansanız da ilerleyen zamanlarda ücretlerinizde artış olacaktır.

Evde mandal işi veren firmalar oldukça az durumda. Bu firmaların çoğu da bazı insanlar ile çalışmaktadır. Bizler bu neden ile firmayla değil de, bireysel olarak nasıl para kazanabiliriz ondan söz edeceğiz.

 

Evde Mandal İşi İle Nasıl Para Kazanılır?

İzlememiz gereken bazı yollar bulunuyor. Bu işi eve taşımak adına bazı adımlar atmalıyız.

 

1. Adım

Mandalları parça olarak montajlanmamış halde veya montajlı halde almamız gerekiyor. Montajsız halde almak daha mantıklı olacaktır çünkü daha ucuza gelecektir. Fakat eğer montajsız bulamazsanız montajlı olarak da alabilirsiniz. 1. adım olarak mandal temini diyoruz.

 

2. Adım

Aldığımız mandallara özgünlük katma adına boyama işlemleri yapıyoruz. İstersek hepsini aynı renge boyayabiliriz istersek farklı renklere boyayabiliriz. Renklilik katmak adına farklı renklere boyamak daha mantıklı olacaktır.

 

3. Adım

Ürünleri satabileceğimiz sosyal ağlar oluşturuyoruz. İnstagram, Facebook, Twitter ve İnternet sitesi oluşturuyoruz. Mandalları sergileyebileceğimiz sayfalar oluşturmalıyız.

 

4. Adım

Mandalları sayfalara yüklememiz gerekiyor. Yaptığımız ürünlerin fotoğraflarını tüm sosyal ağlarda oluşturduğumuz sayfalara yüklüyoruz. Yanında satmak istediğimiz fiyatı da ekliyoruz.

 

5. Adım

Paketler alıyoruz. Sipariş geldiği zaman mandalları paketlememiz gerekiyor. Bunun adına ucuza mal edebileceğiniz paketler alıyorsunuz.

 

6. Adım

Eşe, dosta ve tüm çevreye mandal satışı yaptığınızı bildiriyorsunuz. Tüm herkesin sizin bu işle uğraştığınızdan haberi olmalı. Kimin nerede nasıl faydası dokunacak bilemeyiz. Bu nedenle herkese haber vermek mantıklı olacaktır.

 

7. Adım

Alınan siparişleri kargo ile adreslere gönderiyoruz. Paketleme işlemini yaptıktan sonra kargolara sizin teslim etmeniz gerekmektedir.

 

İşler İlerlerse Ufak Dükkan Açabilirsiniz

Eğer işler çok ilerlerse bu işi resmi bir işe dökebilirsiniz. Online ortamdan satışlara devam ederken bir dükkan açabilir ve burada resmi olarak da bu mandalların satışlarını yapabilir, yanına satmak adına başka ürünler de ekleyebilirsiniz.

Önemli: Evde ek iş veren firmalar ile evde gelir kazanmak çok zor. Bu tarz firmalara internet ortamından ulaşmak imkansız. Aşağıya yorum yaparak bu tarz işlere başvuru yapıyor olmuyorsunuz. Evde para kazanmanın yollarına göz atarak daha sağlıklı yöntemler bulabilirsiniz. Size ek iş vereceğini söyleyip, sizden ücret isteyenlerle irtibat kurmayın. Evde para kazanma yolları, İnternetten para kazanma yolları ve Evde ne yapıp satabilirim adlı yazıların üstüne tıklayarak bu konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve evde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Evde Nikah Şekeri İşi

Evde Paketleme İşi

Evde Örgü Örme İşi

Evde Galoş Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme İşi

Evde Kalem Montajı İşi

Evde Davetiye Katlama İşi

Evde Sabun Paketleme İşi

Evde Kutu Katlama İşi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status