2024 | İş Fikirleri

Belediyelerin Ev Hanımlarına İş İmkanı

Belediyelerin ev hanımlarına evde iş imkanı sağlayıp sağlamadığını araştıranlar için bu konuyu netleştirmek istedik. Evde ek iş araştırmaları yapan bir çok vatandaşlar, bulunduğu belediyenin evlere bu tarz imkanlar sağlayıp sağlamadığını araştırıyor.

Gelirlerin yetmemesi sebebiyle ek iş araştırmaları son dönemlerde oldukça arttı. Bir çok aile ek gelir imkanı sağlayabilmek için evde yapabileceği işlerin neler olup olmadığını, bu işlere nereden ulaşabileceğini araştırıyor.

 

Belediyelerin Ev Hanımlarına İş İmkanı Sağladığı Bir Platform Var mı?

İnsanlar evde iş yapmak istiyorlar fakat bu işlere nereden ulaşabileceğini bilmiyorlar. Bir çok insan bulunduğu belediyeye ulaşıp bu tarz işleri verip vermediklerini soruyorlar. Fakat belediyeler evlere bu tarz iş imkanlarını sağlamıyor.

Hiç bir belediyenin evde iş imkanı adına yapabildiği bir yardım bulunmuyor. Bu tarz işlere sizlerin ulaşması gerekiyor. Ya da evde yapılabilecek ve para kazandırabilecek başka türlü işlere yönelmeniz gerekiyor. Örneğin; internetten para kazanma yollarına.

 

Evde İş İmkanı Olarak Neler Yapılabilir?

Belediyelerin bu tarz iş imkanını evlere sağlamadığını belirttik. O zaman yapabileceklerimiz bitiyor mu? Tabi ki hayır. Evde para kazanabileceğiniz bir çok yöntem bulunuyor. Özellikle internetten para kazanılan bir çok yöntem sayesinde kesin olarak para kazanabilirsiniz.

Şimdi sizlere evde hangi işler sayesinde para kazanabileceğinizi özet şekilde anlatıp, konuyu detaylı şekilde anlattığımız makalelerin de linklerini aşağılarına yazacağız. Aklınıza yatan yöntemleri daha detaylı öğrenebilmeniz için linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Şimdi internetten para kazanabileceğiniz en garanti yöntemleri saymaya başlıyoruz:

 • Makale yazmak

Evde para kazanma fikirlerini ne zaman anlatacak olursam olayım mutlaka ilk sıraya makale yazmayı alırım. Çünkü bana göre en garanti para kazanma yöntemi bu iştir. Ek gelir olarak yapılabilecek en iyi işlerden birisidir. Aylık 400, 600 TL arasında rahatlıkla para kazanabilirsiniz.

Tıkla detaylı oku > Makale Yazarak Para Kazanmak

 • Youtube’dan kazanmak

Youtube sayesinde zengin olanları mutlaka duymuşsunuzdur. Son dönemlerde oldukça gündeme geldiler ve haber oldular. Haber olmaları sebebiyle bir çok insan bu platformdan iyi para kazanıldığının farkına vardı.

Tıkla detaylı oku > Youtube’dan Nasıl Para Kazanılır?

 • E-ticaret yapmak

En garanti ve en iyi gelir getirebilecek işlerin başında da E-Ticaret yapmak geliyor. Bu sistemi iyi kavradıktan sonra belki de gerçek işinizden daha fazla para kazanabilirsiniz. Sistemi çok iyi kavramak gerekiyor.

Tıkla detaylı oku > E-Ticaret Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

 • Dropshipping yapmak

Al sat denilebilecek bir sistem. Yurtdışındaki E-Ticaret siteleri sayesinde para kazanılabilen bir sistem. Dolar bazından gelir bıraktığı için iyi para kazanılabiliyor. Tabi bu sistem yukarıda söz ettiğim 3 yoldan çok daha zor fakat iyice anlayıp yapıldıktan sonra yukarıda bahsettiklerimden çok daha fazla para kazandırır.

Tıkla detaylı oku > Amazon Dropshipping Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

 

Ek İş Veren Firmalara Ulaşmak İstiyorum Ne Yapabilirim?

Yukarıda bahsettiklerim sizlere pek uygun gelmediyse ve siz ek iş veren firmaları araştırıyorsanız bazı durumları bilmeniz gerekiyor. Bu tarz firmalara ulaşması oldukça zor bir durum. Bu konuyu detaylıca anlattığım ‘’Ek İş Veren Firmalar ve Telefon Numaraları Nasıl Bulunur?’’ adlı makaleme göz atmanızı tavsiye ederim.

Önemli: Evde ek iş veren firmalar ile evde gelir kazanmak çok zor. Bu tarz firmalara internet ortamından ulaşmak imkansız. Aşağıya yorum yaparak bu tarz işlere başvuru yapıyor olmuyorsunuz. Evde para kazanmanın yollarına göz atarak daha sağlıklı yöntemler bulabilirsiniz. Size ek iş vereceğini söyleyip, sizden ücret isteyenlerle irtibat kurmayın. Evde para kazanma yolları, İnternetten para kazanma yolları ve Evde ne yapıp satabilirim adlı yazıların üstüne tıklayarak bu konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve evde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Demet dedi ki:

  Merhaba benim evde ise ihtiyacim var

 2. Seda nur dedi ki:

  Çok acil evde ise ihtiyacım var borclarimiz var evimiz kira çocuğum yok paketleme işi felan olursa gün boyu yapabilirim

 3. Bahar dedi ki:

  Çocuğum var dışarda çalışma imkanım yok evde yapabileceğim paketleme işi arıyorum elim yatkın pratik biriyim

 4. Aygül can dedi ki:

  Hayırlı akşamlar ben ist çekmeköy oturuyorum engelliyim evim kira 1oğlum var evde iş yapmak ve para kazanmak zorundayım paketleme vs iş istiyorum aygul2565@gmail.com

  1. İş Fikirleri dedi ki:

   Merhaba biz iş veren değiliz. Yorumunuzu onayladık fakat bazı art niyetli insanlar bu tarz yorumlardaki mailleri veya telefon numaralarını alıp insanlara bu işi vereceğini söylüyor ve bunun için kapora istiyor. Bu tarz insanlarla irtibat kurmayın. Bu tarz işler için kimse kapora istemez. Ayrıca bu tarz işlere de internet üzerinden ulaşamazsınız. Çevrenizdeki dükkanlara bizzat gidip eve iş verebilecek olup olmadıklarını sormak gerekiyor. Evde en iyi para kazanma yöntemleri internetten para kazanma yollarından geçiyor. Mutlaka araştırmanızı tavsiye ederiz. Hoşça kalın.

 5. Ceylanp dedi ki:

  Elim hızlıdır elimden her iş gelir bu işe ihtiyacım var

 6. Sebahat dedi ki:

  Ev de yapabilecek iş istiyorum

DMCA.com Protection Status