2024 | İş Fikirleri

Tokat Evde Ek İş İmkanları 2024

Tokat’ta evlere iş veren firmalar sayesinde ek iş sahibi olabilirsiniz. Burası Türkiye’nin küçük ve şirin illerinden biridir. Genelde insanlar birbirini tanır nitelikte olduğundan burada herkesin bir işi vardır diyebiliriz. Yalnız emekli ve ev hanımlarının işi yoktur. Tabi son dönemde işsizliğin artması ile birlikte her ilde işsiz sayısı artmaktadır.

Günümüz Türkiye’sinde emekli maaşı yetmeyecek durumdadır. Aldığımız her üründen yüksek oranda vergi alınmaktadır. Bu da ürün fiyatlarının 2 katına çıkmasına neden oluyor. Emekli insanlar ise çareye ek işte buluyorlar. Emekliler evde iş imkanı sayesinde geçimlerini sağlıyorlar. Ev hanımları da evde ek iş yaparak aile reislerine destek çıkıyorlar. Sadece emekli ve ev hanımları değil Tokat’a gelen maddi durumu kötü olan öğrenciler de evde ek işten faydalanıyorlar. Evde incik boncuk işinden başlayarak ciddi paralar kazanabiliyorlar. Bütün mesele işlerini temiz, hızlı ve tertipli yapmalarından kaynaklanıyor.

 

Evden Gelir Sağlamak Kolay mı?

Tokat’ta yaşıyorsanız has özgen tekstil firmasını illaki duymuşsunuzdur. Bu firma bazı kişilere eve iş imkanı veren firmalardan biridir. Bildiğiniz üzere tekstil firmaları kumaş işiyle yani giyim sektörü ile uğraşır. Havlu, bornoz gibi ürünleri üretirler. Bu firmalardan biri de has özgen tekstil firmasıdır. Bu firma bu şehirde bir ilke adım atmıştır. Bazı işlerini evlere dağıtarak yaptırmaktadır. Bu sayede ev hanımları, emekli ve öğrenciler para kazanmaktadır.

Evlere yapılması gereken havlu poşetleme gibi işleri veriyorlar. Size havlu yada bornoz gibi ürünleri vererek satılmak üzere poşetlemenizi istiyorlar. Üstelik bu işi el altından yapmak yerine resmi sigortalı olarak yapıyorlar. Piyasada bir sürü eve iş veren firmalar olsa da geneli bu işi karaborsa olarak yapıyor. Yani resmiyette siz o işte çalışmıyor görünüyor, firmanın size karşı bir borçlanması durumunda herhangi bir talepte bulunamıyorsunuz. O yüzden evde iş alırken firmanın resmi olmasına özen gösterirseniz sizin açınızdan faydalı olacaktır.

 

Tokat’ta İŞKUR Evlere İş İmkanı Sağlıyor mu?

İşkur Türkiye’nin her yerinde faaliyet göstermeye başladı. Fakat evlere iş verme konusunda henüz bir program yapılmış denilemez. Evlerde iş arayanlara değil de dışarıda iş arayanlara yardımcı olmaktadırlar. Eğer evlere iş adına herhangi bir açıklama yaparlarsa sitemizden duyuracağız.

Önemli: Evde ek iş veren firmalar ile evde gelir kazanmak çok zor. Bu tarz firmalara internet ortamından ulaşmak imkansız. Aşağıya yorum yaparak bu tarz işlere başvuru yapıyor olmuyorsunuz. Evde para kazanmanın yollarına göz atarak daha sağlıklı yöntemler bulabilirsiniz. Size ek iş vereceğini söyleyip, sizden ücret isteyenlerle irtibat kurmayın. Evde para kazanma yolları, İnternetten para kazanma yolları ve Evde ne yapıp satabilirim adlı yazıların üstüne tıklayarak bu konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve evde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Nasil alabilirim evde işi

DMCA.com Protection Status