2024 | İş Fikirleri

Kars Ek İş Veren Firmalar 2024

Kars’ta ek iş veren firmalar var mı? Bu firmalara nasıl ulaşılır veya evde hangi işler sayesinde gelir elde edebilirim diye düşünen ve bu ilde yaşayan vatandaşlarımıza bir kaç fikir sunacağız. Öncelikle belirtmek isteriz ki ek iş veren firmalara her ilde ulaşmak kolay değil.

Kars denince akla güzel yaylaları olan eşi benzeri bulunmayan kayak merkezleri ve muhteşem doğası akla geliyor. Doğu Anadolu bölgemizde bulunan Kars kışın çok soğuk olmasıyla tanınır. Dolayısıyla kış turizmi gelişmiş ve kışın yüzlerce hatta binlerce yerli ya da yabancı turisti kendine çeker. Yaz aylarında ise kış turizminin etkili olduğu yerler birer yaylaya dönüştüğü için sıcaktan bunalan insanların uğrak yerlerinden biri haline gelmiştir. Kars’ta ekonomide iyi seviyelerde ilerlemektedir. Kırsal kesimde yaşayanlar tarıma  Bir çok iş kolu gelişmiştir. İş o kadar çoktur ki evlere kadar girmiştir. Evde ek iş gibi kavramlar ortaya çıkmıştır. Kars halkı kışın soğuk ve kardan dolayı dışarı çıkamadığı için evde iş imkanı bulmuşlar ve para kazanmaya başlamışlardır.

 

Kars’ta Evde Paketleme İşi

Evde yapılabilecek işlerden birisi ise paketleme işleridir. Firmalar paketleme işleriyle vakit kaybetmemek için bu tarz işleri evlerde yapmak isteyen insanlara verebiliyor. Kars’ta bulunan firmalarla iletişime geçmeniz gerekiyor. Şehir merkezinde bulunan dükkanlara veya şirketlere bizzat gidip eve iş verip vermediklerini sormalısınız.

Her türlü işin paketlemesi olabilir. Örneğin; çorap paketleme, sabun paketleme vs…

 

Kars’ta Evde Örgü Üretip Satmak

Ev hanımları örgü yapmayı seviyorlar ve bu işi fırsata çevirebilirler. Kars’ta oturmakta olan ve örgü işlerine yatkın olanlar yaptığı örgü işlerini internetten tanıtıp satabilirler.

Yaptığınız örgülerin fotoğraflarını instagram hesabınıza yükleyebilirsiniz. Örgülerinizi paylaşabileceğiniz hesaplar açmalı ve oralara fotoğraflarını yüklemelisiniz. Ardından belki ileride özel siparişler alabilirsiniz.

 

Kars’ta Ne İş Yapabilirim?

Kars’ta turistlerin çok olması sebebiyle turistlere yönelik işler yapılabilir. Çevirmenlik, turistlerin ilgisini çekecek eşya satışları gibi şeyler yapılabilir fakat bu tarz işler dışarıda yapılabilecek işlerdir. Sizler daha çok evde ne yapabilirim diye araştırıyorsanız benim sizlere tavsiyem internet üzerinden gelir sağlamak olacaktır.

Önemli: Evde ek iş veren firmalar ile evde gelir kazanmak çok zor. Bu tarz firmalara internet ortamından ulaşmak imkansız. Aşağıya yorum yaparak bu tarz işlere başvuru yapıyor olmuyorsunuz. Evde para kazanmanın yollarına göz atarak daha sağlıklı yöntemler bulabilirsiniz. Size ek iş vereceğini söyleyip, sizden ücret isteyenlerle irtibat kurmayın. Evde para kazanma yolları, İnternetten para kazanma yolları ve Evde ne yapıp satabilirim adlı yazıların üstüne tıklayarak bu konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve evde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status